Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kýchnutí
12.11.
uteče vám duše

Nepřejete po kýchnutí "na zdraví"? Hrozí strašné věci, tvrdí pověra

Napadlo vás někdy, proč se vlastně při kýchání přeje "na zdraví" nebo se říká "je to pravda"? Existuje několik teorií, proč se tyto fráze ujaly. A některé mají co dočinění s nadpřirozenými silami.

Duše - 2
27.11.
Duše z atomů

Posmrtný život neexistuje, tvrdí vědec! Má důkaz, že to není možné

Americký profesor fyziky tvrdí, že má důkaz o neexistenci posmrtného života. Aby duše dále "žila" poté, co zemře tělo, podle něj není v našem světě možné.

Duch
04.10.
Děsivé video

Mrazivé záběry: Duše ženy opouští tělo po smrtelné nehodě

Na youtube se objevilo hodně děsivé video. Na záběrech smrtelné motocyklové nehody se totiž objevila černá silueta, která nápadně připomíná ženskou postavu. Jde o duši unikající z těla?

Prásk.tv píše:

Optický test - 1
čtěte o tématu duše na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Duše opouští tělo
aktualizováno 15.08.
děsivá skutečnost

Zemřeli a znovu se narodili: Pacienti popsali život po smrti!

Existuje život po smrti? A opouští lidská duše tělo? Tyto otázky jsou základním kamenem mnoha náboženství. Lidé hledají pravdu o posmrtném životě už stovky let. A britští experti přicházejí s přelomovým zjištěním.

Mayský chrám v Palenque - 1
31.07.
Cesta duše

Mayský chrám skrýval tajemství! Historici odhalili tunel do podsvětí

Archeologové objevili v lokalitě Palenque na jihu Mexika další unikát. Mayové v Chrámu nápisů vybudovali podzemní vodní tunel, který vedl k hrobce vládce Pakaly. Podzemní pramen měl odvést jeho duši do podsvětí.

1894686
30.07.
pozoruhodné záběry

VIDEO: Duch opouští tělo! Důkaz o existenci posmrtného života?

Velký zájem na sebe strhlo video zveřejněné před několika dny na Youtube. Zachycuje údajného ducha v nemocnici v Číně. Lidé se nad záběry dohadují, jestli jsou pravé a pokud ano, jestli to je důkaz o životě po smrti.