Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šikana
včera 10:21
Smutný průzkum

Na českých školách trápí děti šikana! Učitelé ji však ignorují

Případů šikany na českých školách stále přibývá. Se šikanou se setkaly již tři čtvrtiny žáků prvního a dvě třetiny druhého stupně, informoval deník Právo. Problém šikany považuje za výjimečný až 93 procent učitelů, vyplývá z průzkumu společnosti Scio.

Šikana v humenné
12.12.
video Tyrani

Na zem, líbej nohy! Policie ukázala šílený případ šikany! VIDEO

Nejdřív přesila dva na jednoho, posměšky, napadení a nakonec ponižující kleknutí a líbání bot. Slovenskou veřejnost šokovalo video brutální šikany v Humenném. Ostudný incident už vyšetřuje policie.

Otec potrestal dceru za šikanu a dal to na Facebook
09.12.
Natáčel ji u toho

Muž udělil dcerce za šikanu krutý trest. Pobouřil jím internet. VIDEO

Otec holčičky vyvolal na Facebooku obrovskou diskuzi pod kontroverzním videem, ve kterém ji trestá za šikanu. Nechal ji jít osm kilometrů do školy pěšky, zatímco za ní jel autem a natáčel ji.

Prásk.tv píše:

Jessica Scatterson - 1
čtěte o tématu šikana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Šikana na pracovišti - ilustrační
05.12.
Diskriminace v práci

Ženu v práci šikanovali kvůli věku. Zastala se jí až ombudsmanka

Ženu v práci kolegyně šikanovaly kvůli věku. Ani stížnost šéfce nepomohla a následně dostala výpověď. Obrátila se proto na inspektorát práce, ani tam ale nenašla zastání. To našla nakonec až u ombudsmanky.

Muslimská dívka ve škole
29.11.
Šokující příběh

Dívku ve škole ostatní šikanovali. Jako jediná mluvila německy

Těžké chvíle si v jedné z německých škol prožila už v první třídě tehdy šestiletá Yara. Ze strany spolužáků byla terčem šikany a násilí. Důvod je šokující. Jako jediná totiž mluvila německy.

Celine Centino
aktualizováno 25.11.
oběť šikany

Z ošklivky hvězdou instagramu: Mnoho plastik má smutný důvod

Čtyřiadvacetiletá Švýcarka Celine Centino šokovala svět svými fotografiemi z teenagerovských let. Instagramová celebrita, kterou sleduje několik tisíc lidí, ještě před několika roky čelila kvůli svému vzhledu posměškům a šikaně.

Holčička v nemocnici
14.11.
Pokus o sebevraždu

Dívku ve škole šikanovali. Den před narozeninami se chtěla zabít!

Maminka se na sociálních sítích svěřila se srdcervoucím příběhem - její dcerka strávila desáté narozeniny v nemocnici. Tam skončila poté, co se - po několikaměsíční šikaně od spolužáků - pokusila o sebevraždu.

Smutná holčička
aktualizováno 27.10.
Pořezala si ruce

Žákyni v České Lípě šikanovali, pokusila se proto o sebevraždu!

V České Lípě se na základní škole pořezala na ruce žákyně 8. třídy. Podle rodičů šlo o důsledek šikany, kterou prý musela dlouho snášet. Pokus o sebevraždu naštěstí přežila.

Šikanovaná dívka ve vězení spáchala sebevraždu - 1
22.10.
Tragický osud

Ve vězení ji trýznili a nutili chodit nahou. Spáchala sebevraždu!

Mladá studentka skončila na necelý rok a půl ve skotském vězení za řízení pod vlivem. Domů se ale už nikdy nevrátí - neunesla trýznění a šikanu od dozorkyň a ostatních vězeňkyň a sáhla si na život.

Karan zemřel na alergii - 2
aktualizováno 20.09.
Tragické následky

Chlapci (13) hodil spolužák za tričko sýr. Šikana skončila smrtí!

Soud se začal zabývat případem 13letého chlapce, který zemřel na silnou alergickou reakci. Karan byl alergický na mléčné produkty, stal se ale obětí šikany. Spolužák mu za tričko strčil kousek sýra, mladému Britovi selhalo srdce.