Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slunečné počasí
25.07.
Pozor na přehřátí!

Šílená vedra sužují Česko: Ve středních Čechách bylo 34 stupňů

Teploty překračující 30 stupňů dnes meteorologové naměřili hned na několika místech Česka - a podobné to má být minimálně do neděle. V Praze, ve středních Čechách a na severozápadě republiky stále platí výstraha před vznikem požárů.

Počasí - jarní bouřky
aktualizováno 21.05.
týdenní předpověď

Letní teploty v Česku zůstanou, někde však hrozí bouřky! POČASÍ

Na území Česka bude celý týden panovat letní počasí s teplotami kolem 25 °C. Už během úterý se však v některých částech republiky zatáhne, hlavně na Moravě meteorologové varují před deštěm a bouřkami. Rozsáhlá studená fronta se však Česku vyhne a užijeme si tak teplý týden.

Počasí - sníh, slunce
aktualizováno 13.02.
předpověď počasí

Počasí rozdělilo zemi: V Čechách svítí slunce, Morava hlásí sníh

Počasí v Česku se dnes liší kraj od kraje. Zatímco ve středních Čechách dopoledne vysvitlo slunce, na severu Moravy by mělo celý den sněžit. A sněhové přeháňky hlásí meteorologové i pro další kraje. Teploty se většinou pohybují okolo nuly.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá - 1
čtěte o tématu sluníčko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 17.05.
ZMĚNA POČASÍ

Je to tu zas! V pátek bude vedro, na víkend se prudce ochladí!

Počasí se každým dnem zlepšuje, teploty se pohybují přes 20 stupňů Celsia. Ale pozor, z pátku na sobotu přijde prudké ochlazení. Rtuť na teploměru spadne podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu až o 13 stupňů Celsia.

Kam na dovolenou
28.03.
počasí v Evropě

Počasí blázní: V ČR je tepleji než na jihu Evropy. Jinde sněží. MAPA

Češi si v tomto týdnu mohou užívat sluníčka víc, než lidé ve Španělsku, v Athénách nebo třeba na severu Afriky. Počasí se úplně zbláznilo, meteorologové očekávají rekordní teploty po celé střední Evropě.

Silný vítr
aktualizováno 04.03.
Týdenní předpověď

Slunečný víkend zkazí silný vítr! Meteorologové varují před vichřicí

Česko zažije slunečný a na březen nezvykle teplý víkend. Rtuť teploměru by měla vystoupat až k 18 stupňům. Meteorologové ale zároveň varují před silným větrem, který naše území zasáhne už v sobotu odpoledne.

Počasí - ochlazení
27.08.
Měsíční předpověď

Sluníčka si užijeme ještě dva týdny! Ochladí se v půlce září

Příští dva týdny si ještě užijeme teplého a slunečného počasí. K průměru teploty spadnou až v polovině září. Pršet by následující měsíc mělo spíše méně, uvedl ČHMÚ.

Počasí - léto
aktualizováno 28.07.
Jak bude?

PŘEDPOVĚĎ: Počasí se uklidní, o víkendu si užijeme sluníčka

Po několika dnech plných bouřek a přívalových dešťů se dočkáme sluníčka. Oteplovat se začne už v pátek a o víkendu bude i přes 30 stupňů. Bouřky budou jen ojedinělé.

Opalování se ve spodním prádle
aktualizováno 23.07.
Anketa Bouřlivá debata

Otázka, co dělí internet: Je vhodné opalovat se ve spodním prádle?

Většina lidí využije letní tropické dny k tomu, aby si užila sluníčka u vody nebo alespoň někde v parku. Co ale dělat, když nemáme po ruce plavky? Je přijatelné opalovat se ve spodním prádle?

Počasí - léto - 1
aktualizováno 05.05.
Předpověď počasí

O víkendu si užijeme sluníčka! Teplé počasí vydrží i příští týden

Po krátkém poklesu teplot nás čeká slunečné počasí. Nad 20 stupňů bude už v pátek, na víkend se vyjasní a teplé počasí vydrží i příští týden. Meteorologové ale zároveň varují před bouřkami.