Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miminko - Ilustrační foto
11.01.
tohle nikdo nečekal

Žena si během roku adoptovala dvě děti. Pak se stal malý zázrak!

Malý zázrak prožila Katie Pageová z Colorada, která se po rozvodu rozhodla adoptovat dvě děti. Aniž by to kdokoli věděl, děti, které si osvojila, byly sourozenci. Přišla na to přitom úplnou náhodou.

Pes a Vánoce
14.12.
Pes není dárek

Psi po Vánocích končí na ulici. V Německu mají skvělé řešení!

Pes jako vánoční překvapení není kolikrát úplně nejšťastnější rozhodnutí. Útulky každoročně řeší případy, kdy zvíře po svátcích své nové majitele omrzí a následně končí na ulici. Německé útulky chtějí tomuto jevu zabránit, zakazují adopce zvířat před Vánoci.

Dítě v nemocnici - ilustrační foto
07.12.
vánoční zázrak

Vaše dítě zemřelo, řekli ženě. Po 70 letech svou dceru našla

Malá Connie Moultroupová vyrůstala u adoptivních rodičů. Svou matku se ji však po mnoha letech podařilo vypátrat. Shledaly se po necelých sedmdesáti letech, kdy je od sebe v porodnici oddělili.

Prásk.tv píše:

Matka s dcerou
čtěte o tématu adopce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Pejsci k adopci
aktualizováno 23.11.
Galerie dejte jim šanci

Ženu z množírny v Plzni obvinili! Pejskové jsou teď k dispozici

Policie po měsících vyšetřování obvinila ženu, která ve svém plzeňském bytě provozovala nelegální psí množírnu. Pejsky, kteří museli snášet nepředstavitelné týrání, si nyní můžete vzít do péče a dopřát jim tak lepší život, než jaký měli doposud šanci poznat.

Syrské děti v libanonském uprchlickém táboře ilustrační foto
aktualizováno 17.09.
Syrské děti

O syrské sirotky se hlásí české rodiny! Na seznamu je jich přes 50

Zatím není jasné, jestli Česká republika přijme padesátku osiřelých syrských dětí. Návrh na jejich přijetí podala lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová. Zájem o jejich adopci je však velký, lidé se hlásí i s další pomocí.

Petra Janů se rozhodla pro adopci - 2
aktualizováno 04.09.
Návštěva zoo

Petra Janů se rozhodla pro adopci! Bude maminkou pandy

Jaké to je, být ošetřovatelkou zvířat, si v jihlavské Zoo vyzkoušela zpěvačka Petra Janů. Nakrmila žirafy a asistovala u očkování mláďátek pand červených a levharta sněžného. Při tom se rozhodla také pro adopci.

Angelina Jolie a Brad Pitt v Cannes
14.06.
spory hvězd

Angelina a Brad spolu bojují o děti! Soud zavedl přísná opatření

Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) momentálně vedou soukromou válku. Hlavním důvodem je výchova jejich šesti dětí. Celý spor vygradoval, když herečka oznámila, že odjede s celou rodinou na šest měsíců do Anglie. To si herec nenechal líbit. O děti bojuje!

Tommy Connolly a jeho adoptovaná rodina - 7
aktualizováno 20.02.
Jak je to možné?

Mladík žil sám, bez starostí a bez dětí. Za týden se stal dědečkem!

Mladý Australan pracoval na částečný úvazek, studoval a trénoval na atletické závody. Bezstarostný život ale skončil ve chvíli, kdy ho kontaktovala dlouho zapomenutá sestřenice. Dívka byla v nouzi, a tak se rozhodl jí pomoci... a stal se asi nejmladším dědečkem na světě.

Steven a Katie Pladlovi
aktualizováno 04.02.
Zatkla je policie

Muž opustil manželku kvůli vlastní dceři! Vzali se a mají spolu dítě

Podivný příběh rozplétají američtí policisté. Malou Katie dali rodiče k adopci, v dospělosti se je rozhodla najít. K rodině se nakonec nastěhovala, zároveň ale také rozbila vztah rodičů. S biologickým otcem začala souložit, dokonce spolu mají dítě! Oba zatkla policie.

Diana a její syn se viděli po 44 letech
11.12.
video dojemné setkání

Matka dala miminko k adopci. Poprvé ho potkala po 44 letech

Dianu Laneyovou opustil manžel a finančně se nezvládala postarat o své tři děti. Proto se toho nejmladšího rozhodla dát k adopci, aby mu zajistila lepší život. To bylo v roce 1973. Po 44 letech má příběh krásné pokračování…