Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž podezřelý z podvodu - 1
aktualizováno 23.09.
vzal 2,5 milionu

Fešák Dominik vylákal z milenek miliony. Hledají další podvedené

Kriminalisté podezřívají jednatřicetiletého muže, že se dopustil podvodu na celkem deseti ženách. Trestný čin měl páchat v období od roku 2014 do roku 2017. Celkem tak způsobil škodu za téměř 2 a půl milionu korun!

Malé lásky, 3. díl
aktualizováno 06.09.
premiérový díl

Malé lásky: Slávek už má věk na vnouče, pořídil si ale vlastní dítě!

Ve středu večer můžete sledovat další díl pořadu Malé lásky. I tentokrát na vás čekají příběhy tří rozličných rodin. Jednu z nich tvoří Šárka a Slavomír, kteří se poznali na seznamce.

Lauren baví profilem na seznamce - 4
12.08.
Všichni ji chtějí

Kráska přišla o ruku, ale ne humor. Profilem na seznamce baví svět!

Dvacetiletá Lauren přišla o ruku při nehodě, i přesto si zachovala skvělý smysl pro humor. Její inzerát na seznamce teď baví uživatele po celém světě.

Prásk.tv píše:

Brianna Boyce - 7
čtěte o tématu seznamka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Sex
07.05.
kolik jich má být?

Průzkum odhalil ideální počet sexuálních partnerů! Souhlasíte?

Měli jste za svůj život sotva tolik partnerů, že byste to spočítali na prstech jedné ruky, nebo rádi experimentujete a nevážete se? Muži a ženy se v nejnovějším průzkumu překvapivě shodli, jaký je ideální počet sexuálních partnerů.

Seznamka
06.03.

STŘEPINY: Hledání lásky online

Ať se nám to líbí nebo ne, žijeme v době, která mezilidské vztahy příliš nekultivuje.

1970804
aktualizováno 06.03.

STŘEPINY: 5. 3. 2017

Zatím největší úder ptačí chřipky v Česku. Jaká je prognóza a čeho se experti nejvíce bojí? Saudsko-arabský král v Indonésii. Co všechno se dá zabalit na dovolenou, aby vaše zavazadla vážila 459 tun? A lesk a bída českých seznamek. Jak najít lásku, která vám nevyluxuje konto.

Muž načapal manželku s jiným - ilustrační foto
09.01.
den nevěrníků

Zavřete partnera doma! Dnes je den, kdy nejvíc lidí podvádí

Kdo chce podvádět, tomu je nejspíš jedno, jaké datum si k tomu vybere. Podle provozovatelů seznamek pro zadané ale přeci jen existuje jeden den v roce, kdy se podvádí víc než jindy. Je to dnes!

Podvodník
16.08.
znáte ho?

Svůdník z Prahy okradl milenky o statisíce. Hledají se další oběti

Policie pátrá po ženách, které se staly obětí podlých intrik třicetiletého Dominika Myšáka. Muž kontaktoval své "vyvolené" přes seznamky, krátce poté z nich postupně vymámil i statisíce korun. Jeho hlavním lovištěm byla Praha, není ale vyloučené, že hledal i jinde v republice.

Muž čekal na lásku ze seznamky 10 dní - 4
aktualizováno 05.08.
Slepá láska

Dívka nepřišla na rande. Muž čekal 10 dní, než skoro zemřel vysílením

Zamilovaný čtyřicátník přeletěl zeměkouli, aby se setkal se svou vyvolenou. Jenže dívka, kterou poznal na seznamce, se vůbec neukázala. Nizozemec ale naději neztratil a na letišti čekal 10 dní. Nakonec skončil v nemocnici.

Provozovatel polygamní seznamky Azad Chaiwala
aktualizováno 22.06.
Netradiční služba

Seznamka podle islámu: Hledání druhých manželek má úspěch

Seznamky jsou rozšířené po celém světě a daří se jim v Česku. Nyní se ovšem objevila seznamka, která nabízí poněkud netradiční seznamování a je zaměřená přímo na muslimy.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme