Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vyšetřování vraždy
aktualizováno 08.01.
Nechal dopis

Policie pátrala po Robertovi. Nechal dopis, mohlo mu jít o život

Policie pátrala po čtyřicetiletém Robertovi z Prahy. Zmizel v noci z pátka na sobotu, po sobě zanechal dopis na rozloučenou. Blízcí měli strach, že by se mohl pokusit vzít si život. Pátrání bylo ukončeno, jak dopadlo bude redakce zjišťovat.

Pátrání po Dominice Haluskové (24) z Prahy - 2
aktualizováno 30.12.
pátrání

Krásná Dominika zmizela na Štědrý den, máma prosí o pomoc

Policisté v úterý vyhlásili pátrání po čtyřiadvacetileté Dominice z Prahy. Ta se v pondělí 24. prosince nevrátila z práce. Její matka nyní prosí veřejnost o pomoc.

Policie
aktualizováno 27.12.
Zmizela v noci

Po ztracené dívce pátral vrtulník i potápěči, sama se vrátila domů

Policisté vyhlásili ve čtvrtek ráno pátrání po třináctileté dívce z Hořiněvse na Královéhradecku. Ta zmizela za záhadných okolností ze svého domu v noci na dnešek. K pátrání nasadili policisté i vrtulník. Dívka se ale k večeru sama vrátila domů.

Prásk.tv píše:

Vyšetřování unesené dívky
čtěte o tématu pohřešovaná osoba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Viola Šleichová
23.12.
Dlouhodobá nemoc

Smutný konec pátrání! Paní Viola zemřela při cestě do kostela

Sedmasedmdesátiletá Viola Šleichová, po které pátrala policie, zemřela. Informaci zveřejnilo litoměřické biskupství, u kterého Šleichová působila jako právnička. V sobotu se konal v kostele Povýšení svatého Kříže v Děčíně její pohřeb.

Pohřešovaná Andrea Čížková
aktualizováno 07.12.
zmizelá dívka

Zoufalý táta a policie prosí: Pomozte najít Andrejku!

Policie pátrá po šestnáctileté Andree Čížkové z Mimoně. Už necelé dva týdny je nezvěstná, odešla z domu a od té doby o ní nikdo neslyšel.

Policie ČR - ilustrační - 2
aktualizováno 18.11.
Pátrání ukončeno

Senior už je v péči rodiny! Policie ho našla díky pomoci veřejnosti

Pražští policisté v sobotu vyhlásili pátrání po 89letém muži z pražských Bohnic. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu a chladnému počasí panovaly obavy o jeho život. Díky pomoci veřejnosti policisté staříka druhý den našli.

Hledá se sedmnáctiletý Honza! Zmizel v Rousínově
13.11.
Pátrání

Honza (17) zmizel v sobotu! Zoufalá sestra prosí o pomoc

Od víkendu se pohřešuje sedmnáctiletý Jan Zedníček. Naposledy byl podle své sestry spatřen v sobotu odpoledne v Rousínově na Vyškovsku. Teď jeho rodina prosí o pomoc.

Pátrání - PEŠKOVÁ KATEŘINA
28.09.
Pohřešovaná žena

Pečovala o staré lidi, teď Kateřina zmizela! Pomozte s pátráním

Už od neděle policie pátrá po vrchní zdravotní sestře, která pracovala v centru péče Doubrava, v domově pro seniory. Žena byla naposledy viděna ve městě Doubravčice kolem poledne. Od té doby ji nikdo nevidel.

Pátrání po osobě
aktualizováno 15.09.
policejní pátrání

Mirka a Matej jsou v pořádku! Pohřešovaný pár našli policisté

Dva dny pátrali policisté po třináctileté Mirce z Vysočiny. Dívku viděli naposledy ve středu ráno, když vyrazila do školy. Tam ale nepřišla. Ve čtvrtek po ní policisté vyhlásili pátrání. Měla být ve společnosti patnáctiletého Slováka Mateje. Policisté se obávali, že by si mladí partneři mohli chtít ublížit.

Pátrací akce u jezera Lhota - 3
aktualizováno 02.08.
Už jim nemohli pomoci

Pátrání má smutný konec: Dva chlapci (7) se utopili v jezeře

Dva sedmiletí chlapci zemřeli ve čtvrtek odpoledne v jezeře Lhota u Brandýsa nad Labem. Hasiči po pohřešovaných pátrali přes dvě hodiny, těla našli ve vodě potápěči. Chlapcům již nemohli pomoci.