Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hurikán Ophelia se řítí k Evropě
aktualizováno 12.10.
rekordní hurikán

Ničivý hurikán Ophelia se řítí k Evropě! Cestou navíc neustále sílí

Hurikán Ophelia se řítí na Evropu, cestou navíc neustále sílí. Jedná se už o 10. hurikán v tomto roce. Z tropické bouřky zesílil na úroveň hurikánu v noci ze středy na čtvrtek, informuje Národní centrum pro hurikány.

Cyklista
28.01.
To mu nevyšlo

Cesta domů se protáhla, cyklista jel 500 kilometrů špatným směrem

Těšíte se vždycky z práce domů? A teď si představte, že cestujete na kole. Ale ne deset nebo dvacet kilometrů. Ale třeba 500. A teď si představte, že to celé ujedete. Ale špatným směrem.

Robert Fico
14.03.
Volby na Slovensku

Nová slovenská vláda se rodí. Strany se dohodly na prioritách

Slovenští sociální demokraté (Směr-SD) premiéra Roberta Fica se dnes dohodli se zástupci dalších tří stran na návrhu programových priorit formující se koalice po nedávných parlamentních volbách. Po více než osmi hodinách jednání to novinářům řekl Fico. Dodal, že zmiňovaný návrh, který šéf Směru blíže nekomentoval, by zástupci stran měli schválit v úterý.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Robert Fico a Marián Kotleba
aktualizováno 05.03.
slovenské volby

Slováci rozhodují o budoucnosti: Favoritem voleb je Fico

Slováci od rána ve volbách rozhodují o novém složení parlamentu. Favoritem na vítězství je vládní Směr-sociální demokracie (Směr-SD) premiéra Roberta Fica, který podle dřívějších průzkumů veřejného mínění ale přijde o stávající většinu ve sněmovně.

Na kterou stranu pojede autobus? Kde má předek?
aktualizováno 06.02.
zvládnete to?

Tento kvíz řeší děti na počkání! Dospělí s ním ale mají problém!

Po internetu se šíří kvíz, který hravě vyřeší skoro každé dítě, ale rodiče s ním občas mívají problém. Dokážete hádanku vyřešit rychleji, než malé dítě?