Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ostrava - ilustrační
aktualizováno 15.09.
Komunální volby

V Ostravě se strany předhání ve volebních slibech! Co nabízí?

Třetí největší město v republice se chystá na komunální volby - celkem tam budou strany bojovat o 55 míst v zastupitelstvu. Šanci na zisk mandátů by mohlo mít podle průzkumů až devět stran.

Obrovský skandál provází předvolební boj v Mostě.
13.09.
Komunální volby

Vyhrocené volby v Mostě: Policie řeší předvolební leták s "havětí"

Obrovský skandál provází předvolební boj v Mostě. Někteří tamní politici označili slogany svých soupeřů za rasistické. Jeden z takových propagačních materiálů, který se objevil na sociálních sítích, už prošetřuje dokonce i mostecká policie.

Parkování
aktualizováno 10.09.
Volby se blíží

MHD zdarma, okruh, parkoviště. Kampani v Praze vládne doprava

Volební kampaň před blížícími se komunálními volbami se rozjíždí na plné obrátky. A ukazuje se, že jedním z hlavních témat v Praze je doprava. Sociální demokraté prosazují hromadnou dopravu zdarma.

Prásk.tv píše:

Asyl Spray
čtěte o tématu předvolební kampaň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Andrej Babiš
aktualizováno 06.09.
Pozdvižení v Praze

Mladík hodil po premiérovi vejce. Netrefil, zasáhla ochranka!

Předvolební akce nazvaná Sousedské večeře měla ve čtvrtek večer na pražském Pankráci hodně divoký konec. Jeden z přítomných totiž po premiérovi Andreji Babišovi hodil vejce a vzápětí skončil na policejní stanici.

Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš
aktualizováno 10.09.
Komunální volby

Kampaň před podzimními volbami rozjeli Piráti i hnutí STAN

Svou kampaň před komunálními a senátními volbami v úterý dopoledne odstartovala Pirátská strana. Své priority a vize představili Piráti na pražské Náplavce.

Autobusy MHD
aktualizováno 20.08.
Návrh ČSSD

Bude MHD v Praze zdarma? Město by přišlo o 4 miliardy ročně!

Městská hromadná doprava zdarma se stává jedním z hlavních témat letošních komunálních voleb. V Praze s tím přišla sociální demokracie, která dnes oficiálně zahájila svou předvolební kampaň.

Předvolební kampaň v Brně
05.08.
Komunální volby

Strany chystají kampaň za miliony. Největší boj bude o Prahu

Velké politické strany chtějí před podzimními komunálními a senátními volbami utratit až 150 milionů korun. A je to znát i kolem nás. Některé už svou předvolební kampaň odstartovaly. Nejvíc hodlá utratit hnutí ANO.

Miloš Zeman, Jiří Drahoš
aktualizováno 22.01.
srovnání videí

Zeman rozjel kampaň a má i svůj spot! Je lepší než ten Drahošův?

Ačkoli stávající prezident Miloš Zeman nejprve tvrdil, že kampaň před volbami nepovede, před druhým kolem je všechno jinak. Prezident dokonce do médií nasadil i propagační video.

Kandidáti na prezidenta
14.11.
Kampaň vrcholí

Prezidentské volby se blíží, kandidáti se rvou o každý hlas!

Přesně za dva měsíce už budeme mít za sebou první kolo prezidentských voleb. A tak přichází doba ostré kampaně. Devět oficiálních prezidentských kandidátů se bude muset snažit získat před přímou volbou hlas každého voliče. My jsme dnes zjišťovali, čím je chtějí oslovit.

Volby
19.10.
Předvolební kampaň

Kolik stojí kampaň: Strany uvádějí jiná čísla než experti

Předvolební kampaň vrcholí, volební místnosti se otevřou už zítra. A tak není na škodu podívat se na to, kolik jednotlivé politické strany za agitaci před volbami utrácejí a jak moc se o nich mluví.