Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě v kočárku
14.09.
šokující případ

Opilý muž padal s kočárkem do silnice, pak nemohl trefit dveře

Pražští policisté řešili ve čtvrtek šokující případ. Zcela opilý otec tlačil kočárek s malým dítětem a podle svědků padal i s dítětem do silnice. Strážníci ho zastihli, když se snažil vystoupit z tramvaje, nemohl se ale trefit do dveří, s policisty nedokázal ani mluvit. Nadýchal bezmála 3,7 promile.

Krádež žraloka v Texaské zoo
aktualizováno 01.08.
Kuriózní případ

Zloději ukradli žraloka a odvezli si ho v kočárku! Už se přiznali

V akváriu v texaském San Antoniu řešili policisté kuriózní případ. Tříčlenná skupina tam totiž ukradla zhruba půlmetrového žraloka a v kočárku ho propašovala z budovy. Zloději se nakonec ke krádeži přiznali.

Kočárek spadl do řeky
aktualizováno 25.07.
skočila pro něj

Mamince ujel kočár ze srázu do Labe, bylo v něm miminko!

Tragédií mohlo skončit neštěstí na břehu řeky Labe v Hradci Králové. Mamince tam ujel kočárek s destiměsíčním miminkem a zřítil se z kamenného srázu do řeky. Matka (23) dítě vylovila, matka i dítě skončily v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Muž se pokusil unést dítě
čtěte o tématu kočárek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Pokus o únos dítěte
aktualizováno 31.05.
O únos nešlo

Policie naháněla ženy podezřelé z únosu dítěte. Hlásili ho prarodiče

Pražští policisté dopadli dvě ženy, které byly podezřelé z pokusu o únos malého dítěte. Případ poté předali státní policii, která zjistila, že o únos nešlo. Jedna ze zadržených žen byla totiž matkou chlapce, kterého chtěli do péče dostat její rodiče.

Opilá matka v Praze
aktualizováno 21.05.
Nezodpovědná rodička

Opilá matka padala i s kočárkem, pak nadýchala přes 3,5 promile

Notně pod parou byla v pátek odpoledne žena, která v Praze tlačila po ulici kočárek s dítětem. Podle svědků byla tak opilá, že i s kočárkem několikrát upadla. Přivolaným strážníkům skoro zavařila alkoholtester.

Krádež historického kočárku
aktualizováno 14.02.
Poznáte ji?

Žena z výstavy ukradla historický kočárek! Byl jediný v Česku

Neobvyklou krádež vyšetřují policisté z pražských Bohnic. Hledají neznámou ženu, která z expozice v nákupním centru odvezla unikátní historický kočárek.

Žena s kočárkem
12.02.
nehoda v Brně

Auto srazilo ženu s kočárkem, na řidiče se vrhl rozzuřený dav!

O pořádné pozdvižení se na konci týdne postaral řidič (19), který v Brně srazil ženu s kočárkem. Z místa nehody nejprve ujel, když se vrátil, pustili se do něj rozzuření lidé. Žena skončila v nemocnici i s miminkem, zranění muže nebyla nijak vážná.

Řidič málem srazil ženu s kočárkem na přechodu
06.02.
Nebezpečný manévr

Pirát skoro srazil matku s kočárkem, hledá ho policie! VIDEO

Slovenští policisté pátrají po silničním pirátovi, který v Michalovcích na východním Slovensku předvedl neskutečně nezodpovědný manévr, při němž skoro srazil matku s kočárkem, která právě přecházela přes přechod.

Nehoda
23.01.
nehoda kvůli ledovce

Auto dostalo smyk a vrazilo do kočárku! Dítě skončilo na silnici

Náledí ráno znepříjemňovalo život řidičům například na Liberecku. Policie tam vyšetřuje hned několik dopravních nehod. Meteorologové varují před ledovkou i zítra. Mrznoucí srážky mají trápit hlavně východní polovinu republiky.

Dítě v kočárku
21.11.
pád dítěte

Rodiče zapíjeli konec šestinedělí. Převrhli kočárek, miminko vypadlo

Policisté v úterý upozornili na velmi kuriózní případ z Hradce Králové, který se stal o víkendu při bouřlivých oslavách konce šestinedělí. Čerství rodiče v sobotu ještě před půlnocí seděli s miminkem v hospodě a popíjeli. Po příjezdu policistů ale tatínek omylem převážil kočárek a miminko z výšky vypadlo na zem.