Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hořící kamion na D8
aktualizováno 12.08.
foto uvnitř nebezpečný oheň

Peklo na dálnici: Hořící kamion ji zablokoval v obou směrech!

Hasiči na začátku dálnice D8 museli v podvečer bojovat s plameny, které vyšlehly z převráceného kamionu vezoucího zeleninu. Nehoda v Praze kompletně ucpala dálnici. Byla neprůjezdná v obou směrech.

D1
aktualizováno 08.03.
Dálniční trable

Řidičům na D1 zase tečou nervy, problémy hlásí i D8. A bude hůř!

Kolony, nehody a nervy řidičů na pochodu - tak to momentálně vypadá na dálnici D-1. Na několika úsecích totiž opět začaly stavební práce.

Otevírání dálnice D8
19.12.

Dálnice na západ Čech - D5, D6, D7 a D8

Dálnice D5

Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Otevírání dálnice D8
aktualizováno 17.12.
Otevírání dálnice

Poslední úsek dálnice D8 otevřen, hrozí ale, že ho zase brzy zavřou

Ředitelství silnic a dálnic v sobotu dopoledne otevřelo poslední úsek dálnice D8 z Prahy do Ústí nad Labem a Drážďan. Pásku mimo jiných přestřihli prezident Miloš Zeman, ministr dopravy Dan Ťok či vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš. Řidiči ji budou moci využít odpoledne. Podle premiéra Bohuslava Sobotky ale hrozí další uzavření!

Zatěžkávací zkouška - 1
16.12.
Kocourkov

Nový úsek D8 se slavnostně otevře, část ale bude bez aut!

Poslední úsek dálnice D8 přes České středohoří se v sobotu otevře s omezením. Provoz kolem estakády u Prackovic bude sveden do jednoho dálničního pruhu.

Zatěžkávací zkouška - 1
aktualizováno 06.12.
slavnostní otevření

Tohle je nový úsek dálnice D8, projeli jsme ho před otevřením

Poslední chybějící část dálnice D8 je téměř hotová. Ředitelství silnic a dálnic 11 dnů před otevřením úseku přes České středohoří umožnilo prohlídku trasy novinářům. Díky tomu mohl štáb televize Nova změřit, jak to urychlí dopravu z Prahy do Ústí nad Labem.

Stavba
aktualizováno 26.11.
VIDEO Dálnice do Ústí

Poslední úsek D8 otevřou za tři týdny, takto to tam teď vypadá

Už jen tři týdny zbývají do otevření posledního úseku dálnice D8 přes České středohoří. Jedna z nejdéle rozestavěných dálnic v Evropě tak bude po 32ti letech od prvního kopnutí do země kompletní. Povede z Prahy až k hranicím s Německem. Ředitelství silnic a dálnic tvrdí, že dálnice bude 17. prosince hotová.

Sprosté gesto
aktualizováno 16.11.
Pirát silnic

Šílenec vybrzdil kamion, řidiči pak ukázal vztyčený prst!

Smršť nadávek a brzdový pedál sešlápnutý až k podlaze. Řidič kamonu Jan B. v pátek dopoledne na dálnici D8 u Prahy jen těsně unikl nehodě. Vybrzdilo ho totiž bílé audi.

Nehoda ma D8 - 8
aktualizováno 13.05.
Dejte si pozor

Na D8 se převrátil kamion, dálnici na Ústí zablokoval na půl dne

Dálnice D8 z Prahy do Drážďan byla v pátek uzavřena. Krátce před šestou hodinou se na 22. kilometru převrátilo nákladní vozidlo s přívěsem. Převrácený kamion a vysypaný náklad blokovaly vozovku. Řidič naštěstí vyvázl bez zranění.

Výstavba silnice - ilustrační foto
aktualizováno 23.04.
Stihnou to?

Za 8 měsíců se otevře celá D8, na dálnici ale stále leží tuny zeminy

Už za 8 měsíců má být otevřený poslední úsek dálnice D8 přes České středohoří. Problém je v tom, že je na vozovce stále zemina, která před 3 lety zasypala velkou část úseku. Přesto ale ŘSD ujišťuje, že dálnice bude do konce roku průjezdná od Prahy až na hranice s Německem. Má to ovšem háček.