Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Motocykl šel zvednout, až když popeláři odcouvali
23.05.
nehoda v Praze

Popeláři se srazili s motorkářem, je těžce zraněný

Muž na silném motocyklu narazil v pondělí v noci v centru Prahy do popelářského vozu, který se proti němu rozjel. Stroj napasoval pod přední nárazník a těžce se zranil.

Útok v Nice - motorkář
15.07.
Nervy z oceli

Hrdina na motorce: Snažil se naskočit na náklaďák smrti!

Hrůzostrašný útok ve francouzském Nice má i jednoho nečekaného hrdinu. Stal se jím dosud neidentifikovaný motocyklista, který se s nasazením vlastního života pokusil zastavit šílence, který náklaďákem najel do davu.

Na skútru bylo jasně poznat, že to koupil zezadu
aktualizováno 26.04.
foto a video bojuje o život

Auto nabralo motorkáře, jeho stroj skončil 300 metrů od nehody

Osobní auto nabralo v neděli nad ránem na strakonické výpadovce v Praze muže na skútru. Vezlo ho i se strojem na kapotě a po mnoha metrech odhodilo, aniž by řidič zastavil. Motocyklista bojuje v nemocnici o život.

Prásk.tv píše:

Motorka
čtěte o tématu motocyklista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Nehoda Radvanice
14.07.
Zemřel při závodu

Drsné VIDEO: Tahle nehoda stála život mladého závodníka!

Nehodu, při níž v neděli během motocyklových závodů v Ostravě zemřel sedmadvacetiletý závodník z ciziny, vyšetřuje policie jako přečin usmrcení z nedbalosti. ČTK to dnes sdělila policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Další čtyři závodníci byli při nehodě zraněni, z toho dva těžce. Děsivou nehodu přitom zachytila kamera. Podívejte se na VIDEO.