Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrew Parker Bowles, Princ Charles s Camillou
08.10.
královské vztahy

Camilla si začala s Charlesem kvůli pomstě, tvrdí spisovatelka

Známá autorka životopisů královské rodiny Penny Junorová napsala další knihu. Tentokrát se zaměřila na minulost Charlese a jeho manželky Camilly. Podle spisovatelky by se královský pár nikdy nedal dohromady, pokud by se Camilla nechtěla pomstít svému prvnímu manželovi.

Diana v plavkách
aktualizováno 31.08.
Pikantní detaily

Diana zachraňovala manželství sexy prádlem! Charles se jí vysmál

Život princezny Diany vyhasl před dvaceti lety. Její jméno se ale v médiích objevuje i nadále, obzvláště v souvislosti s pikantními detaily z manželství s Charlesem. Teď vyšlo najevo další tajemství - Diana se snažila vztah zachránit, princ se jí ale vysmál.

Princezna Diana v roce 1983
30.08.
Archivní záběry

Princezna Diana v Praze: Utíkala ochrance, spala na Hradě! VIDEO

Princezna Diana v roce 1991 navštívila Prahu i se svým manželem princem Charlesem. Šlo tehdy o výjimečnou událost. Mimochodem jako poslední zahraniční hosté například spali na Pražském hradě. Už ale odděleně. A princezna se také tajně vydala koupat do bazénu v Podolí.

Prásk.tv píše:

Princ Charles a Camilla Parker-Bowles - 1
čtěte o tématu princ Charles na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

William, Charles, Alžběta II., George
aktualizováno 14.08.
Příprava abdikace

Královna Alžběta se hodlá vzdát trůnu. Už ví, kdo ji nahradí!

Britskou monarchii čekají v nejbližších měsících a letech velké věci. Královna Alžběta II. totiž prý plánuje, že se vzdá vladařských povinností. A už vybrala i svého nástupce.

Princezna Diana - 2
08.08.
Záchodové tajemství

Ponížená Diana: Prince Charlese přistihla při nechutné činnosti!

Další tajemství ze vztahu prince Charlese a Diany se dostalo na veřejnost. Vévodkyně se svěřila nejmenovanému kameramanovi, že několikrát přistihla manžela při sexu po telefonu - s kým jiným než Camillou.

Princezna Diana v roce 1983
01.07.
To snad ne

Nechutné odhalení o Dianě: Vážně by něco takového udělala?!

Opravdu toho byla křehká princezna Diana schopná? Nová kniha odhaluje zatím největší tajemství oblíbené vévodkyně. Charlesově milence Camille prý po nocích volala a vyhrožovala, že ji přijde někdo zabít.

Princezna Diana na lovu - 3
21.06.
galerie objevený poklad

Dosud nezveřejněné fotky princezny Diany. Vypadá šťastně

Princezna Diana zemřela téměř před dvaceti lety. Na existenci snímků se málem zapomnělo, našli je náhodou. Série fotografií ukazuje Dianu v době, kdy ještě nebyla manželkou prince Charlese.

Princezna Diana v roce 1983
aktualizováno 10.06.
Smutná lady

Tajné nahrávky princezny Diany: Promluvila o nevěře i bulimii!

Je toho hodně, co jsme o princezně Dianě nevěděli. Některá tajemství odhalili její spolupracovníci, další ona sama. Před 26 lety nabídla nahrávky svých vzpomínek známému životopisci. Až teď ale vyšlo najevo, s čím vším se Lady Di svěřila.

Diana a Alžběta II.
aktualizováno 25.04.
to si nezasloužila

Odhaleno: Královna matka Dianu nesnášela! Co za tím bylo?

Princeznu Dianu členové britské královské rodiny zrovna nemuseli. Současná královna Alžběta II. ji neustále za něco kritizovala, její předchůdkyně, Alžběta I., dokonce ani nechtěla vyslovit její jméno. Co za urputnou nenávistí stálo?

Princezna Diana
aktualizováno 16.08.
jak to s nimi bylo

Odhalili tajemství svatebních šatů lady Diany! Skrývali ho dlouhá léta

V té době to byly nejkrásnější šaty na světě a každá nevěsta chtěla takové mít. Ušít svatební róbu princezny Diany ale bylo pro návrháře daleko komplikovanější, než by se mohlo zdát.