Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Online nakupování
14.11.
dny dopravy zdarma

Ušetřete stovky na poštovném v e-shopech! Zbývá na to pár hodin

Stovky korun můžete ušetřit až do čtvrteční půlnoci za poštovné v e-shopech. V úterý odstartovaly Dny dopravy zdarma. Bezplatné doručení objednaného zboží letos nabízí bezmála 1300 prodejců.

Balení dárků
09.11.
Nezvládnuté půjčky

Češi se kvůli dárkům zadlužují, řada pak končí v exekuci!

Podle průzkumů jsou Vánoce obdobím, kdy se Češi zadlužují nejčastěji. Každý pátý si totiž půjčuje na nákup dárků. Dluhy přitom nezvládá splácet každý desátý a končí v exekuci. Podle odborníků je to dáno ekonomickou negramotností.

Na kolik letos vyjdou Vánoce
04.11.
Vánoční tradice

Spočítali jsme, na kolik vás letos vyjdou Vánoce. Čeká nás zdražení

Za necelé dva měsíce náš čekají Vánoce a v obchodech pomalu začíná šílenství. Lidé už začínají kupovat dárky. K Vánocům v České republice však neodmyslitelně patří i nákup kaprů, stromků nebo výzdoby. Oblíbené je i pečení cukroví. U některých položek si letos budeme muset připlatit. Zdražovat budou například kapři. Stejné ceny však zachovají třeba vánoční stromky.

Prásk.tv píše:

Rachael Bland - 6
čtěte o tématu dárky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Doručování balíků
03.11.
Objednávejte včas

Pošta zase před Vánoci nemá lidi! Tohle vzkazuje ohledně dárků

Vánoce se blíží a Česká pošta i soukromé doručovací společnosti se připravují na největší nápor v roce. Problémem ale je, že jim chybí tisíce brigádníků, kteří momentálně na trhu prostě nejsou. Pokud se tedy situace nezmění, a my si dárky neobjednáme s dostatečným předstihem, hrozí, že nám vůbec nepřijdou.

Majetek v aukci
03.11.
Nabídka ÚZSVM

Ušetřete tisíce za vánoční dárky! Od státu pořídíte šperky, psy i auta

Za vánoční dárky průměrně každý Čech utratí kolem deseti tisíc korun, někteří více. Pokud ale víte, kam jít, můžete za nákupy výrazně ušetřit. Majetku se před Vánoci zbavuje i stát a mezi draženými předměty se dají najít krásné kousky.

Vánoce - ilustrační foto
29.10.
tipy na dárky

Co vám nadělí Ježíšek? Obchody prozradily hity letošních Vánoc!

Už za méně než dva měsíce jsou tu Vánoce. Je tudíž nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, čím své blízké obdarovat. Jaké jsou podle obchodníků hity letošních Vánoc?

2177221
06.09.
předvánoční shony

Kdy objednat dárky, aby dorazily včas? Dopravci mají tyto rady

Přestože je teprve začátek září, je čas pomýšlet na Vánoce. Včasné nakupování dárků se totiž nevyplácí podceňovat, a čím dříve se dárek objedná, tím i pro dopravce lépe. Nápor objednávek před Štědrým dnem graduje a nejistota z doručení vyvolává zbytečný stres. Dopravci se proto podělili o rady, kdy je nejlepší dárky objednávat, nebo jak se oni sami na předvánoční shony připravují.

Děti u stromečku
aktualizováno 24.07.
není sleva jako sleva

Za 5 měsíců jsou Vánoce, teď za dárky ušetříte! Pozor na tyto triky

V létě se to snad ve všech obchodech hemží cedulemi, které slibují obrovské slevy. Jenže ne vždy jsou ceny takové, jaké obchodník avizuje. Na co si dát pozor, abyste skutečně ušetřili? A vyplatí se už teď nakupovat na Vánoce?

Karel Gott a Vánoce
aktualizováno 25.12.
Vánoce

Karel Gott či Madonna. Víme, co našly celebrity pod stromečkem!

České i světové hvězdy šoubyznysu se na sociálních sítích už pochlubily, co dostaly od Ježíška nebo Santa Clause. Pozadu nezůstala královna popu Madonna, herec Will Smith nebo český zpěvák Karel Gott.

Balení dárků
aktualizováno 27.12.
vrácení zboží

Nepovedený dárek: Prodejci vám ho NEmusí vyměnit. NÁVOD

Vracení a výměny nepodařených vánočních dárků řeší Češi každý rok. Nabídka zboží je veliká a snadno se stane, že se někteří lidé s dárkem netrefí. Obchodníci obzvlášť po Vánocích s nutností měnit zboží počítají, u některých ale můžeme narazit. Problémem bývá i vrácení peněz.