Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Exhibicionista v pražském metru
aktualizováno včera 11:37
Policejní pátrání

Nemrava vytáhl v metru penis a dělal, že souloží! Pomozte ho najít

Pražští kriminalisté žádají o pomoc s pátráním. Hledají neznámého muže, který na začátku ledna v metru na lince A vytáhl penis a předstíral, že souloží s dívkou, která stála poblíž. Policisté navíc věří, že tohle nebyl jediný případ, kdy dotyčný v metru předváděl "prasečinky".

2233448
aktualizováno 17.01.
VIDEO měl obrovské štěstí

Opilec se motal po nástupišti, až spadl přímo před vůz metra!

V noci ze středy na čtvrtek spadl v pražském metru ve stanici Háje do kolejiště muž. Život mu zachránili kolemjdoucí a dva pražští strážníci. Muž byl převezen do nemocnice.

Bitka policisty s bezdomovci v newyorském metru
26.12.
bránil ženu

Policista se brání pěti útočníkům v newyorském metru

Záběry policisty, který hájil čest ženy v newyorském metru, obletěly svět. Na videu sám čelí několika intoxikovaným bezdomovcům, kteří i přes opakované výzvy na policistu doráží. Při potyčce spadne jeden z útočníků přímo do kolejí metra.

Prásk.tv píše:

Leoš Mareš
čtěte o tématu metro na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Jízdní řád MHD - 1
aktualizováno 23.12.
Vlaky a pražská doprava

O Vánocích se změní jízdní řády! Některé linky vůbec nevyjedou

Pokud plánujete o Vánocích použít pražskou dopravu nebo pojedete vlakem, připravte se na dlouhé intervaly. Na Štědrý den bude ve večerních hodinách postupně klesat počet regionálních a vnitrostátních vlaků, některé nevyjedou vůbec. V Praze se od 18. hodiny začnou prodlužovat intervaly metra na 20 minut. Provoz tramvajových linek bude od 16. hodiny omezen a kolem 18. hodiny ukončen úplně. Autobusy pojedou podle zvláštních jízdních řádů.

Metro v Praze nejede - staveniště - 2
03.11.
Nehoda na Bořislavce

Vrták poškodil i projíždějící metro s desítkami lidí! Starosta má důkaz

Vrták, kterým stavbaři v druhé polovině října prorazili tubus u stanice Bořislavka, poškodil i vozy metra, ve kterých v tu chvíli jely desítky lidí. Spekulovalo se o tom už pár dní po nehodě, důkaz teď má starosta Prahy 6, kterému někdo poslal fotky. Podle dopravního podniku ale cestující nebyli ohroženi.

Metro v Praze nejede - staveniště - 2
aktualizováno 23.10.
Nové informace

Vrták v metru zasáhl projíždějící soupravu! Byli v ní lidé

V úterý vyšly na povrch další informace k nedělnímu incidentu, kdy se stavební vrták proboural do tubusu pražského metra ve stanici Bořislavka. Vrták pravděpodobně zasáhl projíždějící vlakovou soupravu a poškodil několik vagónů. Škoda je zatím odhadnuta na 10 milionů korun. Případ vyšetřuje policie.

Metro A Bořislavka v rekonstrukci
aktualizováno 22.10.
Škoda za 10 milionů

Poškozené metro řeší policie. Dopravní podnik viní stavbaře!

Nedělní průsak vody do stanice metra trasy A Bořislavka šetří pražská policie jako obecné ohrožení z nedbalosti. Potvrdila to dnes její mluvčí. Průsak vody podle pražského dopravního podniku mají na svědomí stavební práce. Ty probíhaly přímo nad tubusem metra.

Metro v Praze nejede - staveniště - 1
aktualizováno 21.10.
Vyřazené metro

Stavební stroj prorazil tubus metra v Praze, škoda je deset milionů!

Skoro celá linka A pražského metra byla v neděli dopoledne mimo provoz, vlak kvůli poruše nejezdil v osmi stanicích od Náměstí Míru až po Petřiny. Provoz byl obnoven krátce před polednem. Podle prvních odhadů je škoda asi 10 milionů korun.

Muž shodil 91letého seniora do kolejiště
07.10.
Londýnské metro

Schizofrenik shazoval lidi pod metro! Zabít je prý nechtěl. VIDEO

Obyvatelé Londýna byli svědky hrůzného zločinu - nebezpečný schizofrenik v metru shodil bývalého šéfa společnosti Eurotunnel do kolejiště těsně před příjezdem vlaku. Incident zachytila kamera. Nebylo to poprvé, kdy se tento muž pokusil někoho zabít shozením do kolejiště metra.

Metro
02.10.
Pražské metro

Už můžete surfovat i v metru! Část trasy C pokryla mobilní data

Od úterý 2.10. má pražské metro na trase C v úseku mezi zastávkami Muzeum – Vyšehrad 4G internetové pokrytí. Do konce měsíce má signál pokrýt celou trasu.