Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zásah strážníků na pražském Hlavním nádraží
aktualizováno 10.10.
Konflikt v Praze

VIDEO: Opilá žena řádila u nádraží, strážníci na ni volali posily!

Pořádné "kino" předvedla před pražským hlavním nádražím opilá žena, která tu halekala jako na lesy. Když přijeli strážníci a snažili se ji uklidnit, dočkali se jen nadávek.

Nehoda sanitky - 2
aktualizováno 08.10.
Převážel pacienta

Sanitka s pacientem se převrátila ze silnice, řidič nadýchal alkohol

Sanitka po nehodě ve Větřkovicích skončila v zahradě rodinného domu. Opilý řidič, který převážel pacienta, nezvládl řízení a sanitku převrátil na bok. Policie mu naměřila 0,5 promile.

KOŘENÍ: Africký Oktoberfest
07.10.

KOŘENÍ: Africký Oktoberfest

Přelom září a října patří pivu. A neplatí to jen v Německu.

Prásk.tv píše:

Ben Affleck - 1
čtěte o tématu alkohol na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Pohřeb v Mladé Boleslavi rušili opilci
24.09.
Ostuda místo piety

Pohřeb zkazili hulákající opilci, ochmelky museli vyhodit strážníci!

Měly to být okamžiky tichého vzpomínání a smutku. Místo toho se páteční pohřeb v Mladé Boleslavi změnil na ostudu poté, co smuteční obřad narušila trojice namol opilých cizinců. Pořádek tak museli zjednat až přivolaní strážníci.

Policie - telefon
aktualizováno 19.09.
zneužití tísňové linky

Opilec volal záchranku muži v "bezvědomí", všechno bylo jinak

Za zneužívání tísňových linek hrozí vysoké pokuty, přesto si někteří lidé nedají říct. Poslední případ je z Pardubic. Na dispečink městské policie volal muž, který tvrdil, že jeho kamarád je v bezvědomí. Jenže dispečer se s ním nemohl moc domluvit. Telefon si nakonec vzal člověk, který měl být na pokraji smrti, věci ale byly jinak.

Test na alkohol - Ilustrační foto
aktualizováno 19.09.
rušení klidu

Žena se vymočila u sklepa. "Chci text na drogy," řvala na strážníky!

Chomutovští strážníci mají za sebou perný zásah. V chodbě panelového domu zadrželi opilou ženu, která dělala po celém domě hluk a vymočila se u sklepa. Přivolaným strážníkům nadávala a i dále rušila noční klid. Když jí naměřili 1,92 promile alkoholu v krvi, požadovala po strážnících ještě "text na drogy".

Dítě v kočárku
14.09.
šokující případ

Opilý muž padal s kočárkem do silnice, pak nemohl trefit dveře

Pražští policisté řešili ve čtvrtek šokující případ. Zcela opilý otec tlačil kočárek s malým dítětem a podle svědků padal i s dítětem do silnice. Strážníci ho zastihli, když se snažil vystoupit z tramvaje, nemohl se ale trefit do dveří, s policisty nedokázal ani mluvit. Nadýchal bezmála 3,7 promile.

Patnáctiletá dívka pod vlivem alkoholu
10.09.
Opilé dítě

Mladá rekordmanka: Dívka (15) nadýchala dvě a půl promile

Na hranici života a smrti se v Pardubicích ocitla 15letá dívka, která to přehnala s alkoholem. Nadýchala přes dvě a půl promile, což ji jednoznačně řadí mezi smutné dětské rekordmany. Zadrželi ji strážníci, protože odmítala zaplatit za taxík. Úředníky teď bude zajímat, kdo ji alkohol naléval a jak se o ní starají rodiče.

Opilí cizinci
07.09.
Výlet se prodražil

Opilci se vystřídali za volantem, jeden měl 3,3 promile, druhý 2,4

Velmi draho přišly dva cizince cigarety, které si jeli koupit na čerpací stanici v Hradci Králové. Zastavila je policejní hlídka a zjistila, že jsou opilí. Oba se přitom za volantem vystřídali. Trest proto dostali ve zkráceném soudním líčení oba.

Růst cen
04.09.
Růst cen

V EU nejvíc zdražil alkohol a tabák, za nimi jsou školy! PŘEHLED

Ceny skoro všech služeb a produktů, které denně používáme, letěly v posledních letech strmě nahoru. Dokazuje to i nejnovější výzkum společnosti Eurostat, který se zaměřil na růst cen v jednotlivých státech Evropské unie mezi lety 2000 a 2017. Česko se přitom ve vývoji cen pohybuje okolo průměru.