Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hledá se sedmnáctiletý Honza! Zmizel v Rousínově
včera 11:57
Pátrání

Honza (17) zmizel v sobotu! Zoufalá sestra prosí o pomoc

Od víkendu se pohřešuje sedmnáctiletý Jan Zedníček. Naposledy byl podle své sestry spatřen v sobotu odpoledne v Rousínově na Vyškovsku. Teď jeho rodina prosí o pomoc.

Pátrání - PEŠKOVÁ KATEŘINA
28.09.
Pohřešovaná žena

Pečovala o staré lidi, teď Kateřina zmizela! Pomozte s pátráním

Už od neděle policie pátrá po vrchní zdravotní sestře, která pracovala v centru péče Doubrava, v domově pro seniory. Žena byla naposledy viděna ve městě Doubravčice kolem poledne. Od té doby ji nikdo nevidel.

Pátrání po osobě
aktualizováno 15.09.
policejní pátrání

Mirka a Matej jsou v pořádku! Pohřešovaný pár našli policisté

Dva dny pátrali policisté po třináctileté Mirce z Vysočiny. Dívku viděli naposledy ve středu ráno, když vyrazila do školy. Tam ale nepřišla. Ve čtvrtek po ní policisté vyhlásili pátrání. Měla být ve společnosti patnáctiletého Slováka Mateje. Policisté se obávali, že by si mladí partneři mohli chtít ublížit.

Prásk.tv píše:

Vyšetřování unesené dívky
čtěte o tématu pohřešovaná osoba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Pátrací akce u jezera Lhota - 3
aktualizováno 02.08.
Už jim nemohli pomoci

Pátrání má smutný konec: Dva chlapci (7) se utopili v jezeře

Dva sedmiletí chlapci zemřeli ve čtvrtek odpoledne v jezeře Lhota u Brandýsa nad Labem. Hasiči po pohřešovaných pátrali přes dvě hodiny, těla našli ve vodě potápěči. Chlapcům již nemohli pomoci.

Policie - pátrání
aktualizováno 24.06.
policejní pátrání

Štěpánku (10) v ohrožení hledali rodiče i policisté. Už ji našli!

Policie vyhlásila pátrání po desetileté Štěpánce z Frýdecko-Místecka. Dívka se nevrátila domů, rodina ani přátelé o ní neměli žádné zprávy od sobotní 13. hodiny. Policistům se ji podařilo najít v neděli odpoledne.

Policista
aktualizováno 17.06.
Konec pátrání

Eliška (13) zmizela v pátek z domova! V neděli ji konečně našli

Policisté z Liberce pátrali po třináctileté Elišce, která zmizela v pátek večer. Dívka měla v poslední době problémy doma i ve škole. Když se dívka do soboty nevrátila domů, obrátila se její rodina na policisty, kteří po Elišce vyhlásili pátrání.

Pohřešovaná Marie Wenigová
27.05.
Pátrání po ženě

Zmizela Marie (60). Policie varuje: Je agresivní, nesnažte se ji zadržet

Pražští policisté prosí veřejnost o pomoc při hledání šedesátileté ženy. Tu blízcí viděli naposledy ve čtvrtek. V minulosti několikrát vyhrožovala sebevraždou. Navíc holduje alkoholu a když pije, bývá agresivní a nebezpečná. Policisté varují, aby se ji nikdo nesnažil zadržet a pokud ji uvidí, přivolal policii.

Pátrání - HOVORIČ MATHIAS
22.05.
Je psychicky nemocný

V Praze zmizel Mathias (15), ztratil se den před svými narozeninami

Pražští policisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po patnáctiletém Mathiasovi Hovoričovi. Mladý chlapec zmizel v pondělí, den před svými patnáctými narozeninami. V minulosti nebyl nikdy pohřešovaný. Mathias měl nastoupit do výchovného ústavu, trpí poruchou osobnosti, s níž byl opakovaně v nemocnici.

Pátrání po seniorovi
14.05.
Pomozte ho najít

Na Znojemsku hledají seniora (70). Je po operaci hlavy

Už druhý den pátrají policisté na Znojemsku po muži, který v pátek odpoledne zmizel z domova v obci Štítary. Senior je po operaci hlavy, odjel na tříkolce, ale může se pohybovat i bez ní.

Policie ČR - ilustrační - 5
aktualizováno 27.04.
Naléhavé pátrání

Seniorku s Alzeimerem našli. Promrzlá skončila v nemocnici

Po více než třiceti hodinách našli liberečtí policisté jednaosmdesátiletou seniorku, která ve středu před polednem zmizela z Domu pro seniory v Masarykově ulici v Liberci. Podchlazenou ženu odvezla záchranka do nemocnice.