Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Důležité rozhodnutí

Kauza Kramný: Policie řekla, jak to bylo s manipulací s důkazy!

Další rána pro Petra Kramného! Krom toho, že Nejvyšší soud zřejmě zamítl jeho dovolání, v případu údajné manipulace s důkazy padlo klíčové rozhodnutí. Brněnští policisté zjistili, že s důkazy skutečně bylo manipulováno, rozhodli ale, že jen vinou lidské chyby a trestní oznámení, které podal spolek Šalamoun, odložili.

Týraná dívka Ilustrační snímek
Aktualizováno 4.1. 2017 16:14
zažívala peklo

Rodiče v Ostravě krutě týrali dcerku! Bili ji a pálili zapalovačem

Otřesný případ týrání teprve dvou a půlleté holčičky řeší Krajský soud v Ostravě. Podle obžaloby ji měli mlátit a pálit zapalovačem její vlastní rodiče. Navíc dívenka neměla dostávat najíst ani napít.

Ilustrační foto
Aktualizováno 9.5. 2016 18:50
neschopnost splácet

Smutný konec OKD: Těžební společnost poslal soud do úpadku

Krajský soud v Ostravě dnes poslal těžební společnost OKD do úpadku. Věřitelé mají dva měsíce na to, aby přihlásili své pohledávky.

Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Rozhovor z cely

Kramný promluvil z vazby: Věřím, že mě pustí, vzkazuje domů

Krajský soud v Ostravě odsoudil 7. ledna Petra Kramného k 28 letům vězení. Podle soudkyně Gilové zabil Kramný na dovolené v Egyptě svou manželku Moniku a osmiletou dceru Klárku elektrickým proudem. Kramný stále trvá na své nevině a s nadějí se obrací na vrchní soud, který by mohl rozsudek zrušit.