Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rys
aktualizováno 16.04.
plzeňská zoo

Chlapce (5) v zoo pokousal rys, se zraněním skončil v nemocnici

Malého chlapce (5) v neděli pokousal v plzeňské zoologické zahradě rys. Dítě opustilo vyznačenou trasu a zašlo k výběhu, kde skrz plot chtělo zvíře pohladit. Přivolaní záchranáři chlapce na místě ošetřili a převezli do plzeňské Fakultní nemocnice. Zranění ruky není vážné.

Rozzuřený pes
04.04.
Strach o život

Kluka pokousal neočkovaný pes! Ročně zabije vzteklina 55 tisíc lidí

V Pardubicích pokousal v úterý jednoho chlapce pes. I když zranění nebyla vážná, ukázalo se, že majitelka psa nejspíš nedala očkovat. Zvíře tak muselo na vyšetření, jestli nemá vzteklinu. A k lékaři bude muset znovu asi i chlapec.

Pes bez očkování pokousal malé dítě
04.04.
čekání na testy

Čekání na testy: Chlapce pokousal pes, který může mít vzteklinu

V Pardubicích v úterý pokousal pes chlapce. I když zranění nebyla příliš vážná, ukázalo se, že majitelka psa nejspíš nedala očkovat. Zvíře tak muselo rovnou na vyšetření, jestli nemá vzteklinu. A znovu k lékaři bude muset možná i chlapec.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - Náhradní manželka pokousaná od syna - 1
čtěte o tématu pokousání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Kůň v klubu
11.03.
panika v klubu

Šílené video! Splašený kůň shodil striptérku a pokousal několik lidí

Opravdu hloupý nápad dostal majitel nočního klubu na Miami beach. Chtěl trochu rozproudit zábavu, a tak přivedl mezi lidi živého koně, na kterého posadil striptérku. Jenže zvíře se splašilo a následující scény jako by byly vystřižené z filmu.

Na dívku ve vlaku zaútočil pes
aktualizováno 31.01.
Děsivý zážitek

Ženu ve vlaku pokousal velký pes v obličeji, pak jí zmizela kabelka!

Otřesný zážitek si z jízdy vlakem z Prahy do Benešova odnesla čtyřiatřicetiletá žena. Dala se do řeči s dvojicí mužů, kteří s sebou měli velkého psa, nejspíš stafforda. Ten dotyčnou náhle napadl a pokousal ji v obličeji. Navíc napadené ještě zmizela kabelka.

Rozzuřený pes
14.01.
Neštěstí na Slovensku

Toulavý pes se vrhnul na 10letou dívku! Pokousal ji na krku a tváři

Desetileté děvčátko v malé obci na jihu Slovenska vážně zranil toulavý pes. Pokousal ji na krku a v obličeji. Holčička navíc utrpěla šok, byla převezena do nemocnice. Psa zastřelil soused legálně drženou zbraní.

Rozzuřený pes
14.12.
útok zvířete

Pes napadl jorkšíra i s majitelkou. Muž ji bránil, dostal nakládačku!

Až čtyři roky ve vězení hrozí muži (40) z Mostu, který neuhlídal svého bojového psa. Zvíře při venčení napadlo jorkšíra i jeho majitelku. Když se ženy zastal další pejskař, dostal od muže pořádnou nakládačku.

Napadený pes
aktualizováno 28.11.
drsný útok

Chlapce (8) pokousal pes, někdo mu pak rozsekl hlavu mačetou!

Teprve osmiletého chlapce pokousal na Slovensku pes. Z ruky mu vytrhnul kus svalu. Zvířeti na oplátku někdo rozsekl hlavu mačetou. Kontroverzní případ rozdělil Slováky a zasáhli už i ochránci zvířat.

Sex - smutek
06.11.
nepovedený večer

Dívka chtěla sex, tak partnera kousla. On na ni zavolal strážníky

Rozdílnou představu o tom, jak by měl proběhnout společný večer, nejspíš měl třicetiletý pár z Brna. Mladík zavolal policisty, protože ho dívka pokousala. Ta prý ale chtěla jen pobídnout partnera k milostným hrátkám.

Stafordšírský bulteriér
02.11.
obvinili ji

Pes se zakousl dítěti do obličeje i krku. Ženě (61) nyní hrozí vězení!

Až dva roky za mřížemi hrozí ženě (61) ze Sokolovska, která loni neuhlídala psa své známé. Stafordšírský bulteriér v říjnu napadl dvouletého chlapce a způsobil mu vážná poranění v oblasti krku a obličeje. Podle policie šlo o nedbalost, protože žena byla majitelkou varována, že pes na děti útočí.