Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Novorozenec - 3
aktualizováno 13.01.
Rady operátorky

Žena rodila překotně, holčičce na svět pomohl tatínek! AUDIO

Žena začala překotně rodit, a tak její manžel zavolal záchranáře. Jenže než přijeli, holčička už se drala na svět. A tak musel s pomocí operátorky odrodit dítě sám tatínek.

Dívenka s nádorem na mozku - 2
aktualizováno 11.01.
nádor na mozku

Toto je pravá tvář dětské rakoviny! Dívence lékaři už nedávají šanci

Srdcervoucí snímek zveřejnila na facebooku Ally Parkerová z Floridy. Na fotce je její pětiletá dcerka Braylynn, která umírá. Děvčátku lékaři diagnostikovali jednu z nejzákeřnějších forem nádorů na mozku. Není to ale to nejhorší, co na fotce je.

Zásah horské služby - Ilustrační foto
aktualizováno 26.12.
Tragédie na Šumavě

Dívka na Šumavě nezvládla jízdu na sáňkách, vážně si zranila hlavu!

Tragicky skončilo na druhý svátek vánoční sáňkování pro desetiletou holčičku, která se proháněla po sjezdovce v Zadově na Šumavě. Během jízdy totiž dívenka za saní vylétla a vážně si zranila hlavu.

Prásk.tv píše:

Ally Parker - 1
čtěte o tématu holčička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

2086654
aktualizováno 22.12.
děsivé video

Vánoční nákupy se změnily v horor. Holčička uvízla v eskalátoru

V absolutní horor se proměnily předvánoční nákupy jedné rodinky na Filipínách. Malé dívence se totiž vlasy zasekly v eskalátoru. Šokující video zachycuje, jak dívka naříká, zatímco její otec se ji snaží utěšit.

Svěřili dítě recidivistovi
aktualizováno 13.12.
byl 11x trestaný

Dušana viní ze zneužívání dívenky! Svěřili mu ji, i když byl trestaný

Rodiče se o dívku nedokázali postarat a tak se rozhodli nechat starost o ni svému známému. A soud rodině vyhověl. Jenže nyní se Dušan dostal až před soud v Trenčíně kvůli tomu, že ji měl zneužívat. Sociální pracovnice vůbec nic netušily, navíc se zjistilo, že muž byl už jedenáctkrát trestaný.

Řidič srazil holčičku, pak ji zabil
aktualizováno 11.12.
Otřesný případ

Řidič srazil holčičku, místo pomoci ji zabil a prodal na orgány!

Šokující případ vyšetřují policisté v Číně. Řidič dodávky omylem přejel devítileté děvčátko. Místo toho, aby jí pomohl, ale udělal něco neuvěřitelného. Dívku unesl, zabil a její orgány prodal na černém trhu!

Theodorce pomáhá Dobrý anděl
03.12.
Dobrý anděl

"Mami, ona nám umře," plakala sestra. Thea ale dál bojuje!

Šestileté Theodorce lékaři diagnostikovali zhoubný nádor ledviny. Tím ale její zdravotní potíže jen začaly. Na péči o dívku byla navíc maminka Jitka sama, pomáhala jí jen starší dcera. Naštěstí se do všeho vložila nadace Dobrý anděl.

Slovenská policie vyšetřuje smrt dítěte
aktualizováno 03.12.
Příčinu určí pitva

Dva dny po očkování holčička zemřela! Policie zjišťuje souvislost

Slovenští policisté vyšetřují smrt pětiměsíčního dítěte. Rodiče nechali dívenku v pátek očkovat, v sobotu dostala horečky a v neděli zemřela. Příčina smrti a souvislost s vakcínou ale zatím nebyly potvrzeny.

Otec nahlásil únos dcery, podle matky je to ale jinak
aktualizováno 23.10.
Spletitá kauza

Dceru mi unesli do Německa, tvrdil muž. Matka ale mluví jinak

V pátek se na pražské policisty obrátil zoufalý otec, že jeho tříletou dceru, kterou mu soud svěřil do péče, někdo unesl. Muži zákona dívenku nakonec vypátrali u její matky v Německu. Obvinění z únosu ovšem nepadlo.

Duch - ilustrační foto
aktualizováno 22.10.
děsivé video

"Čekáš na mě?" Majitelka baru zachytila hlas holčičky ze záhrobí

Michelle Coricová, majitelka baru z Austrálie věří, že v jejím podniku straší duch dívenky, která před patnácti lety zahynula přímo před barem. Na děsivém videu je slyšet dětský hlásek, který se ptá ´Čekáš na mě?´ V ten moment však v baru byla pouze majitelka a její ochranka.