Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pozor na to

Lékaři varují cyklistky: Jízda na kole ohrožuje váš milostný život!

Že z jízdy na kole bolí zadek i intimní partie, není žádná novinka. Cyklistky by si ale měli dávat pozor i na další potíže. Časté vyjížďky mohou dokonce ohrozit jejich milostný život.

American Airlines

Nechutný let! Muž masturboval vedle spící ženy, odmítli ji přesadit

V zážitek, který hned tak nezapomene, se pro mladou Američanku Chloe Kingovou změnil let do Paříže se společností American Airlines. Zatímco dívka u okénka spala, muž sedící vedle ní masturboval. Letušky to ženě řekly až potom, co se probudila a odmítly ji přesadit na jiné místo.

Prozradilo ji video

Chlípná učitelka! Studenta (16) brala za školu, aby s ním měla sex

Bývalou učitelku španělštiny Ekatherinu Pappasovou ze střední školy Franklin High ve městě Reisterstown odsoudili za sex se studentem. Šestnáctiletého chlapce pětadvacetiletá učitelka dokonce vozila za školu, aby si s ním mohla užívat. Pappasová stráví rok ve vězení.

Prásk.tv píše:

Tasha Maile - 1
čtěte o tématu sex na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Lékaři varují

Světem se šíří neléčitelná forma kapavky! Může za to orální sex

Mezi lidmi se čím dál víc šíří kapavka. Bakterie se podle odborníků stala imunní před antibiotiky a dalšími léky. Přenáší se především orálním sexem, ale také stykem bez ochrany. Před novým typem pohlavní nemoci už varuje Světová zdravotnická organizace.

Skandál ve Vatikánu

Policie našla v bytě kardinála drogy a homosexuální orgie!

Vatikánem otřásá další skandál. Policie minulý měsíc provedla razii v jednom z bytů a našla tam hotovou Sodomu a Gomoru. V bytě, které patří jednomu z nejbližších spolupracovníků papeže, kardinálovi Coccopalmeriovi, a který využívá jeho tajemník, objevili několik zdrogovaných mužů oddávajících se sexuálním aktivitám!

skandální foto

Páreček si to rozdal v hasičském autě! A je z toho průšvih! FOTO

Velitelé manchersterských hasičů řeší kuriózní případ. Pátrají po dvojici, která se vyfotila v hasičském autě při souloži.

bylo jich několik!

Učitelka ze školky si užívala sex s dětmi! Měli i švédskou trojku

Američance hrozí až 40letý trest odnětí svobody. Učitelka ze školky měla podle policie sex se čtyřmi nezletilými chlapci.

Policejní skandál
Aktualizováno 28.6. 2017 21:00
německo měli hlídat!

Obrovská ostuda policie: Tančili opilí a nazí, došlo i na veřejný sex!

Německem hýbe velký skandál. Policisté a policistky, kteří vyrazili na pomoc svým kolegům do Hamburku, si totiž během cesty udělali pořádný mejdan. Opilí močili na veřejnosti, tančili polonazí na stolech s pistolemi v rukou a dokonce na veřejnosti provozovali sex.

překvapivé zjištění

Častější sex snižuje riziko infarktu, pro ženy to ale dobrá zpráva není!

Pravidelné skotačení v posteli lékaři často doporučovali jako jednu z nejlúčinnějších prevencí proti onemocnění srdce, jak ale ukazují výsledky nejnovější studie, účinky této metody nejsou zas tak spolehlivé. U mužů sice častý sex pomáhá redukovat škodlivé látky v krvi, na ženy ale působí jinak.

co myslíte vy?

Kde je hranice nevěry? Muži i ženy srovnali líbání, sex i mazlení!

Většina lidí by nevěru nedokázala odpustit, kde je ale blastně její hranice? Výsledky průzkumu ukazují, že každý člověk má míru tolerance úplně jinde. Zatímco jeden považuje za nevěru už držení se za ruce s jinou osobou, druhému není ve vztahu na obtíž ani orální sex.

sex

Orgasmus