Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Silvie s přítelem
17.02.
velká proměna

Silvie zhubla o 88 kilo! Manžela si neudržela, ale ulovila kolouška!

Silvie ze Slovenska neuvěřitelně změnila svůj vzhled díky účasti v pořadu Extrémní proměny. Se 172 kilogramy měla těžký život a rozpadlo se jí manželství. Zvládla však zhubnout 88 kilogramů. Velká změna ovlivnila i její milostný život. Po účasti v pořadu si našla mladého milence.

Protest taxikářů
aktualizováno 14.02.
Protesty taxikářů

Babiš vyzval Uber, aby dodržoval zákon. Vláda chce uspíšit novelu

Vláda se pokusí zrychleně prosadit změny zákona, aby odstranila rozdíly mezi podnikáním taxikářů a provozovatelů alternativních služeb. Taxikáři poté zrušili středeční protest.

Andrej Babiš a Richard Brabec na jednání vlády
08.02.
Změny ve vedoucích funkcích

Vláda bez důvěry rozjela velké změny na úřadech. Ředitelé končí

Velká zemětřesení na ředitelských postech teď zažívají státní podniky. S novou vládou a novými ministry totiž přicházejí výpovědi.

Prásk.tv píše:

Andrea Růžičková
čtěte o tématu změna na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Vladimír Kruliš
01.02.
Změna na Hradě

Žil se Zemanovou, boural v BMW. Kruliš je novým šéfem protokolu

Novým šéfem protokolu v Kanceláři prezidenta republiky se stal Vladimír Kruliš. Dříve vykonával jeho zástupce, ve funkci nahradil Miroslava Sklenáře. Informoval o tom hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Nový předseda pražské ČSSD Petr Pavlík
19.01.
Výměna na postu předsedy

Pražská ČSSD má nového šéfa, exministr Ludvík skončil

Novým předsedou pražské ČSSD se stal Petr Pavlík. Na dnešním jednání o tom rozhodli delegáti krajské konference strany. Pavlík byl v tajné volbě jediným kandidátem a hlasovalo pro něj 127 delegátů.

Muž a žena s kufrem - Ilustrační foto
15.01.
Zásadní změna

Mění se pravidla pro cesty letadlem! Za kufry si připlatíme

Velké nízkonákladové aerolinky Ryanair od pondělka spustily nová pravidla pro palubní zavazadla. A změny se řadě cestujících nezamlouvají. Zmapovali jsme, jak je to se zavazadly i u dalších hlavních nízkonákladových leteckých společností.

Rodina
08.01.
rodiny si polepší

Dávky na děti se mění. Spočítejte si, kolik dostanete! KALKULAČKA

Od nového roku si polepšily rodiny s dětmi. Zvýšily se totiž přídavky na děti a dosáhne na ně také více lidí. Částečně se mění i způsob, jakým se posuzují příjmy domácnosti. Spočítejte si na kalkulačce, o kolik víc peněz dostanete!

Lékárna
30.12.
změny 2018

Jak je to s eRecepty? Lékárníci zveřejnili důležité informace!

Od 1. ledna bude používání elektronických receptů povinné. Jedná se sice o dlouho připravovanou změnu, někteří lidé si však stále nedovedou představit, jak vlastně tento nový systém bude v praxi fungovat. Proto Česká lékárnická komora zodpověděla nejčastější dotazy pacientů, aby se ve fungování eReceptů lépe zorientovali.

Americký prezident Donald Trump
aktualizováno 22.12.
prezidentův podpis

USA čeká daňová revoluce, reforma začne platit v lednu

Americký prezident Donald Trump dnes podepsal daňovou reformu, kterou tento týden schválil Kongres Spojených států. Daňové změny, které budou platit od ledna, jsou nejrozsáhlejší od dob prezidenta Ronalda Reagana, který vládl v 80. letech. Reforma, která mimo jiné snižuje daně z příjmu právnických osob na 21 procent z nynějších 35 procent a jednotlivcům umožňuje snížit daňový základ o dvojnásobek současného stavu, je jedním z pilířů Trumpova politického programu.

Adam Vojtěch
15.12.
ministerská výjimka

Velké změny v zavádění e-receptů! Poslanci přijali důležitý návrh

Nový ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se snaží odvrátit krizi, která hrozí kvůli zavedení e-receptů. Ty by měli lékaři začít používat povinně od ledna. A právě kvůli nim v pátek ministr jednal s poslanci o novele zákona, která by měla na jeden rok zrušit pokuty za jejich nepoužívání. A jednání bylo úspěšné. Poslanci ze zdravotního výboru jeho návrh přijali. Změnu vítá i opozice.