Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Děti u stromečku
aktualizováno 24.07.
není sleva jako sleva

Za 5 měsíců jsou Vánoce, teď za dárky ušetříte! Pozor na tyto triky

V létě se to snad ve všech obchodech hemží cedulemi, které slibují obrovské slevy. Jenže ne vždy jsou ceny takové, jaké obchodník avizuje. Na co si dát pozor, abyste skutečně ušetřili? A vyplatí se už teď nakupovat na Vánoce?

Karel Gott a Vánoce
aktualizováno 25.12.
Vánoce

Karel Gott či Madonna. Víme, co našly celebrity pod stromečkem!

České i světové hvězdy šoubyznysu se na sociálních sítích už pochlubily, co dostaly od Ježíška nebo Santa Clause. Pozadu nezůstala královna popu Madonna, herec Will Smith nebo český zpěvák Karel Gott.

Balení dárků
aktualizováno 27.12.
vrácení zboží

Nepovedený dárek: Prodejci vám ho NEmusí vyměnit. NÁVOD

Vracení a výměny nepodařených vánočních dárků řeší Češi každý rok. Nabídka zboží je veliká a snadno se stane, že se někteří lidé s dárkem netrefí. Obchodníci obzvlášť po Vánocích s nutností měnit zboží počítají, u některých ale můžeme narazit. Problémem bývá i vrácení peněz.

Prásk.tv píše:

Prásk! - 6
čtěte o tématu dárky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Mladí lidé na Vánoce
23.12.
dárky na poslední chvíli

Stále nemáte dárky? Tyto seženete i hodinu před Štědrým večerem!

Štědrý den už pomalu klepe na dveře a vy stále ještě nemáte vánoční dárky? A co víc, ani nápad, čím byste mohli své blízké obdarovat? Máme pro vás tipy na dárky, které seženete klidně i hodinu před štědrovečerní večeří!

Online nakupování
20.12.
jednoduché řešení

Neposlal vám e-shop dárky, ani nevrátil peníze? Víme, jak je získat

Stále více lidí pořizuje dárky přes internet a neváhají za ně i dopředu zaplatit. Jenže pak se může stát, že obchodník své slovo nedodrží a oni zůstanou jak bez dárku, tak bez peněz. Ani v takovém případě není třeba věšet hlavu, existuje totiž jednoduchý nástroj, jak své peníze dostat zpět.

Česká pošta
19.12.
vyzrajte na poštu

Nedoručili vám balík? Na poštu nemusíte! Právnička poradila fintu

Reklamace nebo vracení nevhodných vánočních dárků - to čeká už příští týden zákazníky a obchodníky. Sdružení na ochranu spotřebitelů radí lidem nenechat se prodejcem odbýt a usilovat o svá práva. Bránit se můžete i tehdy, pokud vám pošta nedoručí balík do ruky.

Nakupování vánočních dárků přes e-shopy
18.12.
na poslední chvíli

Chcete dárky do Vánoc? Na nákup přes e-shopy zbývá jen pár hodin

Pokud patříte mezi ty, kteří své vánoční nákupy řeší přes internet, měli byste si s výběrem pospíšit. Jestli chcete mít jistotu, že budete mít všechny dárky pod stromečkem, měli byste objednat nejpozději dnes.

Vánoční nákupy
17.12.
výsledky výzkumu

Vánoce budou štědřejší! Češi řekli, kolik utratí. Neváhají se i zadlužit

K Štědrému dni patří i vánoční dárky. Ten letošní má být podle výsledků průzkumu štědřejší než dříve. Lidé plánují investovat až tisíce korun. Někteří si peníze i zapůjčí.

Vánoční nákupy - 1
15.12.
Nákupy dárků

Nákupy vánočních dárků skýtají řadu nástrah! Na tohle dejte pozor

Před Vánocemi lidé utratí rekordní množství peněz. Často si ale ve shonu nezkontrolují, zda dostali k výrobku vše, co měli. Na co si dát pozor, teď shrnula Česká obchodní inspekce.

Paterčata - druhé narozeniny - 6
15.12.
Kiňovi z Milovic

Paterčata už se těší na Vánoce. Tyto hračky si přejí pod stromek!

Vánoce jsou za dveřmi a všichni rodiče jsou zaneprázdněni sháněním dárků pro své ratolesti. O to složitější to mají rodiče paterčat z Milovic. Uspokojit na Vánoce šest dětí (paterčata mají ještě staršího bratra) je totiž pěkná fuška. Kiňovým však naštěstí pomáhá Rodinné centrum Milovice. Přes něj můžete dětem poslat vánoční dárek i vy.