Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Profily na Tinderu
09.05.
Sexuální narážky

Nejdivnější profily na Tinderu! Šli byste s těmito ženami na rande?

Aplikaci Tinder využívají k seznámení miliony lidí po celém světě. A někteří se ani nesnaží zakrýt svůj úmysl - najít jen známost na jednu noc. I ty nejkrásnější uživatelky lákají potenciální milence sexuálními narážkami. Prohlédněte si jejich profily v galerii.

smutný muž
11.03.
byl to škrt

Rande nevyšlo. Odmítnutý muž pak požadoval něco nehorázného

Je to vždy velmi bolestné, když vám nevyjde rande, do kterého jste vkládali naděje. Stejně nešťastný osud potkal muže z USA, který si týdny psal s dívkou na Tinderu, až se s ní vydal na schůzku. Ta ale nedopadla podle jeho představ a zhrzený muž po ní cítil velkou křivdu.

Sydney Loofeová
aktualizováno 06.12.
smutná zpráva

Mladá žena šla na rande přes Tinder. Domů se živá nevrátila

Čtyřiadvacetiletá Sydney Loofeová se nevrátila z rande se ženou, na které se vydala 15. listopadu. Od té doby mladou Američanku nikdo neviděl. Zdrcená rodina doufala, že se v pořádku vrátí domů. Po třech týdnech pátrání ale objevili její mrtvolu.

Prásk.tv píše:

Hana Michels - 1
čtěte o tématu Tinder na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Čím je Kleť mezi jinými hvězdárnami výjimečná?

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Čím je Kleť mezi jinými hvězdárnami výjimečná?

Mladá maminka zemřela kvůli útoku na sociální síti - 3
11.09.
týrání online

Matka (23) spáchala sebevraždu v den narozenin. Nezvládla šikanu!

Mladá maminka Leanne Morrisonová z Cambusbarronu ve Skotsku spáchala sebevraždu v den svých 23. narozenin. Vše nasvědčuje tomu, že nezvládla šikanu na sociálních sítích. Dokonce jí byl vytvořen fiktivní účet na Tinderu, z něhož měli jeho autoři kontaktovat online různé muže.

Lauren baví profilem na seznamce - 4
12.08.
Všichni ji chtějí

Kráska přišla o ruku, ale ne humor. Profilem na seznamce baví svět!

Dvacetiletá Lauren přišla o ruku při nehodě, i přesto si zachovala skvělý smysl pro humor. Její inzerát na seznamce teď baví uživatele po celém světě.

Warriena Wright - 6
aktualizováno 11.10.
Poslední schůzka

Dívka z rande utíkala přes balkon. Zabila se po pádu ze 14. patra

Hodně neobvyklý případ vraždy řeší australský soud. Na lavici obžalovaných sedí mladík, který podle obžaloby vyděsil dívku, se kterou se krátce předtím seznámil, tak, že se při útěku zřítila ze 14. patra a zabila.

Verča letěla za svou láskou do USA - 1
28.08.
Romantický příběh

Verča kvůli cizinci přeletěla svět! Otec čekal nejhorší, stal se opak

Mladá Češka se nenechala odradit strašidelnými scénáři a následovala hlas svého srdce. Musela přeletět víc než 8 tisíc kilometrů, aby se se svou láskou vůbec poprvé setkala, stálo to ale za to.