Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchrana dítěte z kolejiště metra
aktualizováno 14.02.
VIDEO Drama v Miláně

Hrdina z metra: Chlapec (2) spadl do kolejiště, mladík pro něj skočil!

Osmnáctiletý mladík neváhal riskovat svůj život, aby zachránil malé dítě, které spadlo do kolejiště milánského metra. Dramatický moment zachytila bezpečnostní kamera, vše naštěstí dobře dopadlo. Lorenza teď v Itálii oslavují jako hrdinu.

Policie v metru
17.01.
Přerušení provozu

Šel vstříc smrti? Metro na lince A zastavil muž v kolejišti!

Na lince A pražského metra se po středečním poledni zastavil provoz. Vlaky přestaly jezdit mezi Dejvickou a Náměstím Míru. Případ vyšetřují policisté, vážně zraněný muž skončil v nemocnici. Provoz se podařilo obnovit až po dvou hodinách.

Strážníci použili defibrilátor při poskytnutí první pomoci muži se zástavou srdce
14.01.
dramatické záběry

VIDEO: Muži se v metru zastavilo srdce, šlo o každou vteřinu

Díky výborné spolupráci občanů a záchranných složek se podařilo zachránit život muži, kterému se zastavilo srdce ve stanici metra Muzeum. Strážníci při oživování použili automatizovaný defibrilátor. Zmatený muž ale po obnovení srdeční činnosti nechtěl spolupracovat. Policisté ho museli doprovodit až do nemocnice. Celý zásah zachytila kamera jednoho ze strážníků.

Prásk.tv píše:

Lorenzo Pianazza - 1
čtěte o tématu metro na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Muž v Sao Paulu strčil cestující pod přijíždějící metro
12.01.
Proč to udělal?

VIDEO: Psychopat strčil ženu pod kola metra! Přežila jen zázrakem

Obrovské štěstí měla žena, kterou v brazilském Sao Paulu strčil pod kola přijíždějícího metra jiný cestující. Jako zázrakem přežila a co víc - měla jen zlomenou ruku! Muže zatkla policie, podle níž trpí psychickými problémy.

Opilý muž narazil do rozjetého metra
aktualizováno 19.12.
vážné zranění

VIDEO: Opilec se hlavou opřel o rozjeté metro. Takhle to dopadlo

Velmi špatně dopadl opilý muž v pražském metru. Vážně se zranil, když narazil hlavou do rozjíždějící se soupravy ve stanici Rajská zahrada. Po nárazu silně krvácel a nehybně ležel na zemi. Pomoc mu naštěstí poskytli kolemjdoucí a dozorčí metra. Může přitom mluvit o velkém štěstí, mohl totiž velmi snadno spadnout pod soupravu, tak znělo dokonce hrozivé oznámení na tísňovou linku.

Žena strčila druhou pod jedoucí soupravu metra
15.12.
brutální útok

VIDEO: Agresorka strčila mladou ženu pod vlak. Ta nepřežila

Děsivém záběry natočily kamery v metru v Bukurešti. Mladá žena stojí na nástupišti, náhle k ní přibíhá starší žena, která ji strčí do kolejiště. Poté se ještě útočnice postará o to, aby se žena z kolejiště nedostala včas před příjezdem vlaku.

Exploze v metru na Manhattanu
12.12.
VIDEO Pokus o útok

Dým a bezvládné tělo: Výbuch v New Yorku zachytila kamera!

Pondělní výbuch ve stanici metra na Manhattanu zachytila bezpečnostní kamera. Záznam ukazuje davy lidí, které podchodem v ranní špičce proudí. Pak se vše najednou zavalí dýmem a na zemi zůstane ležet jeden člověk.

Policie v metru
27.11.
Pronásledování kapsáře

Muž před policisty utekl do tunelu, metro na lince A se zastavilo!

Provoz v části linky metra A v Praze se v pondělí před polednem zastavil. Nebylo to ale kvůli poruše, do tunelu se totiž vrhl pravděpodobný kapsář, který se tak snažil uniknout policistům, kteří ho pronásledovali.

Pátrání - Matějovská Olga
aktualizováno 21.11.
je pryč více než týden

Olgu hledají s pomocí techniky, která vypátrala tělo Aničky

Už déle než týden pátrají policisté po 83leté Olze Matějovské z Prahy. Ta se manželovi ztratila v sobotu 11. listopadu během cesty metrem. Na Praze 6 po ní dnes znovu pátrá Speciální pořádková jednotka. K pátrání policisté využívají speciální metodu, s jejíž pomocí v minulosti vypátrali tělo Aničky Janatkové.

Vyděšené dítě
14.11.
Strach o život

Útok v pražském metru! Žena chtěla matce vyrvat dítě z náručí

Útočnice (38) se matce pokusila vytrhnout dítě ve stanici Ládví. Pomoc jí i dítěti poskytli pracovníci metra, kteří je ukryli v místnosti dozorčího stanice. Strážníci ženu předali policistům.