Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Místo sténající člověka našli hasiči mluvící panenku
29.11.
kuriózní případ

Popeláře vyděsil lidský nářek. V odpadcích na ně čekal šok

Z popelářského auta, které vyváželo do spalovny v Plzni odpad, se ozývaly podezřelé zvuky připomínající lidský nářek. Na místo se okamžitě sjeli záchranáři. Naštěstí se ukázalo, že se jednalo o planý výjezd s úsměvným koncem.

Heidi Janků
28.08.
neubránila se slzám

Heidi se na vystoupení zhroutila. Tohle pak vzkázala fanouškům

Heidi Janků se pouhých čtrnáct dní po smrti milovaného manžela Ivo Pavlíka znovu vrátila do práce. V sobotu se hned dvakrát ukázala fanouškům - na koncertech v Šenově a také v Ostravě, odkud pochází. Vzalo ji to ale víc, než si byla ochotna připustit.

Matka vyfotila brečící holčičku
11.08.
domácí násilí?

Matka vyfotila brečící holčičku: Češi ji proklínají, policie vyšetřuje!

O pořádný poprask se postarala žena z Klášterce nad Ohří, která na sociální sítě tento týden umístila fotku brečící asi dvouleté holčičky. Matka se chtěla pochlubit svou dcerkou v krajkované masce, kvůli snímku ji nyní vyšetřuje policie.

Prásk.tv píše:

Slzy
čtěte o tématu pláč na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Plačící kůň na pohřbu chovatele
10.01.
žal zvířete

Dojemné video: Kůň se rozplakal na pohřbu svého chovatele

I přátelství člověka a koně může být opravdové. Jasným důkazem je bílý hřebec Serano z Brazílie. Na pohřbu svého majitele projevil smutek takovým způsobem, že řada zúčastněných zůstala v šoku. Video teď dojímá celý svět.

První vystoupení Karla Gotta po těžké nemoci
aktualizováno 07.09.
dojemná chvíle

Karel Gott zazpíval Zagorové k narozeninám! Pak se rozplakal

Karel Gott vůbec poprvé od překonání těžké nemoci zpíval pro publikum - a to při příležitosti oslav 70. narozenin Hany Zagorové. Písní Jdi za štěstím dojal celou Lucernu. Publikum provolávalo Mistrovo jméno, lidé tleskali ve stoje. Emoce na uzdě neudržela oslavenkyně, ani dojatý zpěvák.

Socha v Bolívii pláče krev
19.08.
Záhada v Bolívii

Zázrak! Socha Panny Marie začala při mši plakat krev

Dlouhé roky se věřící v bolivijském kostele modlili k soše Panny Marie a nebylo na tom nic neobvyklého. Před týdnem ale začala socha při mši ronit krvavé slzy!

Znásilnění - 1
03.06.
Foto uvnitř

Grázl se pokusil znásilnit ženu, teď je celému světu pro smích!

Musel to být pořádně divoký večírek. Jinak by těžko skončil tím, že se devatenáctiletý mladík s nožem v ruce pokusil na záchodě o znásilnění. Tím si nechtěně zajistil celosvětový posměch.

Plačící Panna Marie - 1
aktualizováno 12.05.
je to zázrak

Záhadná socha Panny Marie: Po hrůzném činu začala plakat VIDEO

Dlouhé roky měla žena doma sochu Panny Marie a nikdy nic nenasvědčovalo tomu, že by byla něčím zvláštní. Vše ale změnil jeden ohavný čin. Socha po něm začala plakat.

Kluk bránil domov pistolí
09.05.
hrdinský čin

Zloděj zbaběle utekl před malým klukem: "Začal brečet jako dítě!"

Když doma jedenáctiletý Chris Gaither z Alabamy načapal zloděje, neutekl, ale zachoval se jako opravdový hrdina. Nezvaného hosta se nejprve snažil vystrašit nožem, když ale zloděj na chlapce vytáhl pistoli a vyhrožoval mu smrtí, musel Chris přitvrdit.

létající víla
10.04.
Létající víla

VIDEO: Děvčátko má radost z nové hračky. Bohužel ne dlouho

Není nic krásnějšího, než radost v dětských očích. Jenže někdy netrvá dlouho a vystřídá ji pláč. Proč?