Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Karan zemřel na alergii - 2
aktualizováno 20.09.
Tragické následky

Chlapci (13) hodil spolužák za tričko sýr. Šikana skončila smrtí!

Soud se začal zabývat případem 13letého chlapce, který zemřel na silnou alergickou reakci. Karan byl alergický na mléčné produkty, stal se ale obětí šikany. Spolužák mu za tričko strčil kousek sýra, mladému Britovi selhalo srdce.

Psycholog Michal Kolář o šikaně
aktualizováno 19.09.
vše o šikaně

Nejhorší je, když se k šikaně přidá i učitel, varuje odborník!

Malé dítě sedí v koutku třídy, má roztrhanou košili a pláče. Nikdo ze spolužáků si ho nevšímá, a když vejde učitelka, situaci přejde. Dá se proti šikaně vůbec bránit? O tom se rozpovídal psychoterapeut a etoped Michal Kolář.

2179458
03.09.

Střepiny 2. 9. 2018

Řidič, který zabíjel v opilosti, je na svobodě po třetině trestu s nadějí na vrácení řidičáku. Jak se na to dívá žena, které zabil vnuka? Relaxace v luxusních rezortech nebo mazlení koček na profesionální úrovni jako zaměstnání snů. Kolik se tak dá vydělat? A začátek školy a strašák jménem šikana. Jak ji rozpoznat a jak jí může zabránit mobilní aplikace?

Prásk.tv píše:

Miluše Bittnerová terčem útoku
čtěte o tématu šikana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Kvůli šikaně na základce se sešlo zastupitelstvo
aktualizováno 02.08.
Snaha o řešení

Školačku (7) měli ve škole šikanovat, řeší to i zastupitelstvo

Kvůli údajné šikaně sedmileté školačky na základní škole se ve středu večer sešlo na sto zastupitelů Křižanova na Žďársku. Školu teď čeká zavedení přísných bezpečnostních opatření.

Šikana postižené ženy v Británii
31.07.
strašlivá šikana

Britové na postiženou ženu házeli vajíčka a mouku, pak se s ní fotili

Británii šokoval útok několika mladíků na postiženou ženu, nejdříve ji polili vodou a pak ji pokryli moukou a vajíčky. Nakonec se kolem ní rozestavěli, aby zapózovali na nechutné fotografii. Mladí Britové skončili brzy v poutech, všichni byli před dalším slyšením propuštěni na kauci.

Šikana ve škole
aktualizováno 17.07.
případ má dohru

Kvůli šikaně školačky (7) to mezi lidmi vře! Spojili se a začali jednat

Případ šikany na prvním stupni Základní školy v Křižanově na Žďársku má pokračování. Občané a rodiče žáků sepsali otevřený dopis, ve kterém kritizují postupy vedení městyse i školy při řešení kauzy.

Brutální šikana v Rusku
14.07.
Málem zemřela

Brutální šikana! Sáře (17) lila sokyně do vagíny vařící vodu

Peklem si prošla teprve sedmnáctiletá Sara Zagidullina z ruského města Gubakha. V jejím domě ji přepadla bývalá partnerka jejího přítele. Společně se svými kamarádkami sedmnáctiletou dívku několik hodin mučila. Sara útok sotva přežila, ale nikdy nebude moci mít děti.

Týraná školačka - ilustrační foto
13.07.
Šikany přibývá

Případ šikany holčičky (7) má pokračování! Škola pochybila

Případ údajné šikany mezi dětmi na prvním stupni základní školy v Křižanově na Žďársku má pokračování. Vyšetřování školní inspekce ukázalo, že vedení školy pochybilo v mnoha směrech. Celou věcí se chtějí hned na dalším jednání zabývat i zastupitelé obce. Případy šikany se navíc objevují čím dál víc.

Šikana ve škole
aktualizováno 09.07.
vyšetřování na žďársku

Brutální šikana! Dívku (7) měli žáci bít, hlavu jí strkali do záchodu

Školní rok sice už skončil, vedení základní školy v Křižanově na Žďársku ale řeší závažné podezření. Policisté a školní inspektoři tam totiž vyšetřují rozsáhlý případ šikany. Alarmující je, že se měla odehrávat mezi dětmi na prvním stupni.

iPhone 6
05.07.
Šikana

Ženy hlásily domácí násilí. Týraly je chytré elektronické přístroje

Domácnost plná moderních technologií nemusí být vždy pouze k prospěchu. Své o tom ví několik desítek amerických žen, které zažily šikanu skrze digitální technologie od svých manželů. Každý den se měnil zámek u vchodových dveří, termostaty se samy nastavovaly nebo zběsile zvonil zvonek u dveří, za kterými nikdo nestál.