Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavražděná Renáta
12.02.
násilná smrt

Detaily z vraždy masérky Renáty: Našli ji bez kalhotek, vrah ji udusil

Renátu S. našel koncem ledna její přítel mrtvou v jednom z bratislavských bytů. Tělo měla plné modřin a neměla spodní prádlo. Policie vypátrala vraha týden po tragické události.

Slovenská policie
10.02.
Záhadná smrt

Horor v tělocvičně: Na žebřinách našli oběšenou Alexandru (†15)

Slováky šokoval další případ sebevraždy mladé dívky. Jen pár hodin poté, co našli na Popradsku čtrnáctiletou Karolínu, která se zastřelila, objevili ve škole v Bratislavě oběšenou dívku. Tělo 15leté Alexandry viselo na žebřinách v tělocvičně!

Nehoda na D1 u Ostravy
aktualizováno 07.02.
Dopravní kolaps

Sníh ochromil dopravu, na Moravě bouraly desítky aut

Ve slovenské metropoli Bratislavě ve středu zkolabovala doprava, především ta hromadná. Studená fronta už přešla i do Česka, zasáhla velkou část Moravy i část Čech. Dopravu komplikuje hlavně na Moravě a ve Slezsku, kde přibylo nehod oproti úterku až pětinásobně.

Prásk.tv píše:

Michal David - 2
čtěte o tématu Bratislava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

MHD Bratislava
07.02.
kuriozita v Bratislavě

Hádka v MHD: Řidič odmítl jet, bál se, že chytí chřipku od cestující

Kuriózní případ se stal v úterý ráno v bratislavské MHD. Řidič autobusu odmítl pokračovat v jízdě, protože jedna z cestujících, která seděla vepředu, kašlala. A řidič se bál, že se nakazí.

Dům, ve kterém zavraždili Renátu (44)
aktualizováno 05.02.
vražda v Bratislavě

Renátu (44) někdo zavraždil! Na internetu hledala muže na masáž

Policie vyšetřuje smrt čtyřiačtyřicetileté ženy z Bratislavy. Pitva prokázala, že ji někdo zavraždil. Žena si přivydělávala masážemi. Své klienty hledala na internetu.

Smrt Lucie
02.02.
záhadná smrt v Bratislavě

Po drsné hádce Lucie (35) vypadla z balkonu. Sousedé promluvili

Případ jako z kriminálního seriálu vyšetřují policisté v Bratislavě. V pondělí večer v Ružinově za záhadných okolností zahynula známá vědkyně. Vypadla z balkonu. Pádu však předcházely děsivé výkřiky a volání o pomoc.

Auto srazilo na přechodu v Bratislavě dvě chodkyně
aktualizováno 01.02.
VIDEO policejní vyšetřování

VIDEO: Řidič na přechodu v Bratislavě srazil dvě mladé ženy

Slovenská policie zveřejnila velmi drsné záběry z nehody v Bratislavě, při které řidič v osobním autě srazil na přechodu pro chodce dvě mladé ženy. Obě skončily v nemocnici. U řidiče policisté vyloučili požití alkoholu.

Střelba v Bratislavě
aktualizováno 22.01.
horor v bratislavě

Muže a ženu našli s prostřelenou hlavou, u jejich těl leželo miminko!

Celkem dva mrtvé si vyžádala pondělní střelba v bratislavské čtvrti Petržalka. Tělo ženy (24) a o tři roky staršího muže našli lidé na chodbě panelového domu, vedle dvojice leželo na zemi půlroční dítě.

Hasiči našli tělo nezvěstné ženy
aktualizováno 17.01.
Devínské jezero

V jezeře našli mrtvolu ženy, zřejmě je to pohřešovaná Mirka

Slovenští hasiči a policisté ve středu vytáhli z rákosí u břehu Devínského jezera ženské tělo. Podle slovenské policie jde s největší pravděpodobností o pětačtyřicetiletou Mirku, která zmizela před více než týdnem při venčení psů.

Žloutenka
19.12.
Naštvaní rodiče

Učitelka ze školky měla žloutenku, rodiče se to dozvěděli za 2 týdny

Na vedení mateřské školy v bratislavské čtvrti Vajnory si stěžují naštvaní rodiče. Jedna z učitelek totiž dostala žloutenku. Do školky chodí i její vnučka. Ačkoliv školka hned provedla všechna epidemiologická opatření, rodiče dětí nikdo na nemoc neupozornil.