Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Koupání a pláže v okolí Zadaru
Aktualizováno Včera 21:31
Seriál TV NOVA

Kde v okolí Zadaru je nejlepší koupání? Záleží na vkusu

Štáb televize Nova se vydal do letoviska Zadar v severní Dalmácii a zjišťoval, co mohou letos v létě čeští turisté očekávat. Dnešní díl je o tom, co láká na dovolenou k Jadranu nejvíce - tedy o moři a plážích.

Ondřej Špalek
Aktualizováno Předevčírem 21:03
Seriál TV NOVA

Dá se v Zadaru narychlo levně ubytovat? Zjistili jsme za vás

Štáb TV NOVA ve druhém dílu seriálu o dovolené v Chorvatsku testoval, jak snadné je na poslední chvíli sehnat solidní ubytování v pobřežní metropoli Zadaru. Jak to dopadlo?

Ondřej Špalek
Aktualizováno 19.6. 2017 23:57
seriál TV Nova

Kudy jet do Chorvatska? Otestovali jsme cestu přes tunely

Dneškem startuje seriál o tom, co letos v létě můžete čekat při návštěvě Chorvatska. Štáb televize Nova vyrazil do letoviska Zadar v severní Dalmácii, do jehož okolí zamíří tisíce českých turistů. Zjišťoval, jaké jsou ceny jídla, ubytování i jak jsou čisté pláže.

Prásk.tv píše:

Kamil Pesak
čtěte o tématu Chorvatsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Oheň
Aktualizováno 19.6. 2017 10:59
Turisté v ohrožení

Obří požár v Chorvatsku: S ohněm na Makarské bojují stovky hasičů!

V horách nad chorvatským letoviskem Podgora u Makarské vypukl rozsáhlý požár. S ohněm v oblasti oblíbené u českých turistů bojují dvě stovky hasičů, informoval server Večernji list (VL). Podgora je oblíbeným střediskem mimo jiné českých turistů.

Nehoda - 1
Aktualizováno 16.6. 2017 13:41
Srážka v Chorvatsku

Komplikace při cestě na jih: Při nehodě poblíž Splitu zemřeli 3 lidé!

Při tragické nehodě na pobřeží Chorvatska zemřeli tři lidé včetně malého dítěte. U města Vodice, kudy jezdí na dovolenou i Češi, se srazila dodávka a osobní auto, obě měly chorvatskou poznávací značku.

srovnání cen

Na Chorvatsko zapomeňte! Kde vás dovolená vyjde nejlevněji?

Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou na vlastní pěst, určitě vás zajímá, jak je v jednotlivých zemích draho. Jestli jste si mysleli, že oblíbené Chorvatsko vyjde nejlevněji, pak jste na omylu. Méně zaplatíte třeba v Bulharsku nebo Egyptě.

Zvláštní podívaná

Čech zachytil unikátní nebeský jev nad Chorvatskem! VIDEO

Od pátku máte možnost na TN.cz zhlédnout video unikátního nebeského jevu, který není pouhým okem viditelný. Nyní se autor záběrů Martin Popek pochlubil dalším husarským kouskem.

Dovolená
Aktualizováno 1.6. 2017 14:53
kam se letos chystáte?

Češi mají o letošní dovolené jasno! Opomíjejí ale důležitou věc

Již několikátý rok po sobě budou trávit Češi dovolenou v tuzemsku. V Česku jich chce o prázdninách zůstat 85 %, jen 15 % Čechů se chystá vycestovat do zahraničí. Při svých cestách ale zapomínají na jednu důležitou věc, která je může přijít hodně draho.

Cestovní pas
Aktualizováno 2.6. 2017 14:34
konec dohadů

Potřebuji do Chorvatska pas, nebo stačí občanka? Tady je odpověď

Doba dovolených se nezadržitelně blíží a mnozí Češi i letos vyrazí do Chorvatska. V poslední době se ale množí dotazy, zda stačí jet s občanským průkazem, nebo je potřeba prokázat se cestovním pasem. Ministerstvo zahraničních věcí dnes vydalo jasné stanovisko.

Smrt v Chorvatsku
Aktualizováno 30.5. 2017 11:03
tragické úmrtí

Záhadná smrt turistky (20) v Chorvatsku: Našli ji před klubem

Dvacetiletou Britku našli v bezvědomí před klubem na chorvatském ostrově Hvar. Přivolaná záchranná služba už ženě nemohla pomoci. Policie nařídila pitvu.