Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kastelán měl zničit kolem 50 obrazů za čtyři a půl milionu korun
11.12.
zbyly jen rámy

Kastelán zničil obrazy za několik milionů. Dostal podmínku

Okresní soud v Břeclavi v úterý vynesl rozsudek nad bývalým kastelánem valtického zámku. Michal Tlusták nechal rozřezat a spálit pětačtyřicet obrazů moderního umění a podle soudu tím způsobil škodu za několik milionů korun. Dostal za to podmíněný trest.

Holubi. Ilustrační foto
aktualizováno 24.06.
nabízí půl milionu

Ani kněz holuby nevypudil, zoufalá obec přišla s radikálním řešením!

Valtice na jižní Moravě už dlouho trápí holubi, a obec se tak rozhodla k radikálnímu kroku. Na čtyři roky najala profesionálního lovce. Nebude ale holuby střílet, jeho hlavním úkolem je hledat jejich hnízda a vybírat z nich vejce a mláďata. Za odměnu dostane půl milionu korun.

Michal Tlusták
aktualizováno 02.03.
škoda 5 milionů

Nechal jsem spálit 58 obrazů, řekl kastelán policii. Našli jen rámy

Okresní soud v Břeclavi se v pátek zabýval případem zničených obrazů za 5 milionů korun. Podle obžaloby je nechal spálit bývalý kastelán valtického zámku Michal Tlusták.

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Zámek Valtice
aktualizováno 10.06.
nesmyslné barbarství

Kastelán nechal zničit obrazy za miliony. Hrozí mu tři roky vězení

Bývalý kastelán valtického zámku Michal Tlusták čelí obžalobě za to, že nechal své podřízené zlikvidovat 58 obrazů soudobých výtvarníků. Případ tak míří před soud a kastelánovi hrozí až tři roky vězení.

Miloš Zeman - 4
05.02.
anketa dozvuky návštěvy

Učitelka, která zmanipulovala debatu se Zemanem, se zhroutila

Učitelka, která minulý týden při návštěvě Miloše Zemana ve Střední vinařské škole ve Valticích přehnaně organizovala "spontánní" debatu studentů a schytala za to veřejnou kritiku, se zhroutila. Právu to potvrdila ředitelka školy.