Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries
21.01.
Poslední rozloučení

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries, pohřeb bude v úterý!

Fandové, známí i členové rodiny se vypravili do irského Limericku, aby vzdali poslední hold zpěvačce Dolores O'Riordanové. Frontmanka kapely Cranberries zemřela před několika dny, pohřeb je naplánovaný na úterý.

Trolejbus v Brně
30.11.
Násilí po zápase

Nechtěl pustit opilé fandy do trolejbusu, tak dostal šofér pěstí

Horkokrevný hokejový fanda ze Zlína, navíc posilněný alkoholem, si ve středu pozdě večer zadělal na pořádný průšvih. Pěstmi se totiž pustil do řidiče trolejbusu, který ho nechtěl svézt. Teď mu hrozí až dvouleté vězení.

Lukáš kreslí Robinsony
aktualizováno 02.04.
Mladý umělec

Šikovný Lukáš (15) úžasně kreslí účastníky Robinsona! GALERIE

Neskutečný výtvarný talent předvedl teprve patnáctiletý Lukáš Chvátal z Blatné. Mladík poslal redakci TN.cz úžasné kresby účastníků soutěže Robinsonův ostrov. Nakreslil Petru, Bidla, Mílu, Terku a Niku. Poslední jmenovaná soutěžící poslala mladému umělci krásný vzkaz.

Prásk.tv píše:

Britney Spears - 8
čtěte o tématu fanoušek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Muž si na zahradě postavil kino - 1
aktualizováno 30.12.
GALERIE Úžasné fotky

Muž si splnil dětský sen: Přímo na zahradě si postavil kino!

Filmový nadšenec a milovník kin utratil přes 2 miliony, aby si splnil svůj sen. Na zahradě za domem postavil kino, kde kromě sálu s 34 sedadly nechybí stará promítačka nebo kiosek, kde vám dají popcorn i hotdog.

Američan z Vysočiny
09.11.
"američan" z vysočiny

Trumpův český fanoušek vyvěsil nad ranč vlajku. Slaví vítězství

Vítězství Donalda Trumpa v boji o prezidenta Spojených států se mohutně slaví i v České republice - a to ve vesničce Rovná na Pelhřimovsku. Tam totiž žije pan Morava, který je asi největším fanouškem Donalda Trumpa u nás.

Masoví wrazi: Kopanec do fanouška
aktualizováno 02.01.
video proč?

MASOVÍ WRAZI rappera Maróna: Drsně mlátí fanoušky z pódia

Na koncertech kapely Masoví Wrazi, jejíž frontman Marek Teplý byl dnes poslán do vazby kvůli podezření z vraždy, se už v minulosti násilí vyskytlo. Redakce TN.cz získala video, na kterém je vidět, jak jeden z členů kope do hlavy fanouška stojícího pod pódiem.

Rychtář a jeho bitka
aktualizováno 05.06.
Vdovec jedná

Rychtář žaluje fanouška, který ho zmlátil! Jde mu o peníze

Krátce po smrti Ivety Bartošové zaútočil neznámý fanoušek na Josefa Rychtáře. I když se spekulovalo, že se jednalo o fingovanou rvačku, vdovec to odmítá a chce útočníka žalovat.

1652846
28.05.
video

Nechutný fanoušek netušil, že ho točí kamery! Podívejte se, co udělal

Většina fanoušků si během zápasu užívá pohled na stadion. Někteří však objevují kouzlo svého těla a ještě tím obtěžují okolí.

Květiny na kolejích
aktualizováno 02.05.
chtěl skočit

První následovník Ivety: Fanoušek (30) se chtěl zabít tam co ona!

Zoufalý třicetiletý fanoušek tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové byl její smrtí zničený. Opil se a chtěl se zabít stejně jako ona a na stejném místě.

1605696
aktualizováno 16.01.
Radostné setkání

Největší fanoušek Miloše Zemana se dočkal! S prezidentem se Pavel (19) sešel osobně

Prezident Miloš Zeman měl dnes, během své návštěvy Karlovarského kraje, zajímavou návštěvu. Setkal se poprvé se svým, patrně největším, fanouškem Pavlem Kočišem.