Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oheň v Chorvatsku

Požár u Dubrovníku odpálil miny z války! Ozvalo se 34 výbuchů

Chorvaty i turisty znovu děsí požáry. Jen několik kilometrů od oblíbeného Dubrovníku "odpálil" lesní požár desítky min z války v 90. letech. Plameny se podle hasičů do země rozšířily z Černé Hory.

Smrt v hotelu Belvedere
Aktualizováno Dnes 08:42
nečekané zjištění

Mirka v chorvatském hotelu zabilo zábradlí, tohle o místě řekli turisti!

Hotel Belvedere v chorvatském letovisku Opatija, kde tento týden přišel o život turista z Česka, je v konkursním řízení a po letní sezóně se má prodávat, informuje portál Vijesti.hr. Podle turistů stav budovy není vůbec v pořádku a potřeboval by rozsáhlou rekonstrukci.

Doprava v Chorvatsku kolabuje
Aktualizováno Včera 21:21
záběry z kamer peklo na cestách

Doprava na jih Evropy kolabovala! Lidé stáli v kolonách celé hodiny

Řidiči, kteří v sobotu vyrazili na jih k moři, strávili dlouhé hodiny v několikakilometrových kolonách. Na cestě do Chorvatska na některých místech doprava úplně kolabovala. Nejhorší situace byla na dálnici A1 mezi Záhřebem a Splitem. Kolony tam ale během letních víkendů nejsou ničím neobvyklým.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá - 1
čtěte o tématu Chorvatsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Smrt v hotelu Belvedere
Aktualizováno Včera 07:34
smrt na dovolené

Mirkovi (†46) zábradlí drtilo hlavu. Chorvati: Za smrt si může sám!

V chorvatském letovisku Opatija tento týden přišel o život šestačtyřicetilý Miroslav. Muži spadl na hlavu 200 kilogramů těžký kus betonového zábradlí, ke kterému si přivázal houpací síť. Podle hotelu Belvedere, kde byl ubytovaný, si Čech může za smrt sám.

Smrt v hotelu Belvedere
Aktualizováno Předevčírem 19:28
Chtěl se pohoupat

Bizarní smrt Čecha v Chorvatsku! Zavalil ho obří kus zábradlí

V chorvatském letovisku Opatija zemřel 46letý Čech. Podle místních médií si na hotelovém balkóně přivázal houpací síť k zábradlí, které se rozlomilo. Dvousetkilový kus betonu pak spadl na turistu.

Požáry v Chorvatsku
Aktualizováno Předevčírem 19:46
boj s ohněm

Za lesní požáry v Chorvatsku může žhář! Hasiči mají důkaz

Chorvatsko stále bojuje s rozsáhlými lesními požáry. Oheň na Jadranu v noci na pondělí vypukl nedaleko měst Bogomolje na ostrově Hvar a u Tugare, přibližně 20 kilometrů východně od Splitu. Hasiči už od začátku spekulovali, že oheň někdo úmyslně založil. Nyní našli důkaz.

Požáry v Chorvatku
Aktualizováno 19.7. 2017 20:53
následky požárů

Chorvatsko stále ničí plameny, v rukou záchranářů skončilo 80 lidí!

Hasiči v Chorvatsku stále bojují s rozsáhlými lesními požáry. Zdravotníci už ošetřili 80 lidí, ve většině případů se nadýchali kouře. Tamní premiér prohlásil, že ohniska jsou teď převážně pod kontrolou.

V Chorvatsku zuří lesní požáry
Aktualizováno 17.7. 2017 16:28
zuřící živel

Ministerstvo varuje před cestami do Chorvatska! Sem nejezděte

Mezi chorvatskými městy Split, Omiš a Šestanovac zuří ohromné lesní požáry, oblíbené turistické místo je v rámci vrcholící sezóny plné lidí na dovolené. Do boje se zuřícím živlem se zapojily desítky hasičů, kvůli suchu a silnému větru se ale plameny stále nedaří dostat pod kontrolu. České ministerstvo zahraničí před cestami do těchto lokalit varuje.

Tragická srážka

V Chorvatsku zemřel při námořní nehodě Čech (34)!

Více než 12 hodin pátrali chorvatští záchranáři po těle českého turisty, který zahynul ve středu pozdě večer poté, co se jeho člun srazil s větší lodí.

konec obscéností

Drsný zákaz na chorvatském Hvaru: Za plavky hrozí pokuta

Chorvatům už došla trpělivost s rozdováděnými turisty, kteří nerespektují místní zvyklosti. Proto se rozhodli pokutovat ty, kteří se budou centrem měst promenádovat jen v plavkách. Nově toto opatření zavedl i nejoblíbenější chorvatský ostrov Hvar.