Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch plynu v obytném domě v Magnitogorsku
aktualizováno 03.01.
tragický sesuv domu

V Magnitogorsku vyprostili poslední tělo. Výbuch má 39 obětí

Pátrání v troskách zříceného bytového domu v ruském průmyslovém městě Magnitogorsk je u konce. Ve čtvrtek záchranáři vyprostili tělo poslední oběti. Celkem si tak tragédie vyžádala 39 lidských životů.

Z trosek zříceného domu v Magnitogorsku vytáhli živé miminko
aktualizováno 01.01.
novoroční zázrak

Z trosek zříceného domu na Urale vytáhli živé miminko

V úterý vytáhli ruští záchranáři z trosek zříceného bytového domu v Magnitogorsku živé miminko. 11měsíční chlapeček je ale ve vážném stavu.

Výbuch a střelba ve škole na Krymu
aktualizováno 17.10.
Mohutná exploze

Výbuch a střelba ve škole na Krymu! Žák zabil 19 lidí, pak sebe

Hromadná vražda devatenácti lidí ve škole na anektovaném Krymu vyděsila ruskou veřejnost, která podobné zprávy spojovala spíš s často kritizovanými poměry v USA.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Série výbuchů plynu v Bostonu
aktualizováno 14.09.
neštěstí v bostonu

Výbuch plynu zabil mladíka, deset lidí zranil. Byl to armagedon!

Mrtvý teenager, nejméně deset popálených lidí a stovka domů v ohni. Desetitisíce lidí prchají ze svých domovů. To je prozatímní bilance čtvrtečního výbuchu plynovodů v Bostonu.

Exploze plynu v Českém Těšíně
aktualizováno 04.09.
navíc čekají miminko

Výbuch domu připravil o bydlení novomanžele, lidé nabízejí pomoc

Velká vlna solidarity se zvedla po informacích o čtvrtečním výbuchu dvojdomku v Českém Těšíně. V okamžiku exploze se uvnitř, oddělen od ní jen stěnou, nacházel mladý manželský pár a naštěstí výbuch bez následků přežil. Dům je ale poškozený natolik, že bude zřejmě stržen. Lidé na sociálních sítích nabízejí páru pomoc.

Německá policie
26.07.
Zasahoval i vrtulník

V berlínském baru vybuchl plyn! Tři lidi vážně zranil

Tři lidi zranila ve čtvrtek ráno exploze v berlínském baru Casablanca ve čtvrti Zehlendorf. Podle hasičů je na vině zřejmě únik plynu. Policisté potvrdili, že případ jako trestný čin nevyšetřují. Jednoho zraněného musel do nemocnice přepravit vrtulník.

Výbuch domu v Poznani
04.03.
exploze plynu

Výbuch v Poznani srovnal dům se zemí. Čtyři mrtví, 21 zraněných

Čtyři lidé zemřeli a 21 utrpělo zranění v troskách budovy, která se zřítila v neděli dopoledne v polské Poznani. Tragickou bilanci potvrdil ministr vnitra. Prohledávání trosek nadále pokračuje.

Výbuch plynu zdemoloval restauraci
aktualizováno 26.10.
policie hledá svědky

Dva týdny od výbuchu plynu na Hlinsku. Mohl to být úmysl!

Dva týdny uběhly od výbuchu plynu v restauraci v Hlinsku a policisté stále prověřují i možnost, že se mohlo jednat o úmysl. Kriminalisté proto žádají o spolupráci svědky, kteří si mohli něčeho podezřelého všimnout. Po dohodě majitele a statika půjde budova nejspíš k zemi.

Výbuch plynu ve škole
aktualizováno 03.08.
Mohutná exploze

Obří výbuch plynu na škole v USA zabil dva lidi, další zranil

Obrovská exploze plynu v americké škole v Mineapolisu zabila dva lidi a devět jich zranila. Jeden z nich je v nemocnici v kritickém stavu. Výbuch zdemoloval celou budovu školy, ve které studuje přes 820 studentů. V době prázdnin se v ní pořádají různé kurzy pro dospělé.

Výbuch plynu v rodinném domě
aktualizováno 07.07.
způsobil ho vadný sporák

Domem ve Zlíně otřásl výbuch plynu, žena (80) je vážně zraněná

Výbuch plynu otřásl v pátek ráno rodinným domem ve zlínské části Kudlov. Při následném požáru se popálila starší žena, kterou záchranáři odvezli do nemocnice. Dům musí zkontrolovat statik.