Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička - 1
aktualizováno 19.04.
tenisová svatba roku

Plíšková s Hrdličkou se vezmou ještě letos! Je na cestě miminko?

Schyluje se k tenisové svatbě roku. Někdejší světová jednička Karolína Plíšková potvrdila, že se ještě v letošním roce provdá za svého snoubence a manažera v jedné osobě Michala Hrdličku. Zasnoubili se loni o prázdninách, termín svatby chce ale pár, který je spolu dva a půl roku, tajit až do poslední chvíle.

Petra Kvitová v Ordinaci - 12
aktualizováno 15.03.
Tenistka v seriálu

Kvitová v Ordinaci už dnes večer! Takhle ovlivní děj a Mázla

Slavná tenistka Petra Kvitová se objeví už ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2! Sportovkyni nabídl roli v seriálu Petr Rychlý alias Čestmír Mázl. Právě po jeho boku si Kvitová zahrála a bude pro děj nadcházející epizody klíčová.

Útok na Petru Kvitovou
aktualizováno 20.02.
kdo je útočník?

Záhadné přepadení Petry Kvitové: Policie má nové vyšetřovací verze!

Ačkoliv je přepadení české tenistiky Petry Kvitové pro kriminalisty prioritou číslo jedna, útočníka, který ji doma zranil, se ani po dvou měsících intenzivního pátrání nepodařilo zadržet. Nepomohly ani kamery, policie ale má nové verze toho, co se mohlo stát.

Prásk.tv píše:

Serena Williams - 1
čtěte o tématu tenistka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.