Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zloděj vykrádá byt
13.06.
odborníci se přou

Vykradači bytů mají novou taktiku! Na místě nechají jediný důkaz

Zloději v Prešově se bez poškození dveří dostali přibližně do třech bytů. Jejich majitelé si toho málem ani nevšimli. Zaměřili se pouze na jeden typ bezpečnostních dveří, kterým ve všech případech odmontovali kukátko. Mezi lidmi se proto šíří fáma, že lupiči zámek otevírají právě přes malý otvor ve dveřích.

Kapsář - ilustrační foto
aktualizováno 10.03.
nové finty

Drzost zlodějů nezná mezí: Podívejte, jak snadno vás okradou

Policisté varují před čím dál drzejšími zloději, kteří vymýšlejí nové a nové finty. V Praze třeba pátrají po ženě, která v obchodě okradla muže o peněženku stylem, na jaký by si troufl jen málokdo.

Výměna manželek: Radka bojuje s extrémně drzou náhradní dcerou! - 8
aktualizováno 25.10.
středa 20:20

Hádky ve Výměně: Šestiletá dcera drsně seřve vlastního otce! VIDEO

Ve středu večer pokračuje premiérovým dílem oblíbená reality show Výměna manželek. Tentokrát se střetnou dvě naprosto rozdílné kultury a o vyhrocené momenty nebude nouze.

Prásk.tv píše:

Billie Geena
čtěte o tématu drzost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

Subway
aktualizováno 21.01.
neskutečná drzost

Interpol po něm pátral osm let! On zatím vydával obědy policistům

Když člen násilnického gangu Piotr Kupiec (28) zavraždil fotbalového fanouška, rozjelo se v Polsku rozsáhlé pátrání. K případu byl přizván i Interpol, přesto se muže dlouho nepodařilo najít. On přitom pracoval v obchodě, kam pravidelně chodili policisté na oběd.