Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilá matka v Praze
aktualizováno včera 12:03
Nezodpovědná rodička

Opilá matka padala i s kočárkem, pak nadýchala přes 3,5 promile

Notně pod parou byla v pátek odpoledne žena, která v Praze tlačila po ulici kočárek s dítětem. Podle svědků byla tak opilá, že i s kočárkem několikrát upadla. Přivolaným strážníkům skoro zavařila alkoholtester.

Opilá dívka nadýchala téměř 2 promile
aktualizováno 12.05.
nemohla chodit

Strážníci objevili v parku opilou dívku, nadýchala téměř 2 promile!

Plzeňští strážníci objevili v jednom z městských sadů opilou školačku. Nezletilá dívka mluvila nesrozumitelně a nemohla se postavit na nohy. Při dechové zkoušce jí hlídka naměřila 1,74 promile alkoholu v krvi. Strážníci tak raději zavolali záchranáře, kteří si dívku odvezli.

Bitka na Staroměstském náměstí
11.05.
natočily je kamery

Muži se drsně porvali kvůli ženské. V záhonu na Staromáku! VIDEO

S boxerským ringem si dvojice mužů nejspíš spletla květinový záhon na Staroměstském náměstí v Praze. Pomocí pěstí se rozhodli vyřešit spor, který mezi sebou měli. Došlápli si na ně policisté.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje a Andrea Pomeje - 1
čtěte o tématu alkohol na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Alkohol
11.05.
Kontroly ČOI

Ve většině hospod nalili dětem! Inspekce kontrolovala s figuranty

Inspektoři loni provedli ve spojitosti s alkoholem více než pět tisíc kontrol, porušení předpisů odhalili u více než 40 %. Díky novému zákonu mohli kontroloři také využívat mladistvé figuranty, kterým alkohol prodali ve 114 ze 185 případů.

Opilá žena
02.05.
první máj

Žena (39) zapíjela svátek: Napadla policisty a nadýchala 4,7 promile!

Žena (39) na Brněnsku přehnala oslavu Svátku práce, který zapíjela v hospodě. V opilosti se svlékla, začala nadávat ostatním hostům a následně napadla policisty a záchranáře, které přivolal personál restaurace. Policisté pak ženě naměřili 4,7 promile alkoholu v dechu.

Žena útočí nožem na muže - Ilustrační foto
aktualizováno 30.04.
Vyhrocená hádka

Partnerský spor skončil neštěstím. Žena (39) vrazila příteli nůž do zad!

Večerní spor mezi partnery skončil na ubytovně v Pardubicích pobodáním. Alkoholem posilněná žena (39) tam poranila svého muže kuchyňským nožem. Vyšetřovatelé se nyní snaží zjistit, zda byl v činu úmysl nebo se jednalo o nutnou sebeobranu.

Víno z červené řepy
29.04.

KOŘENÍ: Víno z červené řepy

Studnice zdraví, silák mezi kořenovou zeleninou i jedna z nejléčivějších potravin vůbec - červená řepa je bohatou zásobárnou vitamínů a milovníci zdravého životního stylu na ni nedají dopustit.

Alkohol na vodě
aktualizováno 27.04.
změna zákona

Úleva pro vodáky: Piráti chtějí zrušit pokuty za alkohol na lodích!

Piráti chtějí zrušit pokuty pro vodáky, kteří během jízdy požívají alkohol nebo jiné omamné látky. V Poslanecké sněmovně proto předložili návrh na změnu zákona o vnitrozemské plavbě. Alkohol by si podle něj mohli nově dopřát všichni vodáci, kteří plují na malých plavidlech a nepoužívají strojní pohon.

Opilá matka v Brně
aktualizováno 26.04.
ostuda v brně

Opilá matka usnula v obchodě: Nadýchala přes 4 promile! VIDEO

Brněnští strážníci v úterý večer řešili případ opilé matky (32), která usnula v nákupní galerii. Vedle lavičky postávala její dcera (3), o kterou se namol opilá žena nedokázala postarat. Když strážníci dali ženě dýchnout, nemohli uvěřit svým očím. Na měřícím přístroji svítila hodnota 4,39 promile.

Venkov - ilustrační foto
25.04.
Alkohol u cyklistů

Na kolo budeme moct i po dvou pivech! Senát kývl na novelu

Horní komora podpořila nový senátorský návrh, aby cyklisté nebyli pokutováni za jízdu pod mírným vlivem alkoholu. Zrušení nulové tolerance k alkoholu za řídítky bicyklů by se mělo vztahovat na cyklostezky i silnice třetí třídy, což část senátorů kritizovala.