Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2104539
14.02.
neobvyklý případ

Půlroční dítě stále nemá jméno. Rodiče ho mohou řešit i roky!

Biologičtí rodiče na Slovensku řeší velmi neobvyklou situaci. Jejích dcera stále nemá jméno, ani pět měsíců po porodu. V době narození byla totiž matka ještě provdaná za někoho jiného a nemůže dítě pojmenovat bez spolupráce exmanžela.

Mláďata tygra malajského v Zoo Praha - 20
aktualizováno 04.12.
Roztomilé přírůstky

Tygříci z pražské zoo mají jména. Co znamená Bulan a Wanita?

V pražské ZOO pokřtili mláďata tygra malajského, která se narodila začátkem října. Obě mláďata se mají k světu, a návštěvníci je mohou v pavilonu šelem vidět už od poloviny listopadu.

Rodiče
14.11.
nepovolená jména

Vybíráte jméno pro dítě? Tahle jsou tak šílená, že je raději zakázali

Vybrat jméno pro dítě je jednou z nejodpovědnějších povinností každého rodiče. Člověka totiž jeho křestní jméno ve většině případů provází celý život. Někteří rodiče ale nemají soudnost a potom musejí zasáhnout úřady.

Prásk.tv píše:

Walker, Texas Ranger - 4
čtěte o tématu jméno na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Plačící chlapec
aktualizováno 24.10.
není to nezákonné

Rodiče pojmenovali svého syna Džihád. Úřady řeší, zda ho povolit

Rodiče z francouzského Toulouse pojmenovali svého syna Džihád. Jméno vzbudilo pozornost úřadů. Ty nyní řeší, jestli jméno povolí. Není to totiž poprvé, co se toto jméno ve Francii objevilo.

Rodiče
16.10.
velký přehled

Statistici odhalili nejoblíbenější dětská jména! Je mezi nimi i vaše?

Nejoblíbenějšími jmény, která v lednu 2017 dali rodiče svým dětem, jsou Eliška a Jan. Honzíci tak po pěti letech na první příčce vystřídali Jakuby. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu.

Rosnička Katka Němcová porodila
29.09.
Radostná zpráva

Rosnička Katka Němcová porodila holčičku! Dostala zvláštní jméno

Rosnička TV Nova Katka Němcová porodila! Ve středu přivedla na svět krásnou holčičku a dala jí neobvyklé jméno. U porodu byl i Katčin přítel fotbalista Miroslav Podrazký.

Babybox
21.09.
Zdravé novorozeně

Ve strakonickém babyboxu našli holčičku! Dostala nezvyklé jméno

Ve strakonickém babyboxu našli zdravotníci v noci na čtvrtek novorozenou holčičku. Měla by být zdravá, pupečník měla stisknutý kolíčkem na prádlo. Miminko dostalo od zakladatele české sítě babyboxů zvláštní jméno.

Pohřební služba
aktualizováno 28.08.
Vražedná žárlivost

Žena při sexu vykřikla špatné jméno, zaplatila děsivou cenu!

Měl to být sex po příjemném večeru stráveném návštěvou rodiny a popíjením. Krásná Maria si ovšem sexuální hrátky užívala jen do chvíle, kdy omylem vykřikla jméno svého bývalého manžela.

Andrea Růžičková a syn Tobiáš
20.08.
šťastná máma

Hvězda Ordinace ukázala své mimčo. Prozradila pohlaví i jméno

Oblíbená herečka Andrea Růžičková porodila svého prvního potomka a v den výročí své svatby s manželem Mikolášem také prozradila jeho jméno a pohlaví. Chlapeček dostal jméno Tobiáš.

Útočník z Hurghady
aktualizováno 15.07.
Krveprolití v Egyptě

Kdo útočil v Hurghadě? Média se neshodnou, jména jsou dvě

Mladý muž, který nožem zaútočil na turistky na pláži v egyptské Hurghadě, měl rozkazy od Islámského státu, tvrdí agentura DPA. Stále však není jisté, kdo vlastně terorista je.