Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Melbourne vletělo auto do lidí
23.12.
vyšetřování policie

Řidiče z Melbourne obvinili z 18 pokusů o vraždu. O teror nešlo

Australská policie obvinila muže, který ve čtvrtek najel autem do davu lidí, z 18 pokusů o vraždu a jednoho ohrožení života. Soud nařídil také jeho psychologické vyšetření, podle policie je duševně nemocný.

V Melbourne vletělo auto do lidí
aktualizováno 21.12.
Najel do nich schválně

ÚTOK V MELBOURNE: Auto vjelo do lidí, nejméně 14 zraněných

V centru australského Melbourne srazilo bílé SUV skupinu chodců. Na místě je nejméně 14 zraněných, s vážným zraněním převezli záchranáři do nemocnice i dítě v předškolním věku. Řidiče policisté zatkli. Podle policie šlo o úmyslný čin.

Kylie Maybury
08.09.
Opařený rozkrok

Přiznal znásilnění a vraždu dívky (6). Vězni ho potrestali po svém!

Více než třicet let rodina netušila, co se stalo s šestiletou Kylie. Až letos se k jejímu znásilnění a vraždě přiznal 74letý muž. Když ho pak soud poslal do vazby, vězni vzali spravedlnost do vlastních rukou. Rozkrok mu opařili vařící vodou!

Prásk.tv píše:

Belle Gibson - 3
čtěte o tématu Melbourne na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Výbuch v Melbourne - 2
aktualizováno 05.06.
ve jménu ISIS

Melbourne otřásl výbuch, střílelo se! 2 mrtví, muž vzal rukojmí

V australském Melbourne se v pondělí střílelo. O život přišel střelec, který držel v obytném domě jako rukojmí ženu a jeden další muž. Situace byla velmi vypjatá, rukojmí se ale nakonec při zásahu podařilo osvobodit a útočníka zneškodnit. Podle svědků se ozval i výbuch.

Ženě vzplála během letu sluchátka na hlavě
aktualizováno 15.03.
Drsné fotografie požár v letadle

Ženě vzplála sluchátka přímo v letadle, má popálený obličej

Hororovou cestu letadlem zažili cestující při mezinárodním letu mezi Pekingem a Melbourne. Mladá žena skončila s popáleným obličejem poté, co jí vzplála sluchátka přímo na hlavě. Australské úřady nyní vydaly prohlášení, které má sloužit jako varování.

Na obchodní centrum v Melbourne se zřítilo letadlo - 1
aktualizováno 21.02.
Tragédie v Melbourne

Malé letadlo trefilo obchodní centrum! Pět lidí nepřežilo! VIDEO

Na obchodní středisko v australském Melbourne se zřítilo letadlo! Tragédie si vyžádala pět obětí, všechny cestovaly malým letounem. Obchodní centrum bylo prázdné, mělo otevřít za necelou hodinu. Oznámily to místní úřady.

Šílenec v Melbourne
aktualizováno 20.01.
Terorismus?

Šílenec vjel autem do davu: Tři mrtví, desítky zraněných

Australské Melbourne zažilo obrovský šok, když do davu lidí na frekventované ulici v pátek odpoledne místního času najel šílenec v autě. Nejméně tři lidi zabil, další nejméně dvě desítky chodců jsou zraněné - včetrně několika dětí.

Policie v Melbourne zatkla 5 radikálů
23.12.
přípravy útoku

Pět mužů plánovalo útok v Melbourne, policie zakročila včas

Australští policisté zmařili sérii útoků, které byly naplánované na období vánočních svátků. Pětice mužů chtěla k útoku použít výbušniny i další zbraně. Podle policie již nehrozí další nebezpečí.

Mladík se v Melbourne podpálil v bance, skoro 30 zraněných
aktualizováno 18.11.
Ohnivé peklo

Šílenec se v bance polil hořlavinou a podpálil, zranil skoro 30 lidí!

Ve scénu zkázy se v pátek před polednem místního času změnila pobočka banky v australském Melbourne. Požár a výbuch způsobil mladík, který se tam polil hořlavinou a podpálil.

1912958
aktualizováno 25.09.
Sex na veřejnosti

Nestydové! Pár si to rozdal v plném vlaku! VIDEO

Cestující v jednom z příměstských vlaků v australském Melbourne dostali nedávno při nedávné jízdě opravdu nečekaný bonus. A tím se stal nestydatý páreček, který se klidně oddával orálnímu sexu.