Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Je tohle pravá Melania Trumpová? Konspirátoři mluví o dvojnici
20.05.
Chybička se vloudila

Trump vítal manželku doma, udělal si ostudu! Ani Melanii nepotěšil

Americký prezident Donald Trump si znovu ukrojil pořádný kus ostudy. Na twitteru sdílel příspěvek, ve kterém první dámu po operaci vítal zpět v Bílém domě. Jenže nedokázal ani správně napsat jméno své manželky.

Kate a William se radují z třetího potomka - 5
aktualizováno 27.04.
Louis Arthur Charles

Odhalili tajemství jmen malého prince! Každé má zvláštní význam

Louis Arthur Charles. Tak zní jméno třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate, na které celý svět čekal čtyři dny. Každé z jmen má přitom vlastní význam a královští rodiče jimi vzdávají hold svým předkům.

Kate a William ukázali druhého syna
25.04.
Princ Albert?

Budou se princi vysmívat? Britové varují Kate před tímto jménem

Co nevidět se svět dozví jméno třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate. Mezi favority, které sázkaři vybírali nejčastěji, je i jméno Albert. Britové ale rodiče malého prince před tímto jménem varují, chlapci by mohlo způsobit celoživotní posměch! Princ Albert se totiž říká i jednomu druhu piercingu penisu!

Prásk.tv píše:

Kate a William ukázali druhého syna - 2
čtěte o tématu jméno na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Kate a William se radují z třetího potomka - 4
aktualizováno 24.04.
Čekání na jméno

Proč Kate a William tají jméno dítěte? Sázkaři už mají jasno!

Velká Británie už od pondělního rána oslavuje příchod nového princátka. Jeho jméno ale zůstává záhadou, královská rodina ho zatím neprozradila. V případě George i Charlotte zveřejnili Kate a William jejich jména dva dny po narození.

Spící miminko
08.04.
Výběr jména

Matka varuje všechny rodiče: Neudělejte stejnou chybu jako já!

Vybrat jméno pro dítě je náročný a zodpovědný úkol. Lidé si proto nechávají radit od svých blízkých. A někdy vám rodina nutí svoji radu i přesto, že byste ji raději neslyšeli. O tom se teď rozpovídala jedna maminka.

Těhotenské bříško vévodkyně Kate
aktualizováno 09.04.
Nejvyšší sázky

Kate porodí už brzy! Jak se bude královské dítě jmenovat?

Konec třetího těhotenství vévodkyně Kate se rychle blíží. Další královský potomek se má narodit už v průběhu dubna, a tak roste v Británii nervozita i sázky na různé podrobnosti o porodu. Lidé si mohou vsadit na pohlaví, jméno, váhu i čas narození dítěte.

Plačící miminko
13.03.
zakázali ho použít

Kvůli jménu pro dceru museli před soud. Mohlo by jí zničit život

Dětská jména mohou vzbudit značnou kontroverzi. Nejen, že se na jméně pro dítě musíte shodnout se svým partnerem, ale když už se shodnete, soud může jméno zamítnout. Přesně to se stalo rodičům ve Francii. Soud jim nedovolil pojmenovat dceru tak, jak chtěli, protože by to podle žalobce mohlo ohrozit její budoucnost.

2104539
14.02.
neobvyklý případ

Půlroční dítě stále nemá jméno. Rodiče ho mohou řešit i roky!

Biologičtí rodiče na Slovensku řeší velmi neobvyklou situaci. Jejích dcera stále nemá jméno, ani pět měsíců po porodu. V době narození byla totiž matka ještě provdaná za někoho jiného a nemůže dítě pojmenovat bez spolupráce exmanžela.

Mláďata tygra malajského v Zoo Praha - 20
aktualizováno 04.12.
Roztomilé přírůstky

Tygříci z pražské zoo mají jména. Co znamená Bulan a Wanita?

V pražské ZOO pokřtili mláďata tygra malajského, která se narodila začátkem října. Obě mláďata se mají k světu, a návštěvníci je mohou v pavilonu šelem vidět už od poloviny listopadu.

Rodiče
14.11.
nepovolená jména

Vybíráte jméno pro dítě? Tahle jsou tak šílená, že je raději zakázali

Vybrat jméno pro dítě je jednou z nejodpovědnějších povinností každého rodiče. Člověka totiž jeho křestní jméno ve většině případů provází celý život. Někteří rodiče ale nemají soudnost a potom musejí zasáhnout úřady.