Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - RABAS PATRIK
13.12.
pátrání policie

PÁTRÁNÍ: Patrik hledá muže na seznamce, pak je obere o peníze

Od října policisté marně pátrají po Patriku Rabasovi z Ústí nad Labem, který ukradl z herny, kde pracoval, větší finanční částku. Přes inzerát se seznamuje s muži, u kterých přespává a poté i je okrade.

Milenci
21.10.
kam za sexem?

Průzkum odhalil, kde na světě žijí nejlepší milenci! Jak dopadli Češi?

Nejžhavějšími milenci jsou muži z Austrálie, Jižní Afriky a Spojených států. Mezi milenkami vedou Američanky, Kanaďanky, Francouzky a Italky. Češi se do žebříčku nejlepších milenců vůbec nedostali.

Muž podezřelý z podvodu - 1
aktualizováno 23.09.
vzal 2,5 milionu

Fešák Dominik vylákal z milenek miliony. Hledají další podvedené

Kriminalisté podezřívají jednatřicetiletého muže, že se dopustil podvodu na celkem deseti ženách. Trestný čin měl páchat v období od roku 2014 do roku 2017. Celkem tak způsobil škodu za téměř 2 a půl milionu korun!

Prásk.tv píše:

Samantha - 1
čtěte o tématu seznamka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Malé lásky, 3. díl
aktualizováno 06.09.
premiérový díl

Malé lásky: Slávek už má věk na vnouče, pořídil si ale vlastní dítě!

Ve středu večer můžete sledovat další díl pořadu Malé lásky. I tentokrát na vás čekají příběhy tří rozličných rodin. Jednu z nich tvoří Šárka a Slavomír, kteří se poznali na seznamce.

Lauren baví profilem na seznamce - 4
12.08.
Všichni ji chtějí

Kráska přišla o ruku, ale ne humor. Profilem na seznamce baví svět!

Dvacetiletá Lauren přišla o ruku při nehodě, i přesto si zachovala skvělý smysl pro humor. Její inzerát na seznamce teď baví uživatele po celém světě.

Sex
07.05.
kolik jich má být?

Průzkum odhalil ideální počet sexuálních partnerů! Souhlasíte?

Měli jste za svůj život sotva tolik partnerů, že byste to spočítali na prstech jedné ruky, nebo rádi experimentujete a nevážete se? Muži a ženy se v nejnovějším průzkumu překvapivě shodli, jaký je ideální počet sexuálních partnerů.

Seznamka
06.03.

STŘEPINY: Hledání lásky online

Ať se nám to líbí nebo ne, žijeme v době, která mezilidské vztahy příliš nekultivuje.

1970804
aktualizováno 06.03.

STŘEPINY: 5. 3. 2017

Zatím největší úder ptačí chřipky v Česku. Jaká je prognóza a čeho se experti nejvíce bojí? Saudsko-arabský král v Indonésii. Co všechno se dá zabalit na dovolenou, aby vaše zavazadla vážila 459 tun? A lesk a bída českých seznamek. Jak najít lásku, která vám nevyluxuje konto.

Muž načapal manželku s jiným - ilustrační foto
09.01.
den nevěrníků

Zavřete partnera doma! Dnes je den, kdy nejvíc lidí podvádí

Kdo chce podvádět, tomu je nejspíš jedno, jaké datum si k tomu vybere. Podle provozovatelů seznamek pro zadané ale přeci jen existuje jeden den v roce, kdy se podvádí víc než jindy. Je to dnes!

Podvodník
16.08.
znáte ho?

Svůdník z Prahy okradl milenky o statisíce. Hledají se další oběti

Policie pátrá po ženách, které se staly obětí podlých intrik třicetiletého Dominika Myšáka. Muž kontaktoval své "vyvolené" přes seznamky, krátce poté z nich postupně vymámil i statisíce korun. Jeho hlavním lovištěm byla Praha, není ale vyloučené, že hledal i jinde v republice.