Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kuře
19.11.
byl frustrovaný

Chlapce (14) zatkli. Znásilnil sousedovo kuře, to nepřežilo

Čtrnáctiletý chlapec z Pákistánu byl zatčen, protože svému sousedovi ukradl kuře. To potom před zraky svědků znásilnil, kuře nepřežilo. Později se přiznal, že čin spáchal, protože byl sexuálně frustrovaný.

Zděšení, žena ve svém bytě našla zloděje
04.11.
ďábelský plán

Žena se chtěla zbavit manžela, nechtěně vyhladila čtvrtku vesnice

Aby mohla být se svým milencem, rozhodla se zabít svého manžela. Nešťastnou náhodou ale mladá Pákistánka připravila o život 17 lidí. Dalších deset vesničanů skončilo v nemocnici s vážnými zdravotními problémy.

KOŘENÍ: Škola volá
15.10.

KOŘENÍ: Škola volá

Možná jste si nevšimli, ale holčičky celého světa oslavily svůj svátek. Den dívky vyhlášený Organizací spojených národů se letos zaměřil na školní škamna.

Prásk.tv píše:

Žena se chtěla zbavit muže
čtěte o tématu Pákistán na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Rodina, která byla 5 let v zajetí radikálů
12.10.
roky v zajetí

Rodina žila 5 let v zajetí radikálů. Armáda je dostala na svobodu!

Rodina byla pět let v zajetí sítě Hakkání, která je napojená na radikální hnutí Tálibán. Kanaďana Joshe Boyla, jeho americkou manželku Caitlan Colemanovou a jejich tři děti vysvobodila pákistánská armáda.

Dvouhlavé buvolí mládě potěšilo farmáře
aktualizováno 04.10.
nemocné mládě

Buvol se narodil se dvěma hlavami. Jedna je teplá, druhá studená

Zvíře se narodilo na farmě v pákistánském Karáčí. I když trpí vzácným jevem zvaným polykefalismus, místní ho považují za zázrak.

Sebevražedná mise talibanského bojovníka
25.07.
Teroristický útok

Sebevražedný útočník se odpálil v Pákistánu. Přes 50 zraněných

Sebevražedný atentátník nechal vybuchnout bombu v ulicích druhého největšího města Pákistánu. Zabil nejméně 25 lidí a mnoho dalších zranil. K útoku se přihlásil Taliban.

V Pákistánu se zřítila budova
aktualizováno 18.07.
3 mrtví

Pohřbeni v troskách: Ve zřícené budově v Karáčí hledají přeživší!

Po kolapsu zchátralého domu zůstali rezidenti uvězněni v troskách. Nejméně tři lidé zemřeli, dalších dvanáct bylo zraněno. Počty mrtvých a zraněných se mohou ještě změnit, protože stále probíhají záchranné akce.

2015069
aktualizováno 25.06.
Těžko uvěřitelná nehoda

Cisterna s palivem havarovala a začala hořet, zemřelo 148 lidí!

Nejméně 123 lidí přišlo v neděli v Pákistánu o život při požáru cisternového vozu s pohonnými hmotami, který havaroval. Informují o tom tiskové agentury s odvoláním na záchranáře a úřady.

Facebook
18.06.
tvrdý trest

Napsal na Facebook pár příspěvků. Odsoudili ho za to na smrt

Pákistánská vláda odsoudila mladého muže k trestu smrti za několik příspěvků na Facebooku, ve kterých se podle soudu rouhal. Tvrdý zákrok pákistánské vlády proti svobodě slova na sociálních sítích vzbuzuje výrazné obavy.

KOŘENÍ: Přecpaná svatyně
21.05.

KOŘENÍ: Přecpaná svatyně

Náboženské slavnosti lákají i v dnešním světě davy věřících. A někdy přitahují také konflikty s lidmi, kteří věří něčemu jinému nebo jen trochu jinak.