Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letecká společnost, která nikam nelétá
19.03.
Cestování bez rizika

Bojíte se létat? Nejkrásnější místa světa vám přiblíží virtuální realita!

Pro ty, kteří se bojí létání a přesto by rádi poznali, jaké to je na palubě letadla, mají v Japonsku speciální program. Zcela bezpečný let nad místy, která jsou ve světě nejzajímavější. To vše díky virtuální realitě.

Japonské miniprádlo
08.02.
Anketa Líbí se vám?

Nový sexy trend! Miniaturní prádlo odhaluje téměř vše. FOTKY

Japonská módní společnost Predator Rat se snaží prorazit se vskutku jedinečným spodním prádlem. To nechává mužům jen minimum prostoru pro představivost. Odhaluje totiž téměř vše.

Princezna Mako a její snoubenec Kei Komuro
06.02.
Odklad o dva roky!

Královská svatba bude mít velké zpoždění, nevěsta totálně nestíhá

Ostře sledovaná svatba japonské princezny Mako bude mít zpoždění. Jejím partnerem je Kei Komuro, s nímž se seznámila na univerzitě. Pár se chtěl vzít v listopadu, svatba ale nebude dřív než v roce 2020. Princezna se totiž nestíhá na svatbu připravit.

Prásk.tv píše:

Japonsko zkrášlilo kanály - 16
čtěte o tématu Japonsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Dítě v pračce - ilustrační
29.01.
Tragická nehoda

Kluk (5) vlezl do pračky, dvířka se zamkla! Udusil se, otec spal

Tragédií skončil odpolední spánek otce s pětiletým synem. Zatímco tatínek ještě spal, chlapec už se vzbudil a vydal se do koupelny. Zřejmě si chtěl jen hrát, když vlezl do bubnu pračky. Dveře se za ním ale zamkly a chlapec se udusil.

Zaměstnanci Coinchecku
28.01.
velká ztráta

Obrovská krádež virtuálních měn! Hackeři ukradli 11 miliard korun

Hackeři v pátek v noci zaútočili na japonskou burzu virtuálních měn Coincheck. Ukradli 532 miliónů dolarů (10,8 miliardy korun) v kryptoměně NEM. Největší krádeže v historii virtuálních měn si zaměstnanci všimli až po osmi hodinách.

Výbuch sopky v Japonsku
aktualizováno 23.01.
Japonsko

Výbuch sopky spustil u střediska lavinu! 1 mrtvý, 15 zraněných

Nedaleko japonského lyžařského střediska vybuchla sopka! Nejméně patnáct lidí se zranilo, jeden zemřel. Otřesy půdy způsobily lavinu.

Uklízeč v Japonském bytě
12.12.
smutný osud

Uklízeč přišel do cizího bytu v Tokiu. Čekal ho otřesný zážitek!

Profesionální uklízeč Hidemitsu Ohshima vstoupil do malého bytu v Tokiu. Okamžitě ucítil vlhký vzduch a nesnesitelný zápach. Příčina ho šokovala – pach vycházel z těla padesátiletého muže, který zemřel před třemi týdny a nikdo si toho nevšiml. To však není v japonské metropoli vůbec výjimečné.

Bitevní loď Missoury
09.12.

VÍKEND: Námořníci vzpomínají na útok na Pearl Harbor

Letos je to 76 let od japonského útoku na Pearl Harbor. Tisíce kilometrů vzdálená bitva měla velký význam pro vývoj celé druhé světové války. Spojené státy do ní zatáhla a už o tři a půl roku později americké jednotky vstoupily do Plzně.

Japonské moře vyplavilo u města Oga loď duchů
aktualizováno 28.11.
otřesný nález

Záhadná loď duchů vyplavená u pobřeží Japonska ukrývala 8 těl

Moře u japonského města Oga vyplavilo v pondělí další loď duchů s ostatky osmi lidí, které se úřady snaží identifikovat. Dřevěné plavidlo postrádalo kormidlo i jakoukoli navigaci. Podle agentury Kyodo jde s velkou pravděpodobností o severokorejské rybáře.

Ohnivá koule v japonsku
23.11.
padající hvězda

VIDEO: Zelená ohnivá koule ozářila nebe nad Japonskem

Nebe nad Japonskem rozzářilo záhadné světlo. Zdroj zatím ještě nebyl určen, s velkou pravděpodobností se ale jednalo o úlomek asteroidu, který při průletu na nebi vykouzlil ohromnou ohnivou kouli.