Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na Černém mostě
03.12.
Nakonec omdlel

Mladík naboural osm aut, pak chtěl utéct! Nadýchal 1,5 promile

Řidič v noci na Černém mostě v Praze naboural osm zaparkovaných aut, policisté ho zadrželi. Mladík nadýchal téměř 1,5 promile alkoholu, podle agentury Aktu.cz se pak snažil z místa nehody odejít.

Požár bytu na Černém mostě - 1
aktualizováno 18.06.
Probíhá evakuace

Na Černém mostě hořel byt, hasiči z paneláku evakuovali desítky lidí

Záchranáři evakuovali panelový dům na Černém mostě v Praze. V jednom z bytů začalo hořet, na místě zasahovalo šest jednotek hasičů, kteří z bytu zachránili ženu a dítě.

Divoké prase
aktualizováno 10.02.
došla jim trpělivost

Strach v hlavním městě: Divočáci terorizují obyvatele Prahy!

Útoky divokých prasat na obyvatele hlavního města a jejich psí mazlíčky nejsou v posledních letech nic neobvyklého. Naposledy se to stalo na Černém Mostě ve středu večer. A radním došla trpělivost. Hodlají se zvířaty bez milosti zatočit.

Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Divoké prase
10.02.
ohrožení života

Zuřiví kanci znovu útočili v Praze: Zuzaně zachránili život její psi!

Divoká prasata v hlavním městě znovu zaútočila na člověka. Tentokrát se to stalo na Černém Mostě. Zuzana Dvořáčková tady zrovna venčila své psy a nebýt jich, mohla dopadnout hodně špatně. Informoval o tom Blesk.

Pátrání - Pavlína Lochmanová
aktualizováno 01.02.
Neviděli jste ji?

NOVÁ STOPA: Nezvěstná Pavlínka (16) je možná v Praze!

Už týden pátrají policisté po nezvěstné Pavlíně Lochmanové. Šestnáctiletá dívka odešla v pondělí 26. ledna normálně do školy v Brandýse nad Labem. Celý den byla veselá, povídala si se spolužáky. Nikdo netušil, že se večer domů do obce Zápy nevrátí. Policisté a rodina teď ale zjistili, že dívka možná odjela do Prahy.