Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vichřice v Česku
aktualizováno 19.03.
pořasí v noci

Kvůli vichru lidé prchali z postelí, mrazivé rekordy hlásí 49 stanic

Na třetině českých meteostanic naměřili odborníci nejmrazivější teploty za posledních 30 let. Absolutní rekord si rozdělily dvě - Luční bouda v Krkonoších a Šerák v Jeseníkách. Hasiči v Olomouckém kraji pak stále odstraňují následky řádění vichřice. V noci museli navíc evakuovat penzion, protože hrozilo, že se na něj zřítí strom.

Spaní ve stylu Star Wars
aktualizováno 12.03.
GALERIE stylové spaní

Splněný sen: Otec vyrobil synovi postel ve stylu Star Wars!

Po tomhle touží snad každý malý kluk! A možná i leckterý dospělý. U stropu zavěšená postel ve stylu kosmické lodi ze slavných Star Wars, to je pro každého fanouška hvězdných válek splněný sen!

Jiří Menzel v nemocnici
aktualizováno 24.12.
Skvělá zpráva

FOTO z nemocnice: Jiří Menzel se probral, sílu mu dodávají dcerky!

Manželka Jiřího Menzela i jeho dcerky mají důvod k radosti. Režisér se po náročné operaci mozku rychle zotavuje a podle informací TV Nova už začal s rehabilitací. Den před Vánocemi se Olga Menzelová pochlubila fotkou z nemocnice, na které už je Menzel při vědomí.

Prásk.tv píše:

Claire Busby - 1
čtěte o tématu postel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Hasičské auto
aktualizováno 27.07.
Postel v plamenech

Ve špitále v Rumburku hořela postel, kouř vyhnal 28 lidí!

Osmadvacet lidí museli hasiči ve středu večer evakuovat z rumburské nemocnici poté, co se po chodbách a pokojích rozšíril kouř. Na jednom z pokojů totiž hořela postel.

Čech se ukrýval před policií
02.07.
to mu nevyšlo!

Honzovi se směje Anglie! Snažil se schovat před policií, ale špatně

Třicetiletý Čech se snažil schovat před policií, která ho přijela zatknout do jeho domu ve Velké Británii. Strážníci s jeho dopadením neměli moc práce - mladý Čech se schoval pod postel, neschoval ale svoje nohy.

Nocležník
aktualizováno 04.05.
kuriózní případ

Přišel, viděl postel, usnul. Mladíka probudili v cizím bytě až policisté

Olomoučtí policisté vyšetřují kuriózní případ. Na jednu z olomouckých služeben se přihlásil muž, který doma po probuzení objevil nezvaného nocležníka.

Špatné ráno
aktualizováno 22.03.
Spánková kalkulačka

Chcete být ráno svěží? Přesně v tuto hodinu musíte do postele!

Pokud chodíte do postele směšně brzy, abyste dříve vstali, nebo se cítíte ráno unavení, i když spíte 8 hodin, čtěte dál. Pravděpodobně děláte něco špatně, ale nemusíte si hned zoufat.

Princezna Diana s rodinou
aktualizováno 21.03.
detaily z ložnice

Jaký byl sexuální život Diany a Charlese? V posteli ho prý mlátila!

Manželství lady Diany a prince Charlese bylo od začátku odsouzené k zániku. Vyplývá to z dopisů, které Diana psala svému tajemníkovi a které půjdou v dubnu do dražby. Odhalují šokující podrobnosti o tom, co se u dvojice dělo za zavřenými dveřmi.

Nespavost
08.01.
Velký přehled Spěte lépe!

Konec nespavosti! 11 tipů, jak usnout do pár minut

Spotřeba léků na spaní dlouhodobě roste, podobně jako třeba spotřeba antidepresiv. Přitom ale existují účinné triky, jak nespavosti předejít přírodní cestou. Jak na to?

Kuriózní postele
aktualizováno 03.01.
fantazie v ložnici

Nejkurióznější postele: V čem jsou lidé schopni spát? GALERIE

Postel nemusí být jen rošt s matrací na čtyřech nohách. Fantazii se v interiérovém designu meze nekladou, a tak si nejen děti mohou přijít na své. Důkazem jsou postele v tomto článku.