Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nabízené pozemky - ilustrační foto
aktualizováno 02.12.
Aktualizovaný seznam

Nejsou vaše? Tisíce nemovitostí stále hledají vlastníka! SEZNAMY

Tisíce Čechů jsou majiteli domů, pozemků nebo třeba lesů, ale nemají o tom ani potuchy. Jde o nemovitosti, u kterých není jasné, kdo je jejich majitel. Pokud se o ně nikdo nepřihlásí, propadnou za pět let státu.

Andrej Babiš
aktualizováno 16.08.
Přeprodávali akcie

Kauza Čapí hnízdo: Babišova rodina zametala stopy, tvrdí policie

Spolupracovníci Andreje Babiše se snažili co nejvíce "zamotat" vlastnickou strukturu Čapího hnízda. Přeprodávali akcie tak, aby bylo vlastnictví v době čerpání unijních dotací co nejvíc nepřehledné. Detailně to popsali detektivové v žádosti zaslané do sněmovny.

Andrej Babiš
aktualizováno 03.02.
lex babiš

Babiš se zbavil Agrofertu. Dohlížet na něj bude jeho Monika

Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš dnes vložil akcie svých firem Agrofert a SynBiol kvůli zákonu o střetu zájmů do svěřenských fondů. Babiš to oznámil v tiskovém prohlášení. Správci fondů jsou předseda představenstva Agrofertu Zbyněk Průša a právník Alexej Bílek. Dohled nad nimi bude vykonávat tříčlenná rada, jejíž členkou je i Babišova životní partnerka Monika Babišová.

Prásk.tv píše:

Andrea Verešová - 1
čtěte o tématu vlastnictví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Poslanecká sněmovna
aktualizováno 14.09.
Hlasování Sněmovny

Poslanci omezili ministry. Babiš: "Zoufalci, neví, jak funguje svět!"

Poslanci schválili novelu zákona o střetu zájmů. Členové vlády nebudou moci vlastnit média a firmy, kde má ministr alespoň 25% podíl, se nesmí ucházet o veřejné zakázky. Zákon byl podle hnutí ANO namířen proti ministru financí, ujala se proto přezdívka "Lex Babiš".

Andrej Babiš
aktualizováno 13.03.
dotační podvod?

Babiš promluvil o Čapím hnízdu: Není moje a neřeknu, komu patří

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) sice zná jméno vlastníka Farmy Čapí hnízdo z doby, kdy žádala o evropské dotace, nechce ho ale prozradit.