Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princ Harry a Meghan jsou svoji
12.08.
Británie čeká

Proč ještě není Meghan těhotná? Brání jí v tom tato maličkost

Britové už se nemohou dočkat dalšího královského potomka. Už od svatby Meghan Markle s princem Harrym netrpělivě vyhlíží šťastnou novinu. Podle britských médií ale vévodkyně zatím těhotná není - a ani nemůže být.

Nové záběry zadržené češky
aktualizováno 16.05.
To jsou věci

Soud s pašeračkou Terezou v Láhauru překazil kuriozní důvod

V pákistánském Láhauru se mělo ve středu konat další dějství soudu s Terezou H., kterou na letišti celníci zadrželi s devíti kily drog v kufru. Jenže hlavní líčení nakonec bude pokračovat až za týden. A důvod je opravdu originální.

Marley, týraný pes z Prachatic
24.04.
Ostře sledovaný případ

Trest pro tyrana štěněte Marleyho se odkládá. Soudce chce posudek

Trest pro mladíka, který podle státní zástupkyně v Prachaticích brutálně zmlátil štěně labradora, ses zatím odkládá. Případ sice policie i soud řeší ve zrychleném režimu, rychlé potrestání se teď ovšem výrazně zbrzdilo.

Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Princezna Mako a její snoubenec Kei Komuro
06.02.
Odklad o dva roky!

Královská svatba bude mít velké zpoždění, nevěsta totálně nestíhá

Ostře sledovaná svatba japonské princezny Mako bude mít zpoždění. Jejím partnerem je Kei Komuro, s nímž se seznámila na univerzitě. Pár se chtěl vzít v listopadu, svatba ale nebude dřív než v roce 2020. Princezna se totiž nestíhá na svatbu připravit.

Zápis do školy
aktualizováno 18.01.
posunutí termínu

Termín zápisů prvňáčků bude později, školy se bojí težkostí

Posunutí termínu zápisů budoucích prvňáčků do základních škol vyvolává protichůdné reakce ředitelů škol a pracovníků pedagogických center. Termín zápisů bude od letošního roku o 2 měsíce později. Základní školy se obávají organizačních těžkostí a do časové tísně se podle některých názorů dostanou i odborníci, kteří posuzují duševní předpoklady budoucích školáků.

Janoušek má nastoupit do vězení
aktualizováno 19.11.
odsouzený lobbista

Janoušek ve vězení už je, tak ať tam zůstane, vzkázal soud

Lobbista Roman Janoušek má smůlu. Ve vězení, kam v úterý nastoupil, už zůstane. Soud, který měl jeho žádost o odklad trestu řešit, dnes konstatoval, že je to zbytečné, protože už Janoušek ve vězení je.