Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí - sníh, slunce
aktualizováno 13.02.
předpověď počasí

Počasí rozdělilo zemi: V Čechách svítí slunce, Morava hlásí sníh

Počasí v Česku se dnes liší kraj od kraje. Zatímco ve středních Čechách dopoledne vysvitlo slunce, na severu Moravy by mělo celý den sněžit. A sněhové přeháňky hlásí meteorologové i pro další kraje. Teploty se většinou pohybují okolo nuly.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 17.05.
ZMĚNA POČASÍ

Je to tu zas! V pátek bude vedro, na víkend se prudce ochladí!

Počasí se každým dnem zlepšuje, teploty se pohybují přes 20 stupňů Celsia. Ale pozor, z pátku na sobotu přijde prudké ochlazení. Rtuť na teploměru spadne podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu až o 13 stupňů Celsia.

Kam na dovolenou
28.03.
počasí v Evropě

Počasí blázní: V ČR je tepleji než na jihu Evropy. Jinde sněží. MAPA

Češi si v tomto týdnu mohou užívat sluníčka víc, než lidé ve Španělsku, v Athénách nebo třeba na severu Afriky. Počasí se úplně zbláznilo, meteorologové očekávají rekordní teploty po celé střední Evropě.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá - 1
čtěte o tématu sluníčko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Silný vítr
aktualizováno 04.03.
Týdenní předpověď

Slunečný víkend zkazí silný vítr! Meteorologové varují před vichřicí

Česko zažije slunečný a na březen nezvykle teplý víkend. Rtuť teploměru by měla vystoupat až k 18 stupňům. Meteorologové ale zároveň varují před silným větrem, který naše území zasáhne už v sobotu odpoledne.

Počasí - ochlazení
27.08.
Měsíční předpověď

Sluníčka si užijeme ještě dva týdny! Ochladí se v půlce září

Příští dva týdny si ještě užijeme teplého a slunečného počasí. K průměru teploty spadnou až v polovině září. Pršet by následující měsíc mělo spíše méně, uvedl ČHMÚ.

Počasí - léto
aktualizováno 28.07.
Jak bude?

PŘEDPOVĚĎ: Počasí se uklidní, o víkendu si užijeme sluníčka

Po několika dnech plných bouřek a přívalových dešťů se dočkáme sluníčka. Oteplovat se začne už v pátek a o víkendu bude i přes 30 stupňů. Bouřky budou jen ojedinělé.

Opalování se ve spodním prádle
aktualizováno 23.07.
Anketa Bouřlivá debata

Otázka, co dělí internet: Je vhodné opalovat se ve spodním prádle?

Většina lidí využije letní tropické dny k tomu, aby si užila sluníčka u vody nebo alespoň někde v parku. Co ale dělat, když nemáme po ruce plavky? Je přijatelné opalovat se ve spodním prádle?

Počasí - léto - 1
aktualizováno 05.05.
Předpověď počasí

O víkendu si užijeme sluníčka! Teplé počasí vydrží i příští týden

Po krátkém poklesu teplot nás čeká slunečné počasí. Nad 20 stupňů bude už v pátek, na víkend se vyjasní a teplé počasí vydrží i příští týden. Meteorologové ale zároveň varují před bouřkami.

Podzim
aktualizováno 18.10.
dobrá zpráva!

Mlhy, déšť a sychravo. Kdy se vrátí sluníčko? PŘEDPOVĚĎ

V letních vedrech už jsme se těšili na pořádnou zimu, ale ochlazení a mrazíky přišly na většinu Čechů moc brzy. Vrátí se ještě na chvíli babí léto, nebo se slunečného počasí až do jara nedočkáme?

Vážné spáleniny od sluníčka - 3
29.07.
Galerie Hrůzostrašné spáleniny

Učitelky nechaly žáky na slunci! Tohle spálení nechcete vidět

Příšernou vzpomínku na letošní léto si odnesou dva malí chlapci z americké Oklahomy. Když je jejich matka ráno dávala do školky, ani v nejhorším snu by ji nenapadlo, v jakém stavu večer chlapci budou. Jejich učitelky je totiž vzaly na brouzdaliště, ale děti nenamazaly opalovacím krémem. Chlapci skončili s hrůzostrašnými popáleninami.