Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Facebook - ilustarční foto
16.04.
Slyší, co říkáme?

Odposlouchává nás facebook? Ženě se zobrazují divné reklamy

Na velmi podivnou shodu náhod upozornila britská novinářka Tyler Mearsová. Několikrát se jí poté, co mluvila o podivných věcech, začaly na tyto věci zobrazovat reklamy. Mearsová tvrdí, že určitě dané produkty na počítači nehledala a ani je nezmiňovala v žádném chatu na facebooku, ale pouze o nich hovořila.

Nekonečná housenka na Facebooku
11.04.
video vtipálci útočí

Nekonečná housenka zaplavila Facebook! Lidem komplikuje život

Facebook zavedl novou funkci pro přidávání příspěvků. Můžete si vytvořit nejrůznější seznamy oblíbených zpěváků nebo plánů na víkend. Jenže internetoví vtipálci hned objevili slabinu. A facebook zaplavila nekonečná housenka, které se nejde jen tak zbavit...

Facebook - peníze
30.03.
únik dat

Poškození uživatelé Facebooku chtějí odškodné. Šanci mají i Češi!

Skandál s neoprávněným použitím soukromých dat uživatelů může Facebook přijít hodně draho. Přední britští experti mluví o obrovských částkách. Sociální síť by každému poškozenému uživateli mohla zaplatit až 12,5 tisíce liber. Šanci na zisk odškodného mají i Češi.

Prásk.tv píše:

Instagram
čtěte o tématu socialní síť na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Hacker
aktualizováno 28.03.
návod

Lidé jsou zděšení z toho, co o nich Facebook ví. Takhle to zjistíte

Skandál týkající se použití privátních informací z Facebooku bez souhlasu uživatelů nabírá na obrátkách. Lidé se zděšením zjišťují, kolik informací o nich gigant sbírá. A nejde jen o ty, kteří si špatně nastavili soukromí.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg
aktualizováno 21.03.
Máslo na hlavě

Polepšíme se, kaje se Facebook po zneužití dat uživatelů!

Šéf internetové společnosti Facebook Mark Zuckerberg dnes připustil, že společnost udělala chyby v kauze tajného získání dat jejích uživatelů firmou Cambridge Analytica.

Hacker
aktualizováno 16.03.
prolomil heslo

Mladík se naboural dívkám do účtů, pak je vydíral kvůli fotkám!

Královéhradecká kriminálka začala stíhat mladíka, který podle policie mohl až stovkám dívek pomocí počítačového viru prolomit hesla na sociálních sítích. Jedné školačce (14) měl dokonce ukrást intimní fotografie a pak jí vyhrožovat, že pokud mu nepošle další, tak je zveřejní.

Muž, který zemžel v Egyptě
07.03.
smutná událost

Roman zemřel v Hurghadě: Jeho poslední slova se stala realitou

Devětatřicetiletý Roman z Česka zemřel na dovolené v egyptské Hurghadě poté, co se u něj projevily problémy s dýcháním. Před smrtí sdílel fotografii na sociální sítí s textem, který se bohužel naplnil.

Facebook
aktualizováno 22.02.
Panika na síti

Facebook postihl velký výpadek. Problém je v Evropě, USA i Asii

Celosvětovou sociální síť Facebook zasáhly ve čtvrtek rozsáhlé výpadky. „Omlouváme se, něco se pokazilo,“ objevuje se překvapeným uživatelům v několika státech napříč třemi kontinenty. Problém hlásí USA, Asie a také některé evropské státy.

Sylvester Stallone u editačního pultu
aktualizováno 19.02.
Sly žije

Zemřel Stallone, hlásí sociální sítě. Minule to herec popřel

Sociální sítě zaplnily zprávy, ve kterých se lidé loučí se Sylvestrem Stallonem. Fámy o skonu oblíbeného herce se znovu šíří světem, bizarní hoax se objevil už před 18 měsíci a nyní znovu hýbe společností.

Chlapec u auta
aktualizováno 19.02.
policie apeluje

Pozor, muž vyžadoval od chlapce (12) líbání, varovala žena na síti

Na sociálních sítích se rozšířila informace, že se v Týnci nad Sázavou měl dožadovat neznámý muž ve čtvrtek pusy od dvanáctiletého chlapce. Policie se o případu dozvěděla právě až z alarmujícího příspěvku. Kamery ukázaly, že ke kontaktu skutečně došlo.