Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hořící jachta v Chorvatsku
aktualizováno 07.09.
Nehoda v Chorvatsku

Luxusní jachta shořela před zraky Čechů, na palubě bylo 13 lidí

Páteční plavba výletní jachty kolem chorvatského pobřeží skončila nešťastně. Padesát metrů od pobřeží plavidlo zachvátily plameny, zatímco se na palubě nacházelo 13 pasažérů. Mezi prvními byli na místě požáru čeští filmaři Pavel Kopp a Adam Parma.

Nebezpeční komáři
aktualizováno 04.09.
Západonilská horečka

Zákeřný virus má v Chorvatsku první oběť. Nakazilo se už 26 lidí

První oběť si letos v Chorvatsku vyžádala zákeřná západonilská horečka. Jen během léta se v oblíbené destinaci Čechů nakazilo celkem 26 lidí. Evropou se virus šíří nejrychleji za poslední roky, zabil už více než dvě desítky lidí.

Motorový člun Ilustrační snímek
03.09.
Těžké zranění

Opilý Čech přejel u Zadaru člunem muže, teď mu hrozí vězení

Do pořádných potíží se na dovolené v Chorvatsku dostal třiatřicetiletý Pražan. Podle místní policie u ostrava Dugi Otok nedaleko Zadaru řídil opilý člun a přejel místního lovce ryb. Muž vyvázl s těžkým zraněním, Čechovi teď hrozí až osm let vězení.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá - 1
čtěte o tématu Chorvatsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Zemětřesení v Chorvatsku
aktualizováno 30.08.
strašlivý budíček

Zahřmělo, pak přišly otřesy! Chorvatsko probudilo zemětřesení

Chorvatsko a Bosnu ve čtvrtek ráno probudilo děsivé zemětřesení, nejsilnější otřes se ozval v 5:33 místního času a měl sílu 4,6 stupně, následovalo několik slabších. Zemětřesení pocítilo ohromné množství lidí desítky kilometrů daleko.

Chorvatsko - pláž - 2
30.08.
to se vyplatí

Dovolená v Chorvatsku je teď nejlevnější! Dáte za ni pár stovek

Ačkoli se prázdniny už chýlí ke konci, období dovolených ještě zdaleka nekončí. Koupání u moře si užijete klidně ještě na konci září, a to v i v Čechy oblíbeném Chorvatsku.

Českou rodinu v Chorvatsku zachránila Slovenka
27.08.
Bouračka v Chorvatsku

Tahle žena zachránila Čechy v Chorvatsku! Promluvila o nehodě

Rodina z Kolína se při cestě do Chorvatska vybourala, děti zůstaly zaklíněné v autě. Pomohla jim až Slovenka, která zrovna jela kolem. Češi svou zachránkyni hledali na facebooku a během několika dní se ji podařilo najít. Teď mladá lékařka promluvila.

Českou rodinu v Chorvatsku zachránila Slovenka
22.08.
Záchrana rodiny

Češi v Chorvatsku bourali: "Děti křičely bolestí, pomohl až anděl!"

Rodina z Kolína se vydala na vysněnou dovolenou do Chorvatska. 200 kilometrů před cílem ale jedno z aut nabouralo a při nehodě zůstaly děti zaklíněné. Tehdy se objevila Slovenka, která je zachránila. Rodina jí ale nestihla poděkovat, proto se rozjela velká pátrací akce.

Déšť v Chorvatsku
21.08.
počasí na dovolené

V Chorvatsku se výrazně ochladí: Bouřky a teploty nižší o 15 stupňů

Pokud se v tomto týdnu chystáte do Chorvatska, připravte se, že počasí bude jako na houpačce. Všední dny se ponesou ve znamení tropický teplot, o víkendu se ale výrazně ochladí. Teploty klesnou až o 15 stupňů.

Kay Longstaff - 1
aktualizováno 22.08.
přežila v Jadranu

Svědci: "Žena z trajektu nespadla, ale skočila!" Tvrdí to i kapitán

Britka, která po pádu z trajektu strávila v moři deset hodin, byla podle svědků opilá. Kapitán ohlásil, že z lodi nespadla, ale skočila. To si myslí i otec Kay Longstaffové, podle kterého by měla vyhledat pomoc.

Zbitá dívka v chorvatském hostelu
aktualizováno 20.08.
Brutální napadení

Lauru zbil personál chorvatského hostelu do krve! Stěžovala si

Britská studentka Laura Denmarová (26) byla hospitalizována poté, co ji surově zbili zaměstnanci hostelu v chorvatském Splitu. Personál ji napadl, protože odmítla za ubytování zaplatit peníze navíc. Případem se nyní zabývá policie.