Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Učitel tance měl obtěžovat dívky
aktualizováno 18.01.
hrozí mu 8 let

Nahé fotky, ale i sex. Učitel tance ze Strakonic měl zneužívat dívky!

Ve čtvrtek začal soud s vedoucím tanečního souboru ze Strakonic, který je obviněný z pohlavního zneužívání nezletilých dívek. Za pořizování nahých fotek a pohlavní styk s jednou z jeho svěřenkyň mu hrozí osm let.

Víno
15.01.
šokující studie

Překvapivé zjištění: Proč máme před sexem větší chuť na alkohol?

Mužský pach ovlivňuje to, kolik alkoholu žena v přítomnosti daného muže vypije. Ženy, které jsou vystaveny působení mužských feromonů, mají podle nové studie tendenci k vyšší konzumaci alkoholu.

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
aktualizováno 12.01.
Šokující odhalení

Tereza si na luxus nevydělávala jen drogami, ale údajně i sexem!

Tereza H. z Uherského Hradiště, kterou tento týden zadrželi celníci v Pákistánu s devíti kily heroinu, nepašovala drogy poprvé. A na luxusní životní styl si prý přivydělávala i placeným sexem!

Prásk.tv píše:

Justin Disher - 1
čtěte o tématu sex na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Sex na veřejnosti
12.01.
sex na veřejnosti

VIDEO: Pár si to rozdával na rohu ulice. Další žena za jízdy v autě

Sex na veřejnosti je oblíbenou disciplínou všude na světe. Kamery kolemjdoucích zachytily neznámý pár, jak si užívá divokého sexu na rohu ulice. Na druhém videu můžete vidět ženu, která si svou jízdu v autě užívala možná víc, než je bezpečné.

sex - ilustrační
aktualizováno 06.01.
dostal trest

Při sexu dělal to, co většina mužů. Milenka ho ale zažalovala, vyhrála!

Noc plná vášně skončila pro britského lékaře (37) velmi potupně. Při sexu se nechal až příliš unést a milence opakovaně sahal na prsa a to i přesto, že ho prosila, ať to nedělá. Muž ale neposlechl a za tento akt se tak dostal až před soud, který následně prohrál.

Napadená žena - 1
aktualizováno 02.01.
pobodání na vánoce

Sexuální napadení a útok nožem! Chlapec (14) vyvázne bez trestu

Mezi vánočními svátky se měl teprve čtrnáctiletý chlapec pokusit na Královéhradecku zavraždit o tři roky starší dívku. Pachatele, kterého kvůli nízkému věku nelze stíhat, zadrželi krátce po činu policisté. Nyní je na psychiatrii a dívka skončila s bodnými ranami v nemocnici.

Sex v Taxi
22.12.
vášnivá jízda

VIDEO: Nadržený pár si to chtěl rozdat v taxíku. Řidič je natočil

Pořádné překvapení připravil pár v Moskvě jednomu taxikáři. Začali si totiž užívat sexuálních radovánek přímo na zadním sedadle taxíku. Řidič měl s nimi velkou trpělivost a z vozu je vyhodil, až když ho požádali, aby si vystoupil a nechal je o samotě.

sex
aktualizováno 20.12.
zánět močových cest

Ženy by neměly močit před sexem, tvrdí urolog. Vystavují se riziku

Pokud jste od svého ženského lékaře slyšela, že byste měla močit před i po pohlavním styku, překvapí vás názor urologa Davida Kaufmana z New Yorku. Ten totiž tvrdí, že pokud si odskočíte před sexem, vystavujete svoje tělo závažnému riziku.

Sex Machines Museum - 8
20.12.
pohled do historie

Sex a erotika v minulosti? Byla to pořádná divočina! VIDEO

Že doby dávno minulé nebyly tak prudérní a asketické, ukazuje muzeum Sex Machines v Praze. V celých třech patrech erotické expozice můžete objevovat, čím se ukájeli naši předci. O unikátním českém muzeu informují i zahraniční média.

Sex na veřejnosti - ilustrační foto
19.12.
Když musíš, tak musíš?

Pár se oddával sexu na soše OVCE, muž divákům mával! VIDEO

Představte si, že se vracíte městem z vánočního večírku. A najednou si všimnete, že ta socha, která stojí v centru, najednou vypadá nějak jinak. A pak vám docvakne, že je to proto, že slouží jako podložka pro souložící páreček milenců.