Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nákup vozu

Bojíte se, že koupíte stočené auto? Poradíme, jak se riziku vyhnout

Koupě auta se stočeným tachometrem je stále veliký strašák zájemců o ojeté auto. Především, je-li nákup vozu realizován mimo autobazar. Dodržováním následujících rad snížíte riziko, že byste při koupi vozu naletěli.

Zvířata v ohrožení

Sezóna klíšťat je tady! Takhle ochráníte své domácí mazlíčky

Jaro je tady a s ním i klíšťata! A mnozí z nás se musí kromě sebe postarat o domácí mazlíčky. I oni totiž mohou onemocnět boreliózou, ale také přenést klíště na člověka. Jak nejlépe psy a kočky ochránit?

Plavání
Aktualizováno 5.4. 2017 10:12
Červený kříž radí

Bazény a akvaparky skrývají nebezpečí! Takhle děti ochráníte

Loňská tragédie v libereckém bazénu, při které odtokové potrubí nasálo a usmrtilo čtrnáctiletého chlapce, je připomínkou toho, že i v bazénech a akvaparcích i přes přítomnost plavčíka hrozí dětem smrtelné nebezpečí, která si samy neuvědomují. Český červený kříž proto vydal nepsaná pravidla, díky kterým si lidé budou moci koupání v klidu užít.

Prásk.tv píše:

Novorozeně
čtěte o tématu rady na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Rady a tipy

Hygienický průvodce domácností: Jak často čistit WC či ledničku?

Chystáte se dělat jarní úklid domácnosti? Pak si asi říkáte, jak často byste měli věnovat svojí pozornost jednotlivým spotřebičům a dalším částem domácnosti. Kupodivu to není záchod, kde se schovává nejvíce bakterií, skryté nebezpečí se schovává někde úplně jinde.

jak na neplatiče

Dluží vám alimenty? Právnička poradila finty, jak peníze dostat

Neplacení alimentů je v Česku problémem, který trápí tisíce rodičů. Dohromady dluží neplatiči závratných 13 miliard korun. A někdy je hodně těžké se svých peněz domoct. V rozhovoru na TN.cz poradila advokátka Lucie Hrdá, jak na neplatiče vyzrát.

Jak ji poznat?

Rakovina jater je tichý zabiják! Tohle jsou její příznaky! PŘEHLED

Rakovina jater sice nepatří mezi nejčastější nádory, ale dokáže to "vynahradit" svou zákeřností. Rakovina jater se totiž hlavně zpočátku v podstatě nedá poznat, často probíhá úplně bez příznaků. Jak ji tedy můžete poznat?

Zákeřná nemoc

Nemáte nádor slinivky? Devět varovných příznaků!

Rakovina slinivky patří mezi nejhorší typy nádorových onemocnění - drtivou většinu pacientů se totiž nedaří vyléčit, deset a více let od diagnózy přežuje jen jeden člověk ze sta! Jak se bránit?

výživová poradkyně radí

K čemu je nutná detoxikace organismu a jak na ni? VIDEO

Jaro je pro lidský organismus nejtěžší období. Jak tedy nastartovat organismus po zimě?

Jak běhat správně? Proběhejte se až k euforii! VIDEO

Posílíte, zhubnete a ještě se vrátíte s čistou hlavou a výbornou náladou. Přesně takové důsledky má správný běh. Jak ale na něj?

1976881
Aktualizováno 21.3. 2017 10:25

Střepiny: Rekreační běh jako velký hit

Běhání v Česku zažívá obrovský boom.