Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opalování se ve spodním prádle
Aktualizováno 4.5. 2017 07:37
Volno za humny

Dovolené v Česku zdražují, hoteliéři čekají rekordní sezónu

Léta se nemohou dočkat nejen školáci a milovníci opalování, ale také čeští hoteliéři a další podnikatelé vydělávající na turistickém ruchu. Čeká se totiž rekordní dovolenková sezóna.

Spotřebitelské půjčky

Češi žijí na dluh, v březnu si půjčili nejvíc v historii!

Čechům stále více chutná život na dluh, stále více lidí nechce čekat, než si našetří a raději si vezmou půjčku, aby na vysněnou televizi nebo jinou vymoženost měli peníze okamžitě.

Američanka Peggy Whitsonová na ISS
Aktualizováno 24.4. 2017 12:57
prezidentská gratulace

Nový rekord: Z Američanů byla ve vesmíru nejdéle žena

Americká astronautka Peggy Whitsonová přepisuje historii, od pondělí je rekordmankou Spojených států v celkovém počtu dní strávených ve vesmíru. Překonala rekord Jeffa Williamse, který ve vesmíru strávil 534 dní. Mimo Zemi byl nejdéle ruský kosmonaut Gennadij Ivanovič Padalka, který byl ve vesmíru dlouhých 878 dní.

Prásk.tv píše:

Včerejší díl Ulice trhal rekordy letošního roku - 1
čtěte o tématu rekord na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Topení - 2
Aktualizováno 22.4. 2017 20:47
Až do května

Topná sezona bude rekordně dlouhá! Zima se pořádně prodraží

Letošní topná sezona bude někde až o dva měsíce delší, než je obvyklé. Náklady na topení nám tak stoupnou o několik tisíc korun. A podle meteorologů to navíc vypadá, že budeme muset topit ještě v první polovině května.

Jaroslav Doležal
Aktualizováno 17.4. 2017 21:10
Rekordní škoda

Don Juan není, ale z žen vymámil sňatkový podvodník 15 milionů!

Už 23 potvrzených podvedených žen a děčínským kriminalistům se hlásí pořád další. Tolik obětí má na svědomí sňatkový podvodník Jaroslav Doležal z Prahy.

Hrozivá předpověď

Třetina studen v Česku vysychá! Hrozí rekordní nedostatek vody

Česku letos hrozí rekordní nedostatek vody. Přestože napadlo hodně sněhu, půda byla tak zmrzlá, že se voda nestihla vsáknout. Hladina podzemních vod se nestihla doplnit a více než třetina vrtů začíná vysychat. Nejhorší situace je na Jihu Moravy, Vysočině a v Královéhradeckém kraji.

VÍKEND: Daniel Bodin ustál dvojitý backflip na sněžném skútru

O rekord, který můžete vidět na videu, usilovali nejelitnější jezdci celého světa. Povedl se jen jedinému - Švédu Danielu Bodinovi.

Jaro - ilustrační
Aktualizováno 29.3. 2017 06:50
počasí v březnu

V úterý padly teplotní rekordy na 76 místech! Nejtepleji bylo v Žatci

V úterý padlo na měřích stanicích fungujících alespoň 30 let neuvěřitelných 76 teplotních rekordů. Je to více než polovina všech stanic v ČR. Nejtepleji bylo v Žatci, kde naměřili 22,8 stupně Celsia.

rekordní čísla

Budvar loni vyrobil nejvíc piva v historii. Mohl i víc, už to nedokázal

Budějovický Budvar loni prodal 1,61 milionů hektolitrů piva, což je nejvíce v historii podniku. Za 11 let zvýšil pivovar výstav o 40 procent. Meziročně výstav vzrostl o 0,8 procenta. Mohl by být i vyšší, ale už to nešlo.

Královna Alžběta
Aktualizováno 6.2. 2017 13:44
Safírové výročí

Královna Alžběta vládne už 65 let! Výročí oslaví v kruhu nejbližších

Královna Alžběta II. si připsala další rekord, dožila se tzv. safírového výročí. Přesně před 65 lety se totiž stala hlavou monarchie, když zemřel její otec Jiří VI. Žádné velkolepé oslavy se ale nechystají, královna si významné datum připomene jen v kruhu nejbližších.