Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Volání
Aktualizováno 21.6. 2017 10:07
Horentní sumy

Zrušení roamingu po česku: Operátor zvedl ceny až 150x!

Už bezmála týden mohou zákazníci českých mobilních operátorů po Evropě volat a posílat SMS za stejné ceny jako doma v ČR. Jenže nová pravidla pro roaming neplatí všude a třeba ve Švýcarsku jsou ceny závratné.

Pátrání po útočníkovi

Zloděj kvůli mobilu bodl muže do břicha! Vypsali na něj odměnu

Neznámý muž málem připravil jiného člověka o život - jen kvůli mobilu a pár tisícům. Zaměstnanec vykládal zboží z dodávky, na palubní desce ale nechal svůj telefon. Ten mu chtěl zloděj ukrást a když se pracovník bránil, bodl ho nožem do břicha. Jen díky náhodě nezemřel, pachatel se dal na útěk.

Díte na internetu
Aktualizováno 17.6. 2017 21:58
škodlivý obsah

MANUÁL: Takhle ochraníte své děti před nebezpečím na internetu

Dnešní děti se s internetem setkávají už od útlého věku a využívají ho mnohdy velice zdatně, než vůbec začnou chodit do školy. Díky jejich zvídavosti se snaží vyzkoušet všechny nové věci, hledají informace i nové přátelé. Na některých stránkách na ně ale můžou číhat různé nástrahy, proto je důležité, aby rodiče tato rizika znali, dětem je vysvětlili a zamezili přístupu na "škodlivé" stránky.

Prásk.tv píše:

Muž si nechal nalezený mobil - 1
čtěte o tématu mobil na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Konec klasických autobazarů – v Plzni se otevírá obří obchodní centrum s ojetými vozy

Obchod s ojetými automobily v České republice prochází v posledních letech výraznými proměnami.

To jsou fígly

Operátoři se snaží obejít konec roamingu! Na tohle si dejte pozor

Konec roamingu, který bude platit od 15. června, doprovází protesty operátorů. Někteří z nich už se pokusili nařízení obejít. Na které finty mobilních operátorů si dávat pozor?

Telefonování v letadle - ilustrační foto
Aktualizováno 9.6. 2017 16:01
vážné obvinění

Operátoři: dTest nabídl výhodné tarify. Je to finta, jak se obohatit!

Mobilní operátoři obvinili neziskovou spotřebitelskou organizaci dTest, že se snaží obohatit vymáháním lepšího tarifu pro uživatele. Za každého získaného zákazníka pro mobilního operátora požaduje dTest podle operátorů provizi ve výši měsíčního paušálu a také informace o klientech. dTest to odmítá, peníze, které by získal z vypsané aukce, chce využít na úhradu kampaně. Aukce vypsané dTestem se ani jeden z velkých operátorů nezúčastnil.

Vše o roamingu Konečně

Roaming končí už za týden! Tohle všechno se změní. PŘEHLED

Už za týden budeme moct po Evropské unii volat za domácí ceny. Jenže o úplný "konec roamingu" nejde a operátoři už hledají skulinky, jak nařízení obejít. Přečtěte si, co všechno se změní.

O2
Aktualizováno 31.5. 2017 22:25
problémy s mobily

O2 měla obří výpadek roamingu. Zákazníky chce odškodnit

Velký výpadek služeb O2 v zahraničí postihl české zákazníky. Od úterního odpoledne se nemhli přihlásit do sítě a nebylo možné jim ani zavolat. O2 ve středu odpoledne oznámilo, že problém se povedlo odstranit jen částečně. Až večer byl roaming z velké části opět funkční

Prodej zajištěného majetku
Aktualizováno 26.5. 2017 08:36
velká galerie

Ministerstvo prodává majetek: Mobily za stovku, počítače za 1500

Ministerstvo vnitra otevřelo v Ostravě první státní obchod, kde se budou prodávat zabavené věci z trestné činnosti. Pořídit tam můžete třeba notebooky za patnáct set korun nebo mobily za stovku. Do teď se o zabavené věci starala jen policie, jenže její sklady jsou plné a údržba drahá. Proto se majetek začíná rozprodávat.

voyeur dotočil

Muž si chtěl mobilem natočit cizí ženu na záchodě. Už ho mají

Brněnští policisté zadrželi voyeura, který si v tamním obchodním centru na dámských toaletách natáčel ženu na záchodě. Hrozí mu za to až dva roky vězení, kam má ale stejně brzy nastoupit za jiný trestný čin.

Královna Alžběta se učí s mobilem
Aktualizováno 12.5. 2017 11:26
moderní babička

Alžběta II. v 91 letech: Řídí auto, má iphone a profil na Facebooku

Královna Alžběta i v jednadevadesáti letech řídí auto, používá iphone i ipad a má například i soukromý profil na Facebooku. S moderními vymoženostmi pomáhají veličenstvu její vnuci.