Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Propast v centru Říma - 3
aktualizováno 15.02.
Obrovská jáma

V centru Říma se propadla země, pohltila šest aut! GALERIE

V centru Říma se objevila obrovská propast. Sesuv půdy s sebou vzal i několik aut a úřady musely evakuovat okolní budovy. Nikomu se nic nestalo. Podle hasičů je propadliště hluboké asi deset metrů.

Záchrana dítěte z kolejiště metra
aktualizováno 14.02.
VIDEO Drama v Miláně

Hrdina z metra: Chlapec (2) spadl do kolejiště, mladík pro něj skočil!

Osmnáctiletý mladík neváhal riskovat svůj život, aby zachránil malé dítě, které spadlo do kolejiště milánského metra. Dramatický moment zachytila bezpečnostní kamera, vše naštěstí dobře dopadlo. Lorenza teď v Itálii oslavují jako hrdinu.

Severovýchod USA ochromily přívaly sněhu
10.02.
Bílý příval

Svět trápí sníh, bojují s ním Francie, Maďarsko i Spojené státy

Chicago ochromila silná sněhová bouře, která do některých oblastí státu Ilinois přinesla až třicet centimetrů sněhu. Kvůli sněhové kalamitě už bylo zrušeno na 1300 letů. Na severovýchodě Spojených států se komplikuje navíc i pozemní doprava. Sněžit totiž nepřestává a silničáři nestíhají sníh odklízet.

Prásk.tv píše:

Lorenzo Pianazza - 1
čtěte o tématu Itálie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Znásilnění v Itálii
08.02.
Skoro 10 let ve vězení

Brutální znásilnění turistky v Rimini: Gangsteři dostali tresty

Italský soud poslal do vězení tři mladé Afričany, kteří vloni v létě brutálně znásilnili polskou turistku v letovisku Rimini. Přitom také skoro zabili jejího manžela. Znásilnili i mladého transexuála z Peru. Ve vězení si odsedí 9 let a 8 měsíců.

Luca Traini - střelec z Maceraty
04.02.
Rasový motiv

Po migrantech v Itálii střílel tento muž! Policii nacisticky pozdravil

Italská média zveřejnila identitu střelce, který v sobotu v Maceratě zranil šest migrantů. Pálil na ně z projíždějícího auta. Přesný motiv 28letého Lucy Trainiho zatím není znám, střelba ale měla jasný rasový podtext. Muž navíc při zatýkání volal fašistická hesla.

Střelba v Itálii
aktualizováno 03.02.
Zadrželi ho

V italském městě střílel muž z auta po migrantech. Šest zraněných

Úřady v italském městě Macerata varovaly v sobotu dopoledne obyvatele, aby nevycházeli. Ulicemi v autě projížděl ozbrojenec a střílel po lidech, zasáhl jich nejméně šest. Podle televize RAI si vybíral migranty tmavé pleti. Policie podezřelého zadržela.

Listonoš schovával dopisy
31.01.
Italové zuří

Pošťák léta nedoručoval zásilky! V garáži našli přes půl tuny dopisů

Italská policie našla v garáži jednoho z pošťáků přes půl tunu nedoručených dopisů. Adresáti se svých zásilek přesto dočkají, pošta je totiž chce i po letech doručit. Zaměstnanec dostal okamžitě výpověď a hrozí mu trestní stíhání.

Italské město Ollolai - 3
30.01.
Levné bydlení

Italské město dává domy za hubičku, může být váš už za 25 Kč

Netradiční způsob boje proti vylidňování zvolilo městečko Ollolai, které leží na Sardinii. Opuštěné domy novým majitelům prodá už za 1 euro, tedy v přepočtu za 25 korun. Za tuto neuvěřitelně nízkou cenu získáte historický žulový dům.

U Milána vykolejil vlak
aktualizováno 29.01.
Neštěstí v Itálii

Létaly jiskry, pak vlak vykolejil! Policie zveřejnila VIDEO nehody

Italská policie zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer, které zachycují, co se dělo přesně před tragickým vykolejením. Od kol vlaku létají jiskry a vagony na koleje úplně nepřiléhají. Při čtvrteční nehodě zemřeli tři lidé, přes sto se jich zranilo.

U Milána vykolejil vlak
aktualizováno 25.01.
Železniční nehoda

Vlak plný cestujících vykolejil u Milána! Tři mrtví, 100 zraněných

U Milána na severu Itálie vykolejil krátce před sedmou hodinou ráno vlak. Na místě jsou nejméně tři mrtví a přes 100 zraněných, z toho třináct těžce a pět velmi vážně. Příčina nehody není zatím známá.