Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zadržená češka v Pakistánu u soudu
15.12.
Posun v případu

Tereza měla ve vězení zvláštní návštěvu! Už ví, kdy padne verdikt

Češka Tereza H. strávila v pákistánském vězení už téměř rok. Její čekání na rozsudek by ale mohlo být brzy u konce. Soudce chce totiž vynést verdikt co nejdříve a údajně už stanovil i datum.

Zadržená češka v Pakistánu
11.12.
Nečekaný krok

Tereza má v Pákistánu nápadníka! Požádal ji o ruku u soudu

Tereza H., která v Pákistánu čelí obžalobě z pašování drog, v pondělí byla opět u soudu. Poté, co se soudce rozhodl vyhovět obžalobě a počkat na rozhodnutí nejvyššího soudu, ji čekalo překvapení. Právník Shoiab Nazai, který je Terezou posedlý, ji podle deníku Blesk dokonce požádal o ruku.

Zadržená češka v Pakistánu u soudu
aktualizováno 11.12.
Pašeračka Tereza

Z Terezy H. se ve vězení stává spisovatelka. Napsala dvě knihy!

Tereza H., která v Pákistánu čelí obžalobě z pašování drog, si ve vězení krátí dlouhé chvíle psaním. Podle místních médií už stihla napsat dvě knihy.

Prásk.tv píše:

Muž masturboval na veřejnosti - 1
čtěte o tématu Pákistán na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?

Zadržená češka v Pakistánu
04.12.
Pašování drog

Tereza už se viděla doma, má ale smůlu! Soud se naopak protáhne

Soud s Terezou, která je v Pákistánu obviněna z pašování drog, se znovu natahuje. Není ani jasné, kdy se Tereza před soudce znovu postaví. Kvůli poslednímu rozhodnutí soudu se navíc může případ zpozdit o další měsíc.

Zadržená češka v Pakistánu
28.11.
Tvrdá slova

Advokát "pašeračky" Terezy H. o obžalobě: Je to výmysl!

Soud s Češkou Terezou H., které hrozí v Pákistánu za pašování drog v krajním případě i mnohaletý trest, nabral ve středu spád. Advokát údajné pašeračky totiž obžalobu totálně rozcupoval a řekl, že je případ vymyšlený!

Zadržená češka v Pakistánu
aktualizováno 13.11.
Češka v Pákistánu

Pašeračka Tereza už se nesměje! Trápí ji zvláštní potíže

V Pákistánu pokračuje soud s Češkou Terezou H., která je podezřelá z pašování drog. Tereza už ale nerozdává úsměvy na všechny strany, k úternímu stání přišla skleslá a podle místních médií také nemocná. Řízení bylo znovu odloženo.

Tereza H.
aktualizováno 05.11.
To málokdo čekal

Zvrat v případu pašeračky Terezy! Pomohla jí protidrogová policie

Češka Tereza H. obviněná v Pákistánu z pašování drog, má novou naději. Pomoci se jí dostalo z nečekané strany, od protidrogové policie. Proces s Terezou se blíží ke konci a mladá Češka stále doufá, že si vyslechne osvobozující rozsudek.

Češka zadržená v Pákistánu - 1
01.11.
Pašeračka čeká

Tereza je ve vězení už 10 měsíců! Z těchto důvodů dál čeká na verdikt

Přestože si měla rozsudek v Pákistánu vyslechnout do konce října, bude si Tereza ještě muset počkat. Soudní líčení kvůli Češce, která měla pašovat drogy, se totiž stále odkládají. Důvody jsou různé - od kriketového turnaje po stávku soudců.

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
31.10.
Češka v Pákistánu

Další zklamání pro pašeračku Terezu! Soudce nedodržel svůj slib

Do konce října sliboval soudce rozsudek nad Češkou Terezou, která měla pašovat drogy z Pákistánu. Středeční líčení se ale znovu odročilo, tentokrát na čtvrtek. Slib tak určitě splněn nebude.

Zadržená češka v Pakistánu u soudu
25.10.
Pašeračka v Pákistánu

Tereza se těšila na rozsudek, všechno je jinak! Oslnila diamanty

Češka Tereza H., která je v Pákistánu souzena za pašování drog, znovu stanula před soudem. Líčení se ale opět odložilo a Tereza tak k soudu jela zbytečně. Jako obvykle si dala záležet na svém vzhledu a na uších měla dokonce nové náušnice s blyštivými kameny.