Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brutální šikana v parku v anglickém Widnesu
04.05.
Otřesné chování

Vrstevnice dívku zbily jak žito. Dívejte se, překvapila rodina oběti

Na internetu se objevilo video, v němž parta teenagerek v anglickém Widnesu brutálně mlátí svoji třináctiletou vrstevnici. Záběry přitom šíří přímo příbuzní zmlácené školačky, aby urychlili identifikaci útočnic.

Napadený chlapec
23.03.
strach ze spolužáků

Chlapec se bál jít do školy. Šikanují mě, řekl strážníkům

Žena ve čtvrtek zavolala na městskou policii kvůli malému chlapci, který sám seděl v pražské restauraci. Strážníci zjistili, že měl být ve škole. Tam se však bál jít kvůli šikaně.

2089183
aktualizováno 22.02.
Šikana na Slovensku

Tomáše (13) bili spolužáci, skončil v nemocnici! Odešli s podmínkou

Třináctiletého Tomáše spolužáci šikanovali tak brutálně, že skončil v nemocnici. Vše navíc natáčeli na mobilní telefon! Dva z útočníků pak napadli a vážně zranili ještě dva starší muže. V rozsáhlém případu teď rozhodl slovenský soud.

Prásk.tv píše:

Václav Noid Bárta - 1
čtěte o tématu šikana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Prvňáci z Teplic
aktualizováno 07.02.
vlna rasismu

Prvňáky z Teplic posílali do plynu! Lidé na ně vybrali 225 tisíc korun

Terčem brutálních urážek a dokonce výzev k likvidaci se stali loni v listopadu prvňáčci základní školy v Teplicích. Třidu tvoří převážně Romové a Arabové. Výhrůžky ale brzy nahradila solidarita, lidé školáky podpořili částkou 225 tisíc korun.

2099587
aktualizováno 31.01.
rvačku si natočili

Chlapce šikanovali starší mladíci. Škola s tím nechtěla nic mít

Teprve patnáctiletého chlapce z Lučence na Slovensku šikanovali mladíci o několik let starší. Ti si rvačku dokonce natočili na telefon. Případem se zabývá policie, ale škola se od něj distancovala.

Amy Everett
11.01.
velká ztráta

Dětská modelka (14) spáchala sebevraždu. Ve škole ji šikanovali

Bylo jí teprve 14 let a už byla v Austrálii hvězdou modelingu. Amy Everett přezdívaná Dolly se dokonce stala tváří značky klobouků Akubra. V soukromí však trpěla kvůli šikaně. A ta byla taky důvodem pro její sebevraždu.

2089183
aktualizováno 03.01.
Případ ze Slovenska

Alex (14) šikanoval spolužáka! Poté zaútočil na seniora o holi

Slovenští kriminalisté obvinili ze zločinu porušování domovní svobody pouze 14letého Alexe z obce Ipelský Sokolec. Mladík byl loni jedním z aktérů šikany na základní škole v obci Demandice. Spolu se dvěma kamarády zbil v květnu ve školní šatně spolužáka Tomáše, který při útoku utrpěl podlitiny a slabší otřes mozku. Tentokrát jeho řádění odnesl starší muž.

Keaton Jones
12.12.
hit internetu

DOJEMNÉ VIDEO: Kluk popsal šikanu, teď ho hvězdy zvou na akce

Video, kde malý Keaton Jones popisuje šikanu spolužáků, obletělo svět a dojalo miliony lidí. Od pátku má 22 milionů zhlédnutí a nespočet celebrit veřejně vyjádřilo podporu a sympatie šikanovananému chlapci. Na začátku videa položí uplakaný chlapec své matce tu nejzásadnější otázku. Proč vůbec šikanují?

August Ames - 6
aktualizováno 07.12.
miliony fanoušků

Slavná pornohvězda se oběsila! Nechtěla mít sex s gayi

Svět erotiky přišel o svou hvězdu August Ames, která se nahá objevila ve 270 filmech. Třiadvacetiletá Kanaďanka čelila velké kritice na sociálních sítích. Nechtěla spát s muži, kteří natáčeli i sexuální scény v pornu pro gaye.

Děti ve škole
30.11.
Školský ombudsman

Překvapivý trend: Učitelé si na šikanu stěžují víc než děti!

Když si školský ombudsman Ladislav Hrzal udělal statistiku toho, jaké stížnosti vlastně řeší, zjistil překvapivou věc - na šikanu si více stěžují učitelé než jejich svěřenci. Stěžují si jak na kolegy pedagogy, tak na nadřízené.