Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týraný pes
aktualizováno 09.08.
otřesná svědectví

Opilec měl točit štěnětem na řetězu, další muž bil psem o zem!

Hned ke dvěma případům napadení psů vyjížděli ve středu plzeňští strážníci. První hlášení přišlo ze Zábělské ulice, ve které podle svědků silně opilý muž točil štěnětem na řetězu. Druhé z Lochotína - tam měl další agresor bít psa a dokonce s ním mlátit i o zem.

Dívka pije alkohol - Ilustrační
02.08.
porušení zákona

Kontrola ČOI: Děti sehnaly alkohol u více než poloviny prodejců

Na kontrolu prodeje alkoholu mladistvým se zaměřila Česká obchodní inspekce také v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Prostřednictvím figurantů uskutečnila inspekce 42 kontrol, ve 24 případech došlo k porušení zákona.

Smrtelná nehoda u Jílového u Prahy - 2
aktualizováno 29.07.
Smrtelná nehoda

Opilý řidič vjel do protisměru, smetl jiné auto. Jeden mrtvý

Smrtí jednoho ze šoférů skončila v neděli odpoledne vážná nehoda dvou osobních aut u Jílového u Prahy. Podle policie byl řidič, který srážku přežil, opilý, dechová zkouška ukázala skoro jedno promile.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje a Andrea Pomeje - 1
čtěte o tématu alkohol na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

2166017
aktualizováno 24.07.
PERFEKTNÍ ZÁSAH

Strážníci dostali čtyři výtržníky! V poutech byli za pár minut! VIDEO

Čtyři muže zadrželi strážníci Městské policie na Jižním městě v Praze. Výtržníci ukradli v obchodě lahev alkoholu, poničili vybavení prodejny a porvali se s ochrankou. Strážníci všechny čtyři agresory ihned zadrželi. Záběry ze zákorky policie zveřejnila.

Pořezání
aktualizováno 20.07.
letní zranění

Počet úrazů v létě strmě narůstá, na vině bývá často alkohol

Stovky pacientů během prázdnin denně skončí na úrazových ambulancích. Například v českokrumlovské nemocnici jde hlavně o vodáky. Za jejich zranění často může alkohol. Záchranáři zaznamenávají také nárůst zraněných cyklistů. Na Šumavě v pátek jeden zemřel.

Párty
19.07.
Lihová velmoc

Ministr chce zdražit alkohol! Nelíbí se mu, že Češi pijí jako duhy

Česko se umístilo v Evropské unii na druhém místě ve spotřebě alkoholu. Ročně si koupí průměrný Čech starší 15 let skoro 12 litrů čistého alkoholu. Vyplývá to z dat Organizace pro hospodářsku spolupráci a rozvoj.

Kontrola prodeje alkoholu
aktualizováno 17.07.
alarmující statistika

Inspekce poslala pro alkohol děti. Provokatéři uspěli skoro všude

Česká obchodní inspekce využila konec školního roku ke kontrolám prodeje alkoholu osobám mladším 17 let a výsledky jsou alarmující. Většina obchodníků totiž zákaz nerespektovala a mladistvým alkohol prodala.

Opilá žena
11.07.
Zadržela ji policie

Dětská doktorka sloužila opilá! Měla 2 promile, odvedla ji policie

Dětská lékařka ve slovenských Košicích ordinovala pod vlivem alkoholu! Na její stav upozornil policii zřejmě jeden z pacientů. Doktorka nadýchala přes dvě promile, policisté ji zadrželi.

Jonathan Rhys Meyers v Tudorovcích
09.07.
Filmová a seriálová hvězda

Známého herce zadržela policie! Opilý vyváděl v letadle

Velký problém řeší irský herec Jonathan Rhys Meyers. Podle amerického bulvárního webu TMZ jej v sobotu zadrželi policisté na letišti v Los Angeles. Měla tomu předcházet dramatická hádka s vlastní manželkou a také to, že si Meyers zapálil elektronickou cigaretu.

Dítě pije alkohol
03.07.
opilí mladiství

Kluk se zpil do bezvědomí! Dětem prodá alkohol většina obchodů

Sotva skončil školní rok a záchranáři spolu se strážníky se už musí starat o opilé děti. V Pardubicích museli ošetřit hned tři - jeden patnáctiletý chlapec dokonce upadl do bezvědomí. Podle kontrolorů z České obchodní inspekce (ČOI) prodávala poslední školní den tvrdý alkohol nezletilým většina obchodníků.