Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nebezpečná zombie droga
aktualizováno 19.10.
zombie droga

Drogy vyhodil do kontejneru někdo z Polska, pak u nás zabíjely

Dva mrtví, 23 otrávených a 19 obviněných - takovou bilanci mají na svědomí syntetické drogy, které se od začátku září šířily na Ostravsku. Podle policie je do kontejneru, kde je později našla žena bez domova, vyhodil někdo z Polska.

Týral bezdomovce
aktualizováno 16.10.
Tvrdý trest

Mladíka vzrušuje oheň, soud ho za upalování bezdomovců potrestal!

23 let za mřížemi má strávit Petr Kolek, který se měl na Ostravsku pokusit upálit několik bezdomovců a další brutálně zbít. Jeden z napadených na následky zranění zemřel a druhý má doživotní následky.

U Krumlova se ZŘÍTILO ROGALO
19.08.
drama na ostravsku

Muže zasáhla vrtule rogala, našli ho se strašlivými poraněními!

Hrozivá poranění utrpěl muž (55), kterého v sobotu zasáhla v Šenově na Ostravsku vrtule motorového rogala. Záchranáři ho našli v tak vážném stavu, že ho museli uvést do umělého spánku a napojit na dýchací přístroje. Hned, jak to bylo možné, pacienta převezli do Fakultní nemocnice v Ostravě.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Penzion ve Vratimově prověřuje policie
aktualizováno 15.06.
Penzion ve Vratimově

Starostka mluví o nelegálním domově důchodců, vše řeší policie

Policie začala prověřovat penzion ve Vratimově na Ostravsku. Zařízení tam nabízí dlouhodobé ubytování pro seniory. Podle starostky jde ale o nelegální domov důchodců, který majitel provozuje pod hlavičkou penzionu. Ten její tvrzení odmítá.

Senior ve vlaku
29.05.
Vybíral si středoškolačky

Stařík jezdil vlaky a třel si tam úd před dívkami! Policie hledá oběti

Moravskoslezští kriminalisté stíhají dvaasedmdesátiletého seniora, který se ve vlacích na Ostravsku opakovaně ukájel před mladými dívkami. Muži za výtržnictví hrozí až tři roky ve vězení. Policisté vědí nejméně o deseti případech, kdy si muž takto zpříjemňoval cestu vlakem, ale hledají další poškozené.

Smutný lékař
25.05.
dvojitá tragédie

Prokletá klinika v Šenově? Dva lékaři se tady zabili chvíli po sobě!

Lékařské středisko v Šenově na Ostravsku stíhá jedna tragédie za druhou. Skoncovat se životem se tady dobrovolně rozhodli hned dva lékaři ve velmi krátké době. Pacienti jsou zdrcení.

Požár tříděného odpadu ve Vratimově - 4
28.04.
Požár ve Vratimově

U nádraží na Ostravsku hoří odpad! Zasahuje přes 80 hasičů

Od pátečního večera hasiči na Ostravsku likvidují rozsáhlý požár tříděného odpadu. Hoří v areálu firmy ve Vratimově, 36 zaměstnanců se muselo evakuovat. Na místo postupně vyjelo 11 hasičských jednotek, požár už by měli mít pod kontrolou.

Znásilnění - ilustrační foto - 5
aktualizováno 26.04.
Útok ve Vratimově

Znásilnění na cyklostezce: Policie dopadla podezřelého muže!

Severomoravští kriminalisté dopadli ve čtvrtek muže, který je podezřelý z toho, že v úterý přepadl a znásilnil na cyklostezce ve Vratimově mladou ženu. Policisté dopoledne žádali veřejnost o pomoc a varovali, že muž může být nebezpečný.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
24.04.
Policie pátrá

Strhl ženu z kola, hrozil jí injekcí, znásilnil ji a okradl. Pomozte!

Ostravští policisté žádají o pomoc při pátrání po nebezpečném násilníkovi, který v úterý ráno na cyklostezce ve Vratimově znásilnil cyklistku. Potom ji navíc ještě okradl.

Seniorovi se zasekla noha v řezačce na kukuřici - 3
aktualizováno 06.04.
Hrozivé zranění

Muži se dostala noha do řezačky na kukuřici. O část přišel

Tři jednotky hasičů a záchranáři zasahovali v pátek před polednem v obci Dolní Lhota na Ostravsku. Jednašedesátiletému muži se do řezačky na kukuřici připletla noha. Kvůli velkým bolestem museli záchranáři seniora uspat. Hasiči jej vyprostili, o část nohy ale muž přišel.