Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sydney Loofeová
aktualizováno 06.12.
smutná zpráva

Mladá žena šla na rande přes Tinder. Domů se živá nevrátila

Čtyřiadvacetiletá Sydney Loofeová se nevrátila z rande se ženou, na které se vydala 15. listopadu. Od té doby mladou Američanku nikdo neviděl. Zdrcená rodina doufala, že se v pořádku vrátí domů. Po třech týdnech pátrání ale objevili její mrtvolu.

Mladá maminka zemřela kvůli útoku na sociální síti - 3
11.09.
týrání online

Matka (23) spáchala sebevraždu v den narozenin. Nezvládla šikanu!

Mladá maminka Leanne Morrisonová z Cambusbarronu ve Skotsku spáchala sebevraždu v den svých 23. narozenin. Vše nasvědčuje tomu, že nezvládla šikanu na sociálních sítích. Dokonce jí byl vytvořen fiktivní účet na Tinderu, z něhož měli jeho autoři kontaktovat online různé muže.

Lauren baví profilem na seznamce - 4
12.08.
Všichni ji chtějí

Kráska přišla o ruku, ale ne humor. Profilem na seznamce baví svět!

Dvacetiletá Lauren přišla o ruku při nehodě, i přesto si zachovala skvělý smysl pro humor. Její inzerát na seznamce teď baví uživatele po celém světě.

Prásk.tv píše:

Sydney Loofe - 1
čtěte o tématu Tinder na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Warriena Wright - 6
aktualizováno 11.10.
Poslední schůzka

Dívka z rande utíkala přes balkon. Zabila se po pádu ze 14. patra

Hodně neobvyklý případ vraždy řeší australský soud. Na lavici obžalovaných sedí mladík, který podle obžaloby vyděsil dívku, se kterou se krátce předtím seznámil, tak, že se při útěku zřítila ze 14. patra a zabila.

Verča letěla za svou láskou do USA - 1
28.08.
Romantický příběh

Verča kvůli cizinci přeletěla svět! Otec čekal nejhorší, stal se opak

Mladá Češka se nenechala odradit strašidelnými scénáři a následovala hlas svého srdce. Musela přeletět víc než 8 tisíc kilometrů, aby se se svou láskou vůbec poprvé setkala, stálo to ale za to.