Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

17.10.
Ztracený poklad

Našli jsme Jantarovou komnatu, tvrdí vědci! Je v Krušných horách

Po Jantarové komnatě pátrají hledači pokladů už celá desetiletí. Podle posledních dohadů by se mohla skrývat v jedné z jeskyň v Krušných horách na jihu Saska. Tvrdí to tři stárnoucí vědci, podle nichž tamní jeskyně využívaly Hitlerovy jednotky.

Skrytá místnost v polském bunkru
aktualizováno 23.04.
legendární poklad

Skrytá místnost bunkru by mohla ukrývat Jantarovou komnatu

Zaměstnanci polského muzea Mamerki věří, že objevili ukrytý nacistický poklad. Legendární Jantarová komnata by se měla nalézat za falešnou stěnou v tajné komnatě jednoho bunkru z válečného období, kterou nalezli pomocí georadaru.

Nacistický vlak v Polsku - 1
30.03.
poslední fáze

Nacistický vlak v Polsku: Lovci pokladů dostanou povolení kopat

Lovci pokladů by mohli během několika týdnů začít s kopáním, které by je mělo dovést k vytouženému nacistickému zlatému vlaku. Už v loňském roce ohlásili nález u polského městečka Walbryzch, ale prvotní hledání nic neodhalilo. Ke kopání museli navíc získat povolení od polské železniční firmy PKP. To by po dlouhém čekání mohli díky protestům místních konečně získat.

Obchodní sdělení

Tahle žena ví, jak zajistit podnikatelům úspěch

Networkerka Gabriela Mrkvicová se podělila o své zkušenosti z podnikatelského světa.

aktualizováno 11.02.
nekončící hledání

Tajemství Jantarové komnaty: Prý je v Česku, ale hledači mají smůlu

Obrovský poklad nedává již od konce druhé světové války spát mnohým lovcům pokladů. Ti teď přišli s šokujícím odhalením, Jantarová komnata by měla být na zámku ve Frýdlantu, české úřady je tam prý ale nechtějí pustit.