Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nalezený vězeň Karel R.
aktualizováno 14.07.
Policejní pátrání

Policie našla uprchlého vězně z Prahy, užíval si na koupališti

Pražští policisté dnes hledali šestadvacetiletého muže, který si odpykával trest odnětí svobody a z nestřeženého pracoviště utekl. Hledaný Karel R. byl odsouzený za krádeže. Večer ho ale našli na koupališti ve Vlašimi.

Pátrání po Kristiánu Svozilovi
aktualizováno 09.07.
Policejní pátrání

Zmizel Kristián, rodina je zoufalá. Prázdné auto našli u přehrady!

Policie od včerejška pátrá po 26letém Kristiánu Svozilovi z Písecka. Pátrači našli jeho osobní auto u Podolského mostu přes Orlickou přehradu, ale po mladíkovi jako by se slehla zem.

Policista
aktualizováno 17.06.
Konec pátrání

Eliška (13) zmizela v pátek z domova! V neděli ji konečně našli

Policisté z Liberce pátrali po třináctileté Elišce, která zmizela v pátek večer. Dívka měla v poslední době problémy doma i ve škole. Když se dívka do soboty nevrátila domů, obrátila se její rodina na policisty, kteří po Elišce vyhlásili pátrání.

Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Pohřešovaní senioři
01.06.
Pomozte je najít

Na Zlínsku zmizel muž, v Praze žena. Jde jim o život, varuje policie

Pražští a zlínští policisté se v pátek obrátili na veřejnost s prosbou o pomoc. Hledají dva seniory, kteří zmizeli ze svých domovů. Podle policistům může oběma jít o život. Rodiny mají o své příbuzné obrovský strach.

Pohřešovaná Marie Wenigová
27.05.
Pátrání po ženě

Zmizela Marie (60). Policie varuje: Je agresivní, nesnažte se ji zadržet

Pražští policisté prosí veřejnost o pomoc při hledání šedesátileté ženy. Tu blízcí viděli naposledy ve čtvrtek. V minulosti několikrát vyhrožovala sebevraždou. Navíc holduje alkoholu a když pije, bývá agresivní a nebezpečná. Policisté varují, aby se ji nikdo nesnažil zadržet a pokud ji uvidí, přivolal policii.

Pátrání - HOVORIČ MATHIAS
22.05.
Je psychicky nemocný

V Praze zmizel Mathias (15), ztratil se den před svými narozeninami

Pražští policisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po patnáctiletém Mathiasovi Hovoričovi. Mladý chlapec zmizel v pondělí, den před svými patnáctými narozeninami. V minulosti nebyl nikdy pohřešovaný. Mathias měl nastoupit do výchovného ústavu, trpí poruchou osobnosti, s níž byl opakovaně v nemocnici.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 21.05.
zdravotní problémy?

Politik ČSSD se stále pohřešuje: Sám chtěl zmizet, tvrdí jeho žena!

Po olomouckém radním za ČSSD Miroslavu Petříkovi už třetím týdnem pátrá policie. Vlivný politik zmizel za záhadných okolností od svého domu v Olomouci. Jeho manželka si myslí, že muž zmizel úmyslně a chtěl se tak vyhnout svým problémům, uvedla pro MF Dnes.

Pohřešovaný Jiří Peřka
18.05.
Pomozte ho najít

Zmizel Jiří (72), trpí demencí a policistům se ho nedaří najít

Pražští policisté vyhlásili pátrání po dvaasedmdesátiletém seniorovi. Pohřešovaný Jiří Peřka podle policistů trpí vaskulární demencí. Zmizel ve čtvrtek 17. května dopoledne a do pátečních odpoledních hodin se ho nepodařilo najít.

Pátrání po seniorovi
14.05.
Pomozte ho najít

Na Znojemsku hledají seniora (70). Je po operaci hlavy

Už druhý den pátrají policisté na Znojemsku po muži, který v pátek odpoledne zmizel z domova v obci Štítary. Senior je po operaci hlavy, odjel na tříkolce, ale může se pohybovat i bez ní.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 12.05.
radní olomouce

Vlivný politik ČSSD záhadně zmizel! Pátrají po něm policisté

Olomoučtí policisté pátrají po pohřešovaném Miroslavu Petříkovi (48). Vlivný člen ČSSD je místopředsedou tamního krajského výboru, radním a také ředitelem Technických služeb města Olomouce. Podle policie v neděli odešel ze svého domu a od té doby ho nikdo neviděl.