Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policista
aktualizováno 17.06.
Konec pátrání

Eliška (13) zmizela v pátek z domova! V neděli ji konečně našli

Policisté z Liberce pátrali po třináctileté Elišce, která zmizela v pátek večer. Dívka měla v poslední době problémy doma i ve škole. Když se dívka do soboty nevrátila domů, obrátila se její rodina na policisty, kteří po Elišce vyhlásili pátrání.

Pohřešovaní senioři
01.06.
Pomozte je najít

Na Zlínsku zmizel muž, v Praze žena. Jde jim o život, varuje policie

Pražští a zlínští policisté se v pátek obrátili na veřejnost s prosbou o pomoc. Hledají dva seniory, kteří zmizeli ze svých domovů. Podle policistům může oběma jít o život. Rodiny mají o své příbuzné obrovský strach.

Pohřešovaná Marie Wenigová
27.05.
Pátrání po ženě

Zmizela Marie (60). Policie varuje: Je agresivní, nesnažte se ji zadržet

Pražští policisté prosí veřejnost o pomoc při hledání šedesátileté ženy. Tu blízcí viděli naposledy ve čtvrtek. V minulosti několikrát vyhrožovala sebevraždou. Navíc holduje alkoholu a když pije, bývá agresivní a nebezpečná. Policisté varují, aby se ji nikdo nesnažil zadržet a pokud ji uvidí, přivolal policii.

Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Pátrání - HOVORIČ MATHIAS
22.05.
Je psychicky nemocný

V Praze zmizel Mathias (15), ztratil se den před svými narozeninami

Pražští policisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po patnáctiletém Mathiasovi Hovoričovi. Mladý chlapec zmizel v pondělí, den před svými patnáctými narozeninami. V minulosti nebyl nikdy pohřešovaný. Mathias měl nastoupit do výchovného ústavu, trpí poruchou osobnosti, s níž byl opakovaně v nemocnici.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 21.05.
zdravotní problémy?

Politik ČSSD se stále pohřešuje: Sám chtěl zmizet, tvrdí jeho žena!

Po olomouckém radním za ČSSD Miroslavu Petříkovi už třetím týdnem pátrá policie. Vlivný politik zmizel za záhadných okolností od svého domu v Olomouci. Jeho manželka si myslí, že muž zmizel úmyslně a chtěl se tak vyhnout svým problémům, uvedla pro MF Dnes.

Pohřešovaný Jiří Peřka
18.05.
Pomozte ho najít

Zmizel Jiří (72), trpí demencí a policistům se ho nedaří najít

Pražští policisté vyhlásili pátrání po dvaasedmdesátiletém seniorovi. Pohřešovaný Jiří Peřka podle policistů trpí vaskulární demencí. Zmizel ve čtvrtek 17. května dopoledne a do pátečních odpoledních hodin se ho nepodařilo najít.

Pátrání po seniorovi
14.05.
Pomozte ho najít

Na Znojemsku hledají seniora (70). Je po operaci hlavy

Už druhý den pátrají policisté na Znojemsku po muži, který v pátek odpoledne zmizel z domova v obci Štítary. Senior je po operaci hlavy, odjel na tříkolce, ale může se pohybovat i bez ní.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 12.05.
radní olomouce

Vlivný politik ČSSD záhadně zmizel! Pátrají po něm policisté

Olomoučtí policisté pátrají po pohřešovaném Miroslavu Petříkovi (48). Vlivný člen ČSSD je místopředsedou tamního krajského výboru, radním a také ředitelem Technických služeb města Olomouce. Podle policie v neděli odešel ze svého domu a od té doby ho nikdo neviděl.

Karolína FUXOVÁ, Markéta FUXOVÁ
aktualizováno 09.05.
sestry zmizely

Dvojčata (16) utekla z návštevy u rodičů, pátrají po nich policisté!

Plzeňští policisté pátrají po dvojčatech Karolíně (16) a Markétě (16). Pohřešované sestry byly na návštěvě u svých rodičů, ze které se měly vrátit do výchovného zařízení. V něm pobývají na základě rozhodnutí soudu. Dvojčata se však do ústavu nevrátila a z bytu rodičů zmizela.

Policie
aktualizováno 07.05.
policejní pátrání

Pražští strážníci vypátrali útěkářku Nikolu (14). Už je zpátky v ústavu

Pražští strážníci v pondělí vypátrali pohřešovanou Nikolu (14). Dívka koncem dubna utekla s kamarádkami z diagnostického ústavu. Policisté se obávali o její život, protože trpí psychickými problémy a musí užívat léky. Nyní je už však v pořádku zpět ve výchovném zařízení.