Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

SMS
Aktualizováno 21.4. 2017 19:07
světový precedent

Mobil způsobil rakovinu, poprvé uznal soud! Ital získá tučnou rentu

Italský soud jako první na světě uznal, že mobil může způsobovat rakovinu. Manažer s nezhoubným nádorem, který svůj mobil používal i čtyři hodiny denně celých 15 let, má nyní nárok na 500 euro (13 500 korun) měsíčně.

Nokia 3310
Aktualizováno 27.2. 2017 14:20
Koupili byste si ho?

Nokia 3310: Tohle umí nový model. SROVNÁNÍ s legendou

Znovuzrozený finský výrobce mobilních telefonů Nokia představil v neděli v Barceloně telefon pojmenovaný Nokia 3310. Pod tímto označením se od roku 2000 prodával jeden z nejúspěšnějších modelů značky. Z něj nová 3310 vychází, nabízí ale i moderní funkce.

Nokia novinky
Aktualizováno 26.2. 2017 17:54
legenda se vrací

A je to: Nokia ukázala očekávaný model 3310! FOTO UVNITŘ

Legendární Nokia se vrací! Dnes v Barceloně slavnostně představila tři nové smartphony. Ale především se celý svět třese na návrat legendárního telefonu Nokia 3310. I ten chce firma znovu vyrábět, ale už více modernizovaný.

Prásk.tv píše:

iPhone 8 - 1
čtěte o tématu telefon na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

vše o volání a datech

Boj politiků s operátory? Skandál na skandál: Odjeďte do Polska!

Blíží se volby a ČSSD a ANO každý po svém hasí průšvih s předraženým voláním a daty českých operátorů. Obě strany přitom mají máslo na hlavě, protože situaci "silní operátoři - slabý zákazník" zavinili jejich poslanci a ministři. Do toho vypukl další skandál, když náměstek ministra průmyslu lidem vzkázal, ať se za levným voláním odstěhují do Polska.

Nokia 3310
Aktualizováno 14.2. 2017 19:00
Už tento měsíc

Návrat legendy! Nokia začne zase prodávat model 3310

Legendární finská značka mobilních telefonů Nokia chystá velkolepý návrat. Už příští neděli 26. února by měla v Barceloně představit tři nové smartphony. Vedle toho ale oznámí také návrat skutečné mobilní legendy, chce totiž začít prodávat modernizovanou verzi oblíbeného modelu 3310!

STŘEPINY: Call centra

Otravným telefonátům z call center možná brzy utichnou.

lustrace po čínsku

Vzít si půjčku? Banka vám nově prolustruje kontakty v telefonu!

Do Česka přichází nový druh prověrky žadatelů o úvěr. Společnost Home Credit jim zkontroluje kontakty v mobilu, jako to dělají v Číně. Ověří si tak spolehlivost žadatele - tedy pokud u něj nenajde čísla na jiné notorické dlužníky. Informují o tom Lidové noviny.

hyenismus v plzni

Narkomani okradli záchranáře, který oživoval jejich kamaráda

Nechutným způsobem se odvděčili za záchranu života kamaráda obyvatelé squatu v Plzni. Když záchranáři bojovali o jeho život, některý z narkomanů zaměstnanému záchranáři vytáhl z kapsy telefon a ukradl ho.

Mobilní telefony - 1
Aktualizováno 10.12. 2016 11:18
Skryté bohatství

Schováváte v šuplíku starou Nokii? Může mít hodnotu tisíců!

Na jedno nabití vydržel celý týden, nikdy se mu nerozbil displej a vrchol zábavy bylo hraní hada. Také jste měli podobný mobil? Teď vám může vydělat tisíce!

konec podpory

WhatsApp na některých telefonech brzy skončí. Ověřte si ten svůj

Používáte na svém telefonu aplikaci WhatsApp? Tak zbystřete - s koncem roku 2016 by vám mohla přestat fungovat. Záleží na tom, jak starý typ telefonu máte a jak nový je váš základní software.