Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brutální rvačka - 2
aktualizováno 12.10.
brutální agrese

Pravda o útoku na dva školáky v Lounech! Důvod nepochopíte

Českem otřáslo video brutálního napadení před základní školou v Lounech. Chlapec surově zbil a zkopal dva hochy, zatímco jeho kamarád vše natáčel a skupinka spolužáků všemu nečinně přihlížela. Podle svědků byl příčinou agresorova výbuchu pohled jednoho z chlapců na jeho dívku. Případ vyšetřuje policie.

Výměna manželek: „Děti se vás bojí“ - 1
27.09.
Život po výměně

Dáša z Výměny obvinila Kláru: "Necháš své dítě šikanovat!"

Ve středu mohli diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Velkým tématem byl v obou rodinách úklid a vůbec styl života. Náhradní manželé se také často hádali o výchově dětí. Jak to vidí rodiny s odstupem času?

Majitel šikanoval nájemníky, vězení se vyhýbá
aktualizováno 15.09.
Vleklé problémy

Majitel domu šikanoval nájemníky, teď se skrývá před zákonem

Jakub Smolík z Frýdku Místku, který dlouhodobě šikanoval nájemníky svého domu, se stále skrývá před spravedlností. Dokonce byl na něj vydán zatykač.

Prásk.tv píše:

Holly Ellis - 1
čtěte o tématu šikana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Smutné dítě - ilustrační foto
aktualizováno 15.09.
Boj s šikanou

Obětí šikany se stává stále více dětí. Zarazit to má i nová aplikace

Statistiky Linky bezpečí za poslední roky potvrzují nárůst dětské šikany. Časté prosby o pomoc zaznamenávají pracovníci linky právě teď na začátku školního roku. S agresí mladistvých se snaží bojovat projekt - Nenech to být. Díky webovým stránkám a mobilní aplikaci dává dětem možnost na šikanu anonymně upozornit.

Mladá maminka zemřela kvůli útoku na sociální síti - 3
11.09.
týrání online

Matka (23) spáchala sebevraždu v den narozenin. Nezvládla šikanu!

Mladá maminka Leanne Morrisonová z Cambusbarronu ve Skotsku spáchala sebevraždu v den svých 23. narozenin. Vše nasvědčuje tomu, že nezvládla šikanu na sociálních sítích. Dokonce jí byl vytvořen fiktivní účet na Tinderu, z něhož měli jeho autoři kontaktovat online různé muže.

Šikana na Slovensku
aktualizováno 10.09.
smutná zpráva

Miriam (14) šikanovaly dvě dívky. Její rodinu postihla další rána

Slovensko vyděsilo video, na kterém dvě dívky mlátí svoji spolužačku Miriam (14). Ta křičela bolestí, když ji kopaly a tahaly za vlasy. Pro rodinu napadené je tohle období velmi těžké, protože se musí vyrovnat s další smutnou událostí - ochrnul jim syn.

2042494
07.09.
Šokující video

Brutální šikana na Slovensku! Agresorka skončila před soudem

Soud ve slovenské Spišské Nové Vsi poslal ve středu do vazby teprve čtrnáctiletou Danielu, která společně se svojí o tři roky starší kamarádkou, šikanovala stejně starou dívku. Brutální video, na kterém dívka svou oběť bije a ponižuje, šokovalo celé Slovensko.

Šikana na Slovensku
06.09.
Zmlácená Miriam

Zvrat v případu brutální šikany: Černá minulost hlavní agresorky!

V případu otřesné šikany, jejíž obětí je čtrnáctiletá Miriam, vyplouvají na povrch nové děsivé detaily. Ukazuje se, že strůjkyně útoku Daniela Š. se podobně zachovala už v minulosti. Jenže tehdy ještě trestu unikla.

Šikana na Slovensku
aktualizováno 04.09.
Brutální šikana

Psycholog: Zbitá Miriam může být poznamenaná na celý život

Čtrnáctiletá Miriam, kterou spolužačky brutálně zmlátily a ponížily před velkou částí třídy, bude mít s velkou pravděpodobností vážné psychické problémy. Možná i doživotní.

Šikana na Slovensku
aktualizováno 03.09.
slovensko brutální šikana

Miriam bily i kopaly a sedm dětí se jen dívalo! "Má bolesti," říká otec

Slovenskem otřásá video brutální šikany, jejímž terčem se stala 14letá školačka. Zatímco Miriam řvala bolestí, dvě dívky ji kopaly a bily, sedm dětí pak incidentu jen tak přihlíželo. Otec napadené dívky je celou událostí zdrcený, jeho dcera stále trpí.