Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Při požáru rodinného domu v Komořanech uhořela kočka - 8
10.12.
Zásah hasičů

Při požáru rodinného domu zemřela kočka, škoda je 200 tisíc

Pražští hasiči z Krče, Modřan a Radotína vyjížděli v neděli brzy ráno k požáru rodinného domu v Komořanech. Plameny hasiči likvidovali dvěma vodními proudy a museli zasahovat v dýchacích maskách.

Veterinář
06.12.
STŘEPINY

Lidé investují do veterinární péče nemalé peníze

Medicína se rozvíjí mílovými kroky, prodlužuje a zkvalitňuje miliony životů, a to nejen těch lidských.

Pes a kočka
03.12.
Vědecká studie

Vědci spočítali, jestli jsou chytřejší psi, nebo kočky! Tady je výsledek

Na věčnou otázku rozdělující milovníky psů a koček, který z těchto dvou zvířecích druhů je chytřejší, hledá lidstvo odpověď už dlouho. A výzkumnící z univerzity v americkém Tennessee tvrdí, že odvěký spor rozsekli.

Prásk.tv píše:

Richard East - 1
čtěte o tématu kočka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

KOŘENÍ: Kočičí evoluce
04.11.

KOŘENÍ: Kočičí evoluce

Zvířecí přátelé doprovázejí člověka od nepaměti. I ti nejzarytější odpůrci domácích mazlíčků musí uznat, že jejich společnost byla pro lidi vždy užitečná.

2057823
14.10.

KOŘENÍ: Nejvzácnější kočka

Mimořádně úspěšný lovec a jedno z nejvzácnějších zvířat nejen Evropy, ale i celé planety. Asi nikdo by po takovém výčtu nehádal, že je řeč o kočkách.

Jan Pascoevá a její manžel John
aktualizováno 13.10.
požáry v Kalifornii

Všude kolem manželů hořelo! Zachránil je geniální nápad

Kalifornii sužují ničivé lesní požáry, které si už vyžádaly více než tři desítky životů a stovky lidí se pohřešují. Ničivý živel obklíčil i manželský pár, kterým zachránil život skok do bazénu. Museli v něm přečkat šest hodin.

Nejstarší kočka
16.09.
domácí mazlíček

Zemřela nejstarší kočka na světě. Dožila se rekordního věku

V Britském Newcastelu zemřela nejstarší kočka na světě. Kocour Nutmeg zemřel ve věku 32 let. Jeho majitelé se nyní snaží o zápis do Gunessovy knihy rekordů. S majiteli žil Nutmeg od roku 1990 a stal se více než domácím mazlíčkem.

Kočka s kočkou na čumáku
aktualizováno 28.07.
PODIVUHODNÁ PŘÍRODA

Kočka má originální čumáček, vypadá jako další kočka. GALERIE

Příroda je mocná a někdy dokáže vyčarovat podivuhodné věci. Občas se nestačíme ani divit, jaké zázraky dokáže stvořit. Své o tom ví i majitelé jedné domácí kočky v Japonsku. Kočka má totiž opravdu velmi originální a netradiční čumák.

Mazlení s kočkou
26.07.
Lékaři varují

Kousla ji kočka, za 10 dní umřela! Zvíře přenášelo smrtící virus

Japonka se starala o několik koček bez domova, což se jí stalo osudným. Jedna z nich ji kousla do ruky a tím zřejmě přenesla smrtící virus. Podle ministerstva zdravotnictví jde o první případ přenosu ze zvířete na člověka.

Požár bytu v Kobylisích - 2
aktualizováno 27.06.
GALERIE A VIDEO neznámá příčina

V Praze hořel byt! Hasiči zachránili dvě ženy, psa a kočku

V pražských Kobylisích v úterý vypukl požár v bytě. Na místě zasahovali hasiči, kterým se podařilo dostat jeho obyvatele do bezpečí.