Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kapsář - ilustrační foto
aktualizováno 10.03.
nové finty

Drzost zlodějů nezná mezí: Podívejte, jak snadno vás okradou

Policisté varují před čím dál drzejšími zloději, kteří vymýšlejí nové a nové finty. V Praze třeba pátrají po ženě, která v obchodě okradla muže o peněženku stylem, na jaký by si troufl jen málokdo.

Mobil v nabíječce
08.03.
unikly požáru

V hotelu explodoval mobil. Ženy se zachránily skokem z 6. patra

Čtyři lidé byli zraněni při požáru hotelu v tureckém Izmiru. V jednom z pokojů explodoval mobilní telefon na nabíječce a požár se rozšířil do celé budovy. Dvě ženy si zachránily život skokem z šestého patra.

Chlapeček s mobilem
07.03.
kuriózní případ

Chlapec zablokoval mámě telefon na 48 let! Může se to stát i vám

Téměř na půl století zablokoval dvouletý chlapeček mobil své mamince. Opakovaně se ho totiž snažil odemknout nesprávným heslem.

Prásk.tv píše:

Smrt ženy s telefonem
čtěte o tématu mobil na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Chytrý telefon
23.02.
Jdou s dobou

Policie loví u hackerů, aby se dostala do mobilů zločinců!

Policisté při vyšetřování zločinů ocení každou stopu, každý detail. A často se jich velké množství skrývá v mobilech podezřelých. Smartphony jsou ovšem často zamčené či vybité a vyšetřovatelé se do nich nemohou dostat.

Apple iPhone 7
16.02.
závažná chyba

Pozor na smsky! Jediné písmeno může zcela zablokovat váš iPhone

Jste vlastníkem iPhonu a nedáte bez něj ani ránu? Pak byste se měli mít na pozoru! Jediné písmeno totiž může váš mobil zablokovat. Apple už chybu potvrdil a pracuje na její opravě.

Grázl napadl malého chlapce (11) a ukradl mu mobil! Pátrání
aktualizováno 05.02.
pátrání policie

Kvůli mobilu zbil chlapce (11). Pomozte pachatele dopadnout

Brutální napadení teprve jedenáctiletého chlapce vyšetřují kriminalisté v Mladé Boleslavi. Bezbranného školáka si pro loupežné přepadení vybral zhruba pětadvacetiletý muž.

Mtrvá ve vaně
05.02.
základy bezpečnosti

Další zbytečná smrt: Dívku (12) zabil mobil, který jí spadl do vany

Ksenija (12) se vrátila z basketbalu a chtěla si dát lázeň. Svůj iPhone zapojila do nabíječky a vlezla si do vany. Na mobilu poslouchala muziku a vůbec ji nenapadlo, že za pár minut přijde o život.

Operace - ilustrační
03.02.
Děsivá nehoda

Chlapci (12) vybuchl telefon v nabíječce! Přišel o oko i prst

Teprve dvanáctiletého chlapce doživotně zmrzačila exploze jeho mobilního telefonu. Přístroj vybuchl při nabíjení a teenagerovi urval ukazováček na pravé ruce a také nevratně poškodil jedno oko.

Zloděj Tomášova mobilu - 4
aktualizováno 30.01.
Zlodějská reality show

Tomáš přišel o mobil, fotky zloděje vidí díky aplikaci! Baví internet

Tisíce lidí ze Slovenska i Česka se baví neobvyklou galerií na facebooku. Tomášovi z Bratislavy někdo ukradl mobilní telefon. Díky aplikaci, který v něm má instalovanou, však může vidět vše, co pravděpodobný zloděj fotí a natáčí.

Apple iPhone 7
aktualizováno 03.01.
rady a tipy

Iphone má utajenou jednoruční klávesnici, málokdo o ní vůbec ví

Některé nové modely telefonů jsou stále větší a manipulace s nimi bývá složitější. Apple proto přišel s funkcí, která umožní uživatelům s velkým zařízením pohodlně psát jen jednou rukou. K aktivaci stačí jen několik jednoduchých pohybů, málokdo ale tuší, že taková funkce vůbec existuje.