Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda na Islandu - 2
27.12.
Hrůza na Islandu

Auto plné lidí se zřítilo z mostu. Zemřeli tři lidé včetně dítěte

Při tragické dopravní nehodě na Islandu zemřeli ve čtvrtek ráno tři turisti, dva dospělí a dítě. Další čtyři pasažéry v kritickém stavu přepravili do nemocnice. Mezi zraněnými jsou i dvě děti ve věku 7 a 9 let. V autě byli turisté z Británie, jestli šlo o příbuzné, zatím policisté nevědí.

Hurikán Chris
11.07.
Nepřízeň počasí

Tropická bouře Chris zesílila na hurikán! Řítí se na Evropu

První větší hurikán sezóny udeřil ke konci minulého týdne na severoamerickém východním pobřeží. Původně tropická bouře Chris včera ale zesílila a nyní míří ke Kanadě a následně i k Evropě. Má zasáhnout především Island, Velkou Británii a Irsko, je ale možné, že se rozštěpí a jeho oslabená část dorazí i do Portugalska, Francie a Španělska!

Návrh přístřešků na Islandu - 4
20.01.
zajímavé bydlení

Modrý domek je snadné přemístit! Netradiční tvar má připomínat stan

Malé modré domky jsou navrženy pro islandskou krajinu. Mají tvar propojených pyramid, aby byly podobné stanu. Jsou ideálním bydlením pro dobrodruhy, kteří rádi bydlí v přírodě.

Prásk.tv píše:

Svatební fotka - 1
čtěte o tématu Island na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Mince - ilustrační
30.07.
Zlato nacistů

Potápeči našli na dně Atlantiku starý poklad za miliardy!

Potápěči našli truhlu plnou zlata v troskách německé lodi jménem SS Minden blízko jižního pobřeží Islandu.

Pizza s ananasem
aktualizováno 22.02.
zásadní otázka

Patří na pizzu ananas? Prezident Islandu by ho zakázal! ANKETA

Otázku, kterou nakousl islandský prezident na školní přednášce, asi někdy řešil se svými přáteli každý. Patří na pizzu ananas? Islandský prezident Johannesson v nadsázce řekl, že by ji zcela zakázal. Jaký je váš názor na ananas na pizze?

Birna Brjánsdóttir - 3
28.01.
podivná smrt

Island řeší záhadu: Po ženě zbyly jen boty, tělo leželo o 40 km dál

Záhadnou smrt mladé ženy řeší policisté na Islandu. Zemí, kde je nejnižší kriminalita na světě, tento hrůzný čin hodně otřásl. Tělo ženy našli po osmi dnech pátrání ležet na pláži. Jednalo se o největší pátrací akci v historii země.

Gripeny hlídají vzdušný prostor Islandu
aktualizováno 25.10.
Gripeny na Islandu

Čeští piloti hlídají Evropu: Ve vzduchu už strávili 115 hodin

České stíhače, kteří hlídají vzdušný prostor Islandu, čeká další akce. Jakmile Gripeny ukončí svou současnou misi, přesunou se do Pobaltí. Čeští piloti k ostrému startu proti letadlu, které by narušilo islandský vzdušný prostor, zatím nemuseli. V rámci cvičných akcí strávili ve vzduchu téměř 115 hodin.

1914421
aktualizováno 30.09.
Neuvěřitelná podívaná!

V Reykjavíku zhasla všechna světla, výsledek vás ohromí!

Příroda je mocná čarodějka. Při pohledu na některé přírodní úkazy se až tají dech! A protože se většina z nás za severní polární kruh jen tak nedostane, musíme si polární záři dopřát alespoň z pohodlí domova.

JAS Gripen
05.07.
budou hlídat island

České gripeny dostanou poprvé na misi protivzdušné rakety

České gripeny, které budou na podzim hlídat nebe nad Islandem, mohou být poprvé při zahraniční misi vyzbrojeny raketami dlouhodobého dosahu pro ničení vzdušných cílů. Uvedl to ministr obrany Martin Stropnický (ANO).

Exploze v Bagdádu - Ilustrační foto
17.05.
islámský stát

Bagdád pod útokem! Vybuchly tři nálože, mrtvých jsou desítky

Irácký Bagdád dnes zasáhla série smrtících bombových útoků. Zemřelo při nich nejméně 63 lidí a více než stovka je jich zraněných. Zabíjel sebevražedný atentátník i nálože v automobilech. Ke dvěma útokům se už přihlásil Islámský stát.