Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kdo je větší svůdník? Vojta dyk, nebo Kryštof Hádek?
15.03.
VIDEO

Tolik žen! Kdo je podle vás větší svůdník? HLASUJTE!

Vojta Dyk i Kryštof Hádek se ve svých rolích potýkají s mnoha ženami, redakce TN.cz si ale položila otázku, kdo z nich je větší svůdník.

2116837
14.03.
Video 18+

Pár si užíval sex v zasedačce. Netušili, že běží videokonference

Hitem na čínském internetu se stalo krátké video, na němž si šéf energetické společnosti užívá na stole v zasedací místnosti s mladší kolegyní. Pár přitom nevěděl, že přenos ze zasedačky je přenášen do dalších pěti čínských provincií. Proti šiřitelům videa už zasáhla policie.

Masturbace
aktualizováno 14.03.
výsledky průzkumu

Muži promasturbují 46 hodin ročně! Jak jsou na tom ženy?

Muži masturbují v průměru čtyřikrát týdně, ženy dvakrát týdně. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu farmaceutické firmy Superdrug. Nejlépe je pak k sebeuspokojování naladí porno. A to zdaleka nejsou jediná zajímavá fakta, která výzkum odhalil.

Prásk.tv píše:

Soud
čtěte o tématu sex na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

2116644
13.03.
VIDEO 18+ Hrozí jim vězení

Turisté si to rozdávali na pláži za bílého dne! Lidé je museli rozehnat

Páreček turistů v Thajsku nemohl vydržet na hotel a rozdal si to přímo na pláži! Kdyby se sexu věnovali v noci, možná by si jich nikdo nevšiml, oni ale dostali chuť v osm ráno. Teď je hledá policie, hrozí jim mastná pokuta i vězení.

Kráska nabízela sex zdarma!
11.03.
video skončila v base!

Kráska nabízela sex zdarma! Do hotelu za ní přišly davy mužů

Devatenáctiletá bloggerka nabízela sex zdarma z pokoje v hotelu Hilton. Stovky chtivých mladíků na nabídku nalákala a vydaly se za ní. Policie dívku zadržela.

Milenci
aktualizováno 10.03.
Choulostivá témata

Ženy se bojí zeptat na 5 věcí o sexu! Toto jsou odpovědi

Otázky ohledně sexu a intimního života jsou pro mnohé z žen tabu. Ženy se bojí zeptat i za cenu toho, že budou při intimních chvilkách trpět.

Znásilněná holčička
aktualizováno 09.03.
jindřichův hradec

Za sex s holčičkou skončil v cele! Známý ji měl znásilňovat pět let

Policisté v Jindřichově Hradci dopadli muže, který měl pět let zneužívat nezletilou dívku přímo v jejich domě. Už je obviněný a momentálně ho drží v policejní cele. Pravděpodobně skončí ve vazbě.

Odmítání
09.03.
kuriózní soud

Přelomový rozsudek: Prst v zadku během milování není sexuální útok

Poněkud kuriózní případ řešil ve středu soud v britském Leedsu. 26letý Scott Howard se zpovídal z toho, že strčil během sexu partnerce prst do zadku. Soudce nakonec rozhodl, že se nejednalo o sexuální útok.

Denisa a Lukáš z Výměny
aktualizováno 08.03.
život po výměně

Vyklubal se z Mirka zvrhlík? Ptal se, jaký máme sex, tvrdí Denisa

Ve středu jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Denisa se dostala do rodiny despotického Mirka a jejich desetidenní soužití provázela nejedna hádka. Jak na natáčení vzpomíná?

Vica vs Táňa
08.03.
VIDEO

Nestydaté slovenské herečky! Která je víc? HLASUJTE!

Vica Kerekes a Táňa Pauhofová jsou jedny z nejobsazovanějších slovenských hereček v Česku a ani jedna z nich se nebojí svléknout. Která z nich je ale odvážnější?