Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dopravní nehoda na Karlovarsku pod vlivem alkoholu - 2
včera 15:47
měl zákaz řízení

Opilý řidič na policisty vulgárně gestikuloval. Při tom naboural

Sprostá gestikulace na policisty se moc nevyplatila řidiči na Karlovarsku. Ten totiž v zápalu vulgárního gesta pustil volant a najel do zaparkovaného auta. Nakonec se ukázalo, že byl řidič opilý, a ještě k tomu měl zákaz řízení.

Opilá žena
aktualizováno 07.03.
alkoholová rekordmanka

Šéf zavolal strážníky na opilou pracovnici. Byla to jeho manželka

Těžko uvěřitelných 4,7 promile alkoholu nadýchala v pracovní době žena, na kterou poslal její zaměstnavatel strážníky. Ti se po příjezdu na místo nestačili divit, ze silně opilé ženy se totiž vyklubala manželka majitele onoho pardubického podniku.

Ulice: 3419. díl
07.03.
odhaleno ze seriálu

Kompromitující fotka rozpoutá v Ulici peklo. Víme, kdo to odskáče!

Lucka si v Ulici prožívá krušné časy. Její přítel Matěj se odstěhoval do Kanady a ona vztah na dálku nezvládá. K tomu ji navíc čeká maturita z matematiky, se kterou hodně válčí. A aby toho nebylo málo, už brzy se dostane do průšvihu, který naroste do obřích rozměrů.

Prásk.tv píše:

Ant McPartlin - 1
čtěte o tématu alkohol na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Terénní auto nevypadalo po nehodě vůbec dobře
aktualizováno 04.03.
nehoda na Mělnicku

Podnapilý řidič zrušil auto, když se na rovince převrátil na střechu

Třicátník za volantem terénního auta havaroval v sobotu večer pod vlivem alkoholu u Kralup nad Vltavou, když se na rovném úseku dokázal převrátit na střechu do příkopu. Skončil v nemocnici, pes, kterého vezl, vyvázl nezraněn.

opilec
aktualizováno 02.03.
rodinné problémy

Učitel se ve škole choval podivně. Nadýchal tři a půl promile

Pro učitele jedné z žižkovských škol museli ve čtvrtek krátce po obědě přijet strážníci městské policie. Zavolala je sama ředitelka školy. Její zaměstnanec byl totiž namol opilý . Po příjezdu strážníků nadýchal téměř tři a půl promile. Jeho chováním se budou zabývat příslušné orgány.

Opilý muž v autě
26.02.
nezletilý za volantem

Opilý řidič se proháněl Ostravou. Když ho dopadli, nestačili se divit

Nestandardní způsob jízdy upoutal pozornost ostravských policistů v noci na neděli. Když podezřelé vozidlo zastavili, zjistili, že vůz řídil teprve 16letý chlapec, který nejen, že neměl řidičák, ale byl úplně namol. Stejně jako jeho o rok mladší spolujezdec.

Párty
25.02.
boj s alkoholismem

Převratný objev! Gen v lidském těle zabrání pití alkoholu

Lidský druh se stále vyvíjí a dle posledních studií může dokonce vyvíjet gen, který by ho chránil před alkoholismem. Tento gen může způsobit, že je alkohol pro tělo netolerovatelný. Mohl by se tak snížit počet alkoholiků. Stejně jako procento lidí se závažnými onemocněními, které souvisí s nadměrnou konzumací alkoholu.

Jídelna - ilustrační foto
aktualizováno 23.02.
PŘEHLED CEN

Rum a gulášek za pár korun! Poslanci si dávají levně do nosu

Stravování pro poslance, jejich asistenty a další zaměstnance sněmovny podražilo. Doba, kdy si ve sněmovním bufetu mohli dát gulášovku za 10 korun a zapít ji půllitrem točené plzně za 27 korun, jsou pryč. Výrazně se ceny změnily hlavně u studené kuchyně a u nápojů. Nový ceník platí od 1. února

Horská služba
aktualizováno 23.02.
noční pátrání

Poplach na Šumavě: Mladík se ztratil cestou z bowlingu

Poměrně dlouhou noční procházku si užil jednadvacetiletý mladík na Šumavě. V noci na pátek se vydal na Zadově z bowlingu, kde popíjel s kamarády. Při cestě se od party odpojil a zabloudil v lesích. Horská služba ho našla ve tři ráno.

Kuriózní nehoda v Bílině na Teplicku
23.02.
Kuriózní nehoda

Auto skončilo v kuriózní pozici. Já neřídil, tvrdil policistům opilý muž!

Svým očím nevěřili policisté ani běžní obyvatelé Bíliny na Teplicku. V pátek brzy ráno se tam totiž odehrála nehoda, nad kterou se pozastaví asi každý, kdo uvidí výslednou polohu havarovaného auta