Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tygři napadli poníka
17.01.
chtěly ho rozsápat

Horor v cirkusu: Šelmy se vrhly na bezbranného koně. VIDEO

Otřesné video z čínského cirkusu Taiyang zachycuje nácvik představení s koněm, lvem a tygrem. Nácvik se proměnil v horor, když se obě šelmy na koně vrhly a začaly ho trhat na kusy.

Bena majitel skoro utýral
aktualizováno 08.12.
Zbědovaný pes

Ben trpěl hlady a žízní, zarostl tak, že se sotva hýbal! Už je mu líp

Zbědovaného a týraného psa se podařilo zachránit v Brně. Živořil na zahradě bez potravy a vody, jeho majitel ho nechal zarůst srstí tak, že se sotva hýbal.

Odchyt klokana
aktualizováno 06.12.
sadistický čin

Odporný útok na klokany v Duchcově: Jednomu usekli hlavu!

Severočeští kriminalisté pátrají po neznámém agresorovi, který o uplynulém víkendu v Duchcově na Teplicku zabil dva klokany. Jedno zvíře zastřelil, druhému dokonce usekl hlavu, kterou si navíc odnesl pryč.

Prásk.tv píše:

Týraný pes
čtěte o tématu týrání zvířat na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Napadený pes
aktualizováno 28.11.
drsný útok

Chlapce (8) pokousal pes, někdo mu pak rozsekl hlavu mačetou!

Teprve osmiletého chlapce pokousal na Slovensku pes. Z ruky mu vytrhnul kus svalu. Zvířeti na oplátku někdo rozsekl hlavu mačetou. Kontroverzní případ rozdělil Slováky a zasáhli už i ochránci zvířat.

Čak
aktualizováno 19.11.
Týrání zvířat

Pes z hladu jedl vlastní výkaly, jeho majitelka teď zmizela!

Začátkem minulého týdne jsme vám vyprávěli příběh pejska Čaka z Vrbičan na Litoměřicku, který byl déle než tři měsíce uvázán v boudě bez jídla a bez vody.

Shození divočáka ze skály
19.11.
týrání zvířat

Otřesné VIDEO: Turisté shodili ze skály zraněného divočáka

Španělsko šokovalo chování skupiny turistů, které neznámý autor natočil v národním parku Picos de Europa. Kamera zachytila, jak muži srazili klacky ze srázu zraněného divočáka. Zvíře zřejmě pád ze skály nepřežilo. Po turistech už pátrá policie.

Psi byli v Praze několik dní zavření v zaparkovaném autě - 5
aktualizováno 27.10.
Týrání zvířat

Psi byli víc dní zavření v autě: Jeden uvázaný, druhý v kleci!

Až policisté a hasiči vysvobodili psy, kteří byli několik dní zavření v zaparkovaném autě v Praze 8. Žíznivá a hladová zvířata se válela ve vlastních výkalech, jeden ze psů byl navíc přivázaný k sedadlu. Přivolaná veterinářka mluví jednoznačně o týrání.

Medvědici na Slovensku dusil obojek
08.09.
Smutný případ

Medvědici dusil obojek, řezal ji do krku. Místo pomoci ji někdo zabil

Slovenští záchranáři řeší záhadný případ týrané a možná zabité medvědice. Lidé z obce Malužná v Nízkých Tatrách už delší dobu upozorňovali na medvědici, která měla do krku zařízlý obojek. Ten se pak našel odhozený ve vodě. Co se ale stalo s medvědicí a kdo jí dal škrtidlo na krk, zatím nikdo neví.

Kachny s propíchnutým krkem
11.07.
trpící zvířata

Kruté týrání: Kachny na Labi mají propíchané krky jehlicemi

Záchranáři v Poděbradech řeší otřesný případ. V hejnu kachen našli osm jedinců, kteří měli propíchnuté krky jehlicí. Pachatel je zatím neznámý.

Vyhladovělý stafordšírský bulteriér Maxie
10.07.
galerie vyhladovělý pes

Maxie byl kostlivec obalený kůží, majitel měl chabé vysvětlení

Otřesný případ týrání zvířat řešil soud v Chesterfieldu, Shaun Musson nechal svého stafordširského bulteriéra Maxieho trpět hladem natolik, že neměl téměř žádné svaly na nohách a nebyl schopný pořádně chodit. Inspektorka popsala, že zubožený pes vypadal jako kostlivec obalený kůží. Musson se bránil tím, že byl moc vystresovaný z práce, aby se o psa postaral.