Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

velká náhoda

Znetvořená žena vytočila špatné telefonní číslo. Našla tak manžela!

Mladá Indka zcela omylem vytočila špatné telefonní číslo. Hovor přijal muž, kterého si nakonec vzala za manžela. Před svatbou se však nikdy neviděli - zamilovali se do hlasu toho druhého. Mladíkovi ani nevadilo, že má žena popálený obličej od kyseliny.

Dejte si pozor!

Přes WhatsApp se šíří nebezpečná zpráva, připraví vás o peníze

Uživatelé populárního komunikačního programu WhatsApp se stali terčem podvodníků. Ti šíří nebezpečnou zprávu. Když příjemce klikne na zprávu a do formuláře vyplní své telefonní číslo, začnou mu chodit placené zprávy. Pokud je rychle nezruší, může přijít o stovky nebo tisíce korun!

Žena telefonovala na chodníku, mladík ji brutálně zmlátil
Aktualizováno 1.6. 2017 13:36
nečekaný útok

Žena telefonovala na chodníku, mladík ji brutálně zmlátil a zkopal!

Zlínští policisté vyšetřují případ brutálního napadení ženy. Měl na ni zaútočit 21letý mladík a to zcela bezdůvodně, když na ulici telefonovala. Ženě pomohli kolemjdoucí.

Prásk.tv píše:

Muž si nechal nalezený mobil - 1
čtěte o tématu telefon na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

SMS
Aktualizováno 21.4. 2017 19:07
světový precedent

Mobil způsobil rakovinu, poprvé uznal soud! Ital získá tučnou rentu

Italský soud jako první na světě uznal, že mobil může způsobovat rakovinu. Manažer s nezhoubným nádorem, který svůj mobil používal i čtyři hodiny denně celých 15 let, má nyní nárok na 500 euro (13 500 korun) měsíčně.

Nokia 3310
Aktualizováno 27.2. 2017 14:20
Koupili byste si ho?

Nokia 3310: Tohle umí nový model. SROVNÁNÍ s legendou

Znovuzrozený finský výrobce mobilních telefonů Nokia představil v neděli v Barceloně telefon pojmenovaný Nokia 3310. Pod tímto označením se od roku 2000 prodával jeden z nejúspěšnějších modelů značky. Z něj nová 3310 vychází, nabízí ale i moderní funkce.

Nokia novinky
Aktualizováno 26.2. 2017 17:54
legenda se vrací

A je to: Nokia ukázala očekávaný model 3310! FOTO UVNITŘ

Legendární Nokia se vrací! Dnes v Barceloně slavnostně představila tři nové smartphony. Ale především se celý svět třese na návrat legendárního telefonu Nokia 3310. I ten chce firma znovu vyrábět, ale už více modernizovaný.

vše o volání a datech

Boj politiků s operátory? Skandál na skandál: Odjeďte do Polska!

Blíží se volby a ČSSD a ANO každý po svém hasí průšvih s předraženým voláním a daty českých operátorů. Obě strany přitom mají máslo na hlavě, protože situaci "silní operátoři - slabý zákazník" zavinili jejich poslanci a ministři. Do toho vypukl další skandál, když náměstek ministra průmyslu lidem vzkázal, ať se za levným voláním odstěhují do Polska.

Nokia 3310
Aktualizováno 14.2. 2017 19:00
Už tento měsíc

Návrat legendy! Nokia začne zase prodávat model 3310

Legendární finská značka mobilních telefonů Nokia chystá velkolepý návrat. Už příští neděli 26. února by měla v Barceloně představit tři nové smartphony. Vedle toho ale oznámí také návrat skutečné mobilní legendy, chce totiž začít prodávat modernizovanou verzi oblíbeného modelu 3310!

STŘEPINY: Call centra

Otravným telefonátům z call center možná brzy utichnou.

lustrace po čínsku

Vzít si půjčku? Banka vám nově prolustruje kontakty v telefonu!

Do Česka přichází nový druh prověrky žadatelů o úvěr. Společnost Home Credit jim zkontroluje kontakty v mobilu, jako to dělají v Číně. Ověří si tak spolehlivost žadatele - tedy pokud u něj nenajde čísla na jiné notorické dlužníky. Informují o tom Lidové noviny.