Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Matka vyfotila brečící holčičku
11.08.
domácí násilí?

Matka vyfotila brečící holčičku: Češi ji proklínají, policie vyšetřuje!

O pořádný poprask se postarala žena z Klášterce nad Ohří, která na sociální sítě tento týden umístila fotku brečící asi dvouleté holčičky. Matka se chtěla pochlubit svou dcerkou v krajkované masce, kvůli snímku ji nyní vyšetřuje policie.

Dívka na vlakovém nádraží
aktualizováno 07.08.
měla 3,24 promile

Žena na Zlínsku spadla do kolejiště, zachránila ji holčička (10)

Nebyla lhostejná vůči svému okolí a mohla by být příkladem mnoha lidem - tak v pondělí zlínští policisté vychválili desetiletou dívenku z Uherskobrodska. Ta si 28. července z vlaku všimla ženy v kolejišti a ihned zavolala pomoc. Přivolaní policisté ženu našli s 3,24 promile alkoholu.

2029861
aktualizováno 05.08.
mlátící holčička

Muži z rasistického videa hrozí vězení! Může jít sedět až na 3 roky

Muži, který natočil s malou dcerkou šokující rasistické video, hrozí podle právníka až tříletý trest. Na záznamu nabádá holčičku k bití dřevěnou pálkou "muslimy a cikány". Právník popsal, které zákony muž svým chováním porušuje.

Prásk.tv píše:

Layla Thompson - 1
čtěte o tématu holčička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Jeroným Klimeš o rasistickém videu
aktualizováno 04.08.
Reakce experta

Psycholog: Výchova dítěte k násilí je špatná, může to být i trestné

Video holčičky, která zuřivě mlátí baseballovou pálkou do polštáře, zatímco jí otec nabádá, aby si místo polštáře představila "cikána nebo muslima", šokovalo Česko. A nelíbí se ani rodinnému a vztahovému psychologovi Jeronýmu Klimešovi.

2029861
aktualizováno 04.08.
"výchova" Češky

"Zlom mu pár kostí," nabádá otec dceru! Video šokuje internet

Česko šokovalo video, které se začalo v pátek dopoledne šířit rychlostí blesku. Je na něm malá holčička, která mlátí baseballovou pálkou do polštáře. Ten má představovat "cikána nebo muslima".

Vládní speciál transportoval z Egypta dítě se záhadnou infekcí
30.07.
Převezli ji z egypta

Záhadná infekce roční Slovenky: Nakažená máma a reakce lékařů

Kromě 13měsíční holčičky se zhoršil zdravotní stav také u její matky. Rodinu přivezl do Bratislavy z egyptské Hurghady slovenský vládní speciál v sobotu ráno kvůli akutnímu zdravotnímu problému. Rodina je teď v péči lékařů v bratislavské nemocnici.

Pátrání se šťastným koncem
aktualizováno 29.07.
policejní pátrání

Pátrání mělo šťastný konec, obě malé sestry jsou v pořádku

Policie v noci na sobotu vyhlásila pátrání po dvou malých sestrách ze Sokolova. Do intezivní akce se zapojili policisté, hasiči i vrtulník s termovizí. Pátrácí akce měla naštěstí šťastný konec, obě holčičky se podařilo najít a jsou v pořádku.

Plačící holčička - ilustrační foto
28.07.
smíšené hlídky

Česká holčička se ztratila v Bulharsku, našli ji plakat na ulici!

Nasazení českých policistů v Bulharsku se vyplatilo, díky jejich práci se podařilo velmi rychle vypátrat rodinu šestileté holčičky z České republiky, kterou plačící nalezla bulharská občanka. Celou situaci s bulharskými kolegy vyřešili do 25 minut.

Pád dívenky z vlaku
25.07.
Tragédie na Olomoucku

ČD zaplatí rodině za smrt holčičky, která vypadla z vlaku. Omluvily se

České dráhy (ČD) přijaly odpovědnost za pád dvouleté holčičky z vlaku a její smrt. Dívenka před rokem na Olomoucku vypadla z jedoucí soupravy otevřenými dveřmi. Dráhy se na webu omluvily a informovaly, že se s rodinou dohodly na odškodném.

Pád dívenky z vlaku
aktualizováno 24.07.
Padlo obvinění

Holčička (†2) vypadla z jedoucího vlaku! Za smrt mají pykat 2 ženy

Kvůli smrti dvouleté holčičky, která loni vypadla z jedoucího vlaku na Olomoucku, navrhla policie obžalovat dvě ženy. Za usmrcení z nedbalosti stanou průvodčí a vlakvedoucí soupravy už brzy u soudu.