Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Japonská černá vdova vraždila pro peníze, za trest ji čeká oprátka
07.11.
trest smrti

Japonská černá vdova vraždila pro peníze, za trest ji čeká oprátka

Trest smrti dostane v Japonsku žena, která pro peníze vraždila své partnery. Kyanidem otrávila nejméně 3 muže a jednoho se zabít pokusila. Dědictví a pojistky jí vynesly v přepočtu přes 150 milionů korun.

Donald Trump a Vladimir Putin
aktualizováno 05.11.
důležité jednání

Trump a Putin se sejdou v Japonsku. Tématem bude KLDR

Americký prezident Donald Trump dnes zahájil návštěvu Japonska, které je první z pěti zemí na jeho dvanáctidenní asijské cestě. Podle činitelů Bílého domu bude hlavním cílem jeho mise přesvědčit Čínu i americké spojence, aby zvýšili tlak na severokorejský režim. Trump řekl, že během cesty očekává setkání s kremelským šéfem Vladimirem Putinem.

Vrah z Japonska - 2
03.11.
nové informace

Japonec zavraždil 9 lidí. Zápach maskoval stelivem pro kočky

Vrah z Japonska schovával v lednici devět mrtvol. Své oběti hledal na sociálních sítích. Jejich těla rozřezal na malé kousky. Zápach chtěl zamaskovat stelivem pro kočky.

Prásk.tv píše:

Žena odpracovala za mesíc 159 hodin přesčasů
čtěte o tématu Japonsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Vrah z Japonska - 2
01.11.
Chtěli to sami

Japonský vrah "pomáhal" obětem zemřít! Těla měl doma v mrazáku

Muž, který se v Japonsku přiznal k vraždě devíti lidí, se se svými oběťmi seznámil a sblížil online. Konkrétně prostřednictvím sociální sítě Twitter. Oběti měly mít údajně sebevražedné sklony a sedmadvacetiletý Takahiro Shiraishi jim chtěl pomoci zemřít.

Konec kouření
01.11.
kompenzuje cigaretové pauzy

Kouříte? V této firmě byste měli méně volna, než vaši kolegové!

Japonská firma Piala přidává svým zaměstnancům, kteří nekouří, několik dnů volna navíc. Chce jim tak kompenzovat fakt, že kuřáci pracují díky pauzám na cigaretu méně času. Vedení firmy nové pravidlo zavedlo kvůli stížnostem, že cigaretové pauzy komplikují chod společnosti. Od zaměstnavatele tak nekuřáci mohou čerpat ročně navíc až šest dnů volna oproti kuřákům.

Japonská policie našla v bytě rozřezaná těla
31.10.
Hrůza v Japonsku

Policie našla v bytě rozčtvrcená těla devíti lidí! Rozřezali je pilou

Hrůzný pohled čekal na japonské policisty, kteří pátrali po nezvěstné ženě. V jednom z bytů, které prohledávali, objevili rozřezaná těla devíti lidí! Majitele okamžitě zatkli.

Barvení vlasů
28.10.
Podivné nařízení

Dívka si kvůli škole musela barvit vlasy. Teď chce odškodné!

Osmnáctiletá dívka žaluje úřady a požaduje skoro půlmilionové odškodné za to, že ji ve škole opakovaně nutili barvit si vlasy na černo. Nelíbila se jim totiž přirozená barva dívčiných vlasů. Přitom nebyla nijak extravagantní.

Tajfun Hato - 2
aktualizováno 23.10.
úchvatné záběry

Přes Japonsko se přehnal silný tajfun. Byl jako černá díra! VIDEO

Silný vítr, prudký déšť a sesuvy půdy - přes Japonsko se v noci na dnešek přehnal silný tajfun Lan. Vyžádal si tři lidské životy a devět desítek zraněných. Podle japonské meteorologické služby už zeslábl ze čtvrtého druhý stupeň.

Základna na Měsíci
21.10.
rozsáhlé jeskyně

O krok blíž Měsíci: Vědci našli ideální místo pro lunární základnu

V poslední době se velmi často mluvilo o základně na Měsíci a japonští vědci teď přišli s úžasným objevem. Pod povrchem našli ohromnou jeskyni, která představuje ideální místo pro stavbu lunární báze, která by astronautům poskytovala ochranu před radiací a extrémními výkyvy teplot.

Tučňák Grape-kun se zamiloval
16.10.
Věrné zvíře

Láska až do smrti: Tučňák miloval papírovou postavičku, zemřel u ní

I zvířata dokážou být romantická! Tučňák z japonské zoo se poté, co ho družka opustila, zamiloval do kreslené postavičky z kartonu. Po jejím boku trávil všechny volné chvíle a také vedle ní zemřel. Bylo mu 21 let.