Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád z rozhledny v pražské zoo
aktualizováno 15.10.
vážná nehoda

Žena spadla z rozhledny v zoo. Záchranáři obnovili srdeční funkci

Mladá žena spadla zatím z nezjištěných příčin z rozhledny v pražské zoologické zahradě. Na místě zasahuje záchranná služba.

Chlapec přišel při orání brambor o část nohy
aktualizováno 28.09.
Hrozivá nehoda

Horor při sklizni brambor! Chlapci (11) stroj utrhl nohu!

Dvě jednotky hasičů a záchranáři zasahovali ve čtvrtek dopoledne v Jablonném nad Orlicí v Pardubickém kraji. Na poli se vážně zranil teprve jedenáctiletý chlapec, kterému se zřejmě zachytily kalhoty o hřídel traktoru. Chlapci traktor nohu částečně amputoval.

Rozkrok
aktualizováno 27.09.
divoké radovánky

Během sexu si zlomil penis. Zjistil to až o 12 hodin později

Muž (47) z Británie, si během energických sexuálních radovánek zlomil penis. To mu však nezabránilo v aktivitě pokračovat. Zlomeniny si totiž všiml až o 12 hodin později, když mu úd začal otékat.

Prásk.tv píše:

Vojta Drahokoupil - 1
čtěte o tématu úraz na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Andrea Bocelli
14.09.
Andrea Bocelli

Známý zpěvák spadl z koně na hlavu. Záchranáři nasadili vrtulník

Oblíbený italský zpěvák Andrea Bocelli skončil ve čtvrtek odpoledne v nemocnici. Tam ho dokonce musel přepravit vrtulník! Bocelli totiž při vyjížďce spadl z koně a to tak nešťastně, že se udeřil do hlavy. Po vyšetření byl ale Bocelli z nemocnice propuštěn do domácího léčení.

Úraz ruky
23.08.
jak na to

Při nástupu do školy se vyplatí dítě pojistit! Tyto úrazy hrozí nejvíc

Školní a sportovní úrazy patří k nejčastějším zraněním, které si děti způsobí. Více úrazů si už způsobí jen doma. Proto je vhodné s nástupem do školy zvážit, zda není načase dítko pojistit. Jinak se totiž jeho pobyt ve škole může hodně prodražit.

Dítě na koloběžce vjelo pod auto
aktualizováno 20.08.
vyhrocená situace

Auto u Čáslavi srazilo malé dítě, svědek nehody dostal nakládačku!

Nedaleko Čáslavi se večer stala vážná dopravní nehoda, která skončila zraněním dvou lidí. Osobní auto v obci Filipov srazilo čtyřleté dítě, to skončilo v nemocnici stejně jako svědek celé události, který se měl zastávat řidiče.

Sanitka
15.08.
Smrtelný úraz

Dělníka (50) u Vsetína při práci zavalil výtah, neměl šanci přežít

V pondělí odpoledne zahynul ve Lhotě u Vsetína padesátiletý dělník. Při práci ho zavalil výtah. Zranění byla tak vážná a rozsáhlá, že jim muž podlehl.

Skok s koloběžkou
12.08.
vážný úraz

Pod Pradědem se těžce zranil koloběžkář! Boural v plné rychlosti

Těžkým úrazem skončila jízda koloběžkáře, který pod Pradědem na silnici mezi chatou Ovčárna a parkovištěm Hvězda narazil do svodidel. Muž byl v době příjezdu záchranářů při vědomí, jeho zranění jsou ale vážná.

Pila
12.08.
Kutilské přešlapy

Zlaté české ručičky? Poslední dobou vládnou spíš Pat a Mat

Zahrádkáři a kutilové, kteří se přes léto pouští do práce všeho druhu, podle odborníků často hazardují se svým životem. Přeceňují své schopnosti, místo aby si nechali pomoci od profesionálů. Dokazují to případy z posledních dnů.

Muži chybí po úrazu polovina hlavy - 1
aktualizováno 31.07.
realistické foto! jen pro silné povahy

Slovákovi chybí po úrazu půlka hlavy! Přežil, lékaři si ale neví rady

Po téměř roce strachu a trápení zasáhla rodinu Roba (30), který přišel v práci při úrazu o polovinu hlavy, další zdrcující zpráva. Lékaři pacienta chtějí poslat domů, protože podle nich už skoro neexistuje šance na zlepšení jeho zdravotního stavu. Rodina už požádala o pomoc ministerstvo zdravotnictví.