Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Přestaňte

Dáváte si před sexem žvýkačku? Děláte velkou chybu, tvrdí vědci!

Mnoho lidí má před rande obavy, že romantiku zkazí zápach z úst. Problému se proto zbaví žvýkačkou. Jenže to je podle odborníků velká chyba! Právě kvůli žvýkačce může totiž sejít z vytouženého sexu.

galerie Smutný trend

Dívka prodává panenství! Chce byt, auto a zaplatit studium

Rakušanka Kim se inspirovala 18letou rumunskou modelkou Aleexandrou Khefren, která prodala své panenství za dva miliony liber (60 milionů Kč).

Znásilnění v Ordinaci - 3
Aktualizováno Předevčírem 08:52
dříve než v tv

Zlom v Ordinaci: Šárka po sexu s Hanákem skončí v krvi! VIDEO

Čtvrteční díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 přinese zlom v příběhu doktora Hanáka a zdravotní sestřičky Šárky Šedivé. Ta ve snaze ulovit renomovaného lékaře překročí všechny meze. Hanáka svede a má děsivý plán.

Prásk.tv píše:

Petra Palusková
čtěte o tématu sex na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Magdalena - 2
Aktualizováno 19.5. 2017 14:42
galerie měla dělat společnici

Detektiv: Magdu (†27) zavraždili! Boháči v Egyptě od ní chtěli sex

Krásná Polka Magda Zuková (†27), která za velmi podivných okolností zemřela v egyptské Hurghadě, byla zřejmě obětí obchodníků s bílým masem. Tvrdí to soukromý detektiv, který pomáhá případ řešit. Podle něj dívka mohla být do země poslána jako společnice bohatých mužů. Když zjistila, že se po ní žádá i sex a odmítla, zbavili se jí.

Sex na veřejnosti
Aktualizováno 19.5. 2017 12:28
jako zvířata

Pár si to rozdával na ulici za bílého dne! VIDEO je hitem internetu

Za bílého dne a přímo na ulici se rozhodl mladý pár ukojit své sexuální touhy. To ale netušili, že budou mít nechtěné diváky, kteří si je natočí na mobil. A díky perfektnímu komentáři se z nich přes noc staly hvězdy internetu. Upozorňujeme, že video není vhodné pro osoby mladší 18 let.

negativní vliv

Nedostatek sexu ženám škodí. Odbornice řekly, co se děje s tělem

Sex není jen příjemná záležitost, ale také jedna z lidských potřeb. Podle britské lékařky může dlouhá sexuální abstinence ženskému tělu uškodit. Přináší však i jedno pozitivum.

hazard se zdravím

Ženy ohrožuje velmi nebezpečná sexuální hra! Znáte ji? Jde o životy

Lidé stále častěji vyhledávají nebezpečí a hazardují nejen se životy svými, ale i blízkých. A jiné to není ani v oblastech sexu. Dokazuje to nebezpečný trend, který se rychle šíří světem.

video 18+ Soulož na veřejnosti

Pár si místo oběda pochutnal na sexu! Pobouřili hlavní město

Toto ještě Bratislava nezažila! Když se tamní obyvatelé vraceli z oběda do svých kanceláří, nestačili se divit. Pod mostem viděli souložící dvojici!

Býval ženou

Muž s umělým penisem přišel o panictví. Prozradil, jaký byl sex

Devětačtyřicetiletý Lee Carter strávil prvních 40 let svého života ve špatném těle. Narodil se jako Lisa Carterová, od mala se ale cítil mužem. Ve středním věku se konečně dočkal změny pohlaví. Lékaři mu vyrobili i funkční bionický penis. Lee jej teď poprvé použil a nemůže si ho vynachválit.

kolik jich má být?

Průzkum odhalil ideální počet sexuálních partnerů! Souhlasíte?

Měli jste za svůj život sotva tolik partnerů, že byste to spočítali na prstech jedné ruky, nebo rádi experimentujete a nevážete se? Muži a ženy se v nejnovějším průzkumu překvapivě shodli, jaký je ideální počet sexuálních partnerů.

sex

Orgasmus